-=kgb=-

  • Autor subiect DeletedUser7060
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser7507

Guest
Nuepanica

Te rog sa'mi explici BOGDAN .
Sunt acuzat k folosesc multicont
Pe ce baza ?...
Nu e posibil sa ma penalizeze degeaba ...
Ma loghez pe contul meu de unde vrea inima mea ...
Corect ?
Folosesc cont premium de cand joc ...
Am bagat ceva bani in jocul asta si apare un HUSEN 'admin' si imi spune k folosesc multicont ...
E posibil sa nu cunoasca definitia ?
Eu sunt foarte sigur in ce spun ...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser5719

Guest
Ce sa vad ? Ca ati cucerit orase de la noi ?.este normal sa mai si pierzi intrun razboi clar.capul sus si tot inainte dar sa fim seriosi ca voi ati avut avantajul sa fie in zona voastra citiva jucatori ca ati inceput cu cei mici .eu am incercat sa ma lupt cu cineva pe masura mea normal nu voi cu madalinos sau walli care au citeva orase ati venit cite 6 oameni blindati pe el chiar daca era inactiv aproape.singurele punctate sunt cele de la gingisan care ati cooptat dt ca sa il zapaciti.felicitari pentru cuceriri eu unul nu sunt suparat deloc.asta este scopul jocului .cornelia nu facem psihologie inversa ca sa ma uita ca sa scriu aici ca voi ati cistigat X orase de la noi.pentru mine are importanta ce gindesc,planuiesc si execut bine in rest sunt doar niste cifre si atit.
 

DeletedUser

Guest
-bogdan despre ce 68 de aliante vorbesti tu. acum ne luptam noi , K.G.B si DT impotriva voastra. despre ce vorbest. daca sunt 68 de aliante pe eta asta e alta treaba dar cine va ataca asta conteaza. si stiu sigur ca voi ati destramat k.g.b-ul intrand pe cont pt ca am vorbit nu demult cu cineva de la voi care ma tot ameninta ca eu o sa fiu terminat si mi-a spus ca K.G.B ul se va desfiinta curand ,de unde stia el asta????? asa ca lasa ca alianta ta nu e asa de sfanta si corecta cum zici tu.
 

DeletedUser5359

Guest
raspunsul la intrebarile corneliei unde sunt?

sa inteleg ca nu poti raspunde? sau nu vrei?
 

DeletedUser5719

Guest
Pentru ribil am scapat de - era vorba de 6-8 aliante.

Am raspuns si sa vezi ca tot vorbeati de probleme chira cind am raspuns am fost scos din joc si din forum.asta inseamna ca sunt cercetat pentru ticket .sunt sigur ca ati facut la toata alianta ticket din moment ce ma scos din joc.si eu nuepanica am jucat premium de 13 luni tot bag bani si nopti nedormite de ajung sa ma intreb : merita ? Tind sa cred ca nu se merita vorba lui mircea badea traim in ramania si asta ne ocupa tot timpul..gata ma voi retrage di aceasta disutie dusa din respect pentru cei care mau solicitat dar mai trebuie sa facem si alte lucruri.va doresc noapte buna la toti
 

DeletedUser5359

Guest
o seara placuta.
dar din toti admini de pe lumea eta chiar niciunul nu este competent sa vad de pe ce ip s-a intrat pe conturile colegilor mei?

daca ai intrebari pune-le in tichet, nu pe forum
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
inca un atac la persoana sau acuzatii care nu sunt sustinute cu probe si ....hmmm

ps. tichetele se fac la admini, in joc, nu pe forum
 

DeletedUser7507

Guest
Nuepanica

Acum k sunt putin mai calm dupa o zi in care ADMINI si'au batut joc de mine ...
Imi dau seama k intradevar traim in romania ...
Am investit timp ' bani si sentimente in jocul asta ...
Aproximativ la fiecare 14 zile cate 1500 de monezi (10 EURO) ...
Au fost multe zile si nopti in care nu am dormit din cauza voastra sau a mea ...
Dar mi'a facut placere ...
........................................................................................................
Iar dupa 11 luni de joc ma trezesc k un tampit ma acuza k folosesc multicont ...
Sunt un om normal ' am o sotie si un copil super smecher dupa care mor iar eu stau sa ma cert cu niste inculti care nu cunosc semnificatia cuvantului MULTICONT pe bani si pe timpul meu pierdut ...
Auuuuuu ...
Pe bune k m'a luat capul astazi ' va rog sa ma credeti ...
........................................................................................................
Daca ati mai vazut vreodata asa ceva ' mor de nervi si acum ...
Sa iti faca Japk ...
Si sa nu poti face nimic ...
Va rog sa ma credeti ...
Din acest moment nu vreau sa mai aud de grepolis ...
........................................................................................................
Puteti sa faceti ce vreti cu orasele respectve ...
Succes in continuare jucatorilor ...
Rusine celor ce au ajuns sa faca chestii de genul asta ...
nuepanica
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
fara suparare, cu banii cumperi diferite capacitati in joc, resurse, administrator, dar nu tratament difereniat in ce priveste tichetele
 

DeletedUser

Guest
Sa infiltrezi un spion intro alianta sau sa il convingi pe unu sa iti cedeze contu(te imprietenesti cu el etc sau il momensti ,dar o face de buna voie pan la urma nu ?) e ceva cat se poate de normal in grepolis ,scurgerea de informatii e una ,dar a da inceput nou la unii jucatori e o pierdere destul de grava care nu tine de stategie sau de calitatea de "jucatori exceptionali" a unora ci doar de lasitate

Nu puteti sa imi spuneti mie ca nu sunteti vinovati voi,eu ma gandesc ca cel care a facut fapta asta e dusman/inamic nu ?ce inamici/dusmani avem noi pe eta ?sunt intrebari retorice ,nu toti cei drept doar unu sau doi din death-nwa a/au facut asta ,acum nu stiu daca au stiut si altii sau nu ,daca exista printre voi jucatori profesionisti care se lupta fata in fata ,folosinduse desigur si de unele smecherii (dar pan la un anumit punct) tot respectul pt ei

Vedeti voi intotdeauna omul e o fiinta prea ingamfata ,care intotdeauna se supaestimeaza (poate chestia asta ma face si pe mine sa fac pe filozoful chiar daca nu imi reuseste prea bine),mereu oamenii nu vor sa accepte fata de ceilalti ca fac parte dintro categorie negativa si nici fata de ei insusi nu vor sa accepte doar ca o fac fara sa realizeze ,de aia de multe ori vezi ca vine un prost la tine si iti zice " ba prostia doare ,da uneori pe cine nu trebuie " dar cu o convingere feroce ca el nu e cel prost ,ca el nu se incadreaza in acea categorie ..pare logic ..e ceva instinctiv ...cine ar accepta pur si simplu ca se incadreaza in categoria "prost cu eticheta "..sincer daca ar fi cazul ,nu sunt sigur pe mine ca as avea curajul sa recunosc:rolleyes:
Ma gandesc la astia fanatici rau stii ,si nu stiu daca sa rad sa sa plang,ce mai urmeaza ?sa fie platiti asasini ca sa omoare sau sa ameninte pe cei din spatele calculatoarelor pe motiv de "si asta e strategie "?=))..binenteles ca exagerare e putin spus la ce am zis putin mai sus da intelegeti voi la ce ma refer , faza cu "scopul scuza mijloacele" e facuta din motiv pur uman : ca cei care se simt vinovati sa aiba o fraza de consolare pt marsaviile pe care le fac ,macar asa de fatada cum e ,da te face sa crezi ca ai avut dreptate sa procedezi intrun fel anume ..parerea mea:|
 

DeletedUser

Guest
am ceva de zis pentru Deathrow
-= K.G.B =- niciodata nu o sa cada
orice fel de mijloace ati inceca sunt in zadar
 

DeletedUser

Guest
Ribil placa asta ai puso intotdeauna..ca aia sunt suspecti,ca kgb e fricos ca are pact cu nwa,ca altii nu fac coalitia internationala contra celor 3 si tot asa asta se numeste instigare si atit .tu vi cu tot felu de idei si cereri doar ca sa aduni tota eta contra celor 3 .citi sunteti acum ? Cam 68 aliante care se lupta cu noi ?. Ce nu ti se pare ok ?. E usor a spune versuri cind nimic nu ai a spune normal .te rog lasa ne cu aceste interventi binevoitoare.aici se pare ca discuta doar kgb cu noi ei au o problema nu tu.

scuze de postare dupbla ( in caz ca nu sa mai gasit cineva sa zica ceva dupa primul mesaj)
nu pot sa nu ma aptin sa nu zic alianta voastra,ea insasi sia atras dusmanii prin comportament si prin atitudine ,si nu zic ca noi am fost mai buni in a organiza alianta ,dar prea multi de la voi vorbeau mult si prost,si greseala celor parsivi (in sens bun de data asta) ,experimentati si cu capul pe umeri e ca leau permis cioflingarilor sa vorbeasca ,si ca leau permis ba mai mult chiar si sa actioneze de capu lor in unele situatii
Vezi tu care e diferenta bogdane ,noi ,alianta lui ribil si dinastia tracilor ORICUM ne luptam cu alianta voastra ,indiferent daca o facem impreuna sau separat ,asa ca am ales sa mai ne impartim cate ceva intre noi ca doar avem un inamic comun nu ?noi am ajuns la o colaborare prin pact si schimb de informatii fara sa vrem si fiecare din noi(la nivel de alianta vorbesc) suntem convinsi ca putem sa facem fata de unii singuri aliantei voastre,numai ca vrem nu vrem tot trebuie sa suportam pe ceilalti care si ei vor o bucatica din voi si decat sa de certam intre noi care sa va ia in primire ,mai bine facem un fel de battle royale si sunt toti multumti :D
 

DeletedUser5719

Guest
Era normal ady sa apara frictiuni odat ca se stia clar ca venirea voastra o sa irite dar cornelia a facut psihologia inversa cu noi.cum este ca tu aliat sa trimiti sprijin la cei cu care aveati un pact verbal ? Cum te-ai fi simtit ? Trdat nu ? Sau cum ar fi sa sti ca cornelia sprijinea satul lui titanul2000 care era pe insula cu rickomania si sa i rupi trupele in el doar ca sa expire rezervarea si sa il luati ?vorbim de colonana vertebrala dar .... sa inmuiat la faza asta nu crezi ? Sau cind iam dat revolta lui costy7mab si voi ati bagat sprijin acolo asta fiind inca aliati cu noi si am rupt tot terestru in iremele voastre ? Pai asta este corectitudine ? Nu ! Si atunci de ce acuzati fostii aliati de sicane sau vorbe ironice ? Ornelia a spuso fara sa vrea ca am pierdut la un full de usoare . Era frumos ca voi ati tinut prelegeri de moralitate cu rezervarile ca sa le postajm .cum am atacat oraselel lui titanul 2000 gata in 5 minute vine rickomania si face rezervare eu cu 2 nave pe drum normal.sau cum am postat o rezervare pe titanul gata orasul era full de deff.numai cine nu stie sa citeasca printre randuri se lasa pacalit de situatie.stiu ca cornelia si raduta nu au vrut razboi cu noi dar nu de frica normal dar voi doreati razbunare pentru atacurile suferite din parte nwacarevau tinut ocupati si noapte cind zic voi ma refer la fostii legionari care cum bine a recunoscut nuepanica jos plaria pentru el ca ati fost cu o schema bine pusa la punct dinainte.nu are rost sa mai ne reamintim si noi intradevar vam dat peste nas cu sprijinul ca sa simtiti si voi gustul tradarii nu numai noi.dupa cum a zis si nuepanica e smecherie dar ochiul vigilent plus greseala lui cosminel neau ajutat sa descoperim anumite aspecte.deci in concluzie nu va ma dati drepti ca nu este chiar asa de drept falnicul stejar .
 

DeletedUser3964

Guest
Nu cred ca e corect sa acuzati toti colegii din alianta mea ca joaca murdar.
 

DeletedUser5719

Guest
Svedu aceste servere nu pot fi sparte asa usor .exista sisteme de siguranta multiple pentru protectia unui server .asta nu este calculatorul nostru de acas cu windows xp are sistem linux forte sigur care impreuna ca sistemele de securitate il face aproape imposibil de spart.o parola la un cont ori o ghicesti si asta cu probabilitati de 0,001% ori o sti de la propietar ca altfel nu ai cum .si politia internetului tot asta iti va spune.prin absurd sa zicem ca gaseste persoana care a facuto ce crezi se va intampla ? Acest joc este propietatea exclusiva a innogames nu este al tau intelegi ? Nu il poate trage la raspundere ca nu tia intrat la tine in calculator ci a intrat pe un server public.innogames spune clar in regulament ca nu isi asuma nicio responsabilitate in cazuri de acest gen.
 

DeletedUser

Guest
bogdane in viata, in general, cand stai sa privesti din anumite unghiuri o fapta un eveniment ,un gest ,o intamplare ,ajungi la concluzia ca dreptatea se poate indrepta in mai multe parti si uneori toti au dreptate in felul lor ,depinde de situatie ,depinde cum privesti lucrurile etc

ceea ce vreau sa pun in lumina e ca tot acest lucru cu spartul parolei si inceputul nou-lasand la o parte disputele si altercatiile care tin pur si simplu de dorinta fiecaruia sa fi invingator-indiferent cine o face ,e o chestie josnica ,ce nu tine de strategie de lupta ,daca si tu esti de acord cu asta jos plaria
 

DeletedUser

Guest
fara suparare, cu banii cumperi diferite capacitati in joc, resurse, administrator, dar nu tratament difereniat in ce priveste tichetele

-da asa ar trebuii sa fie dar eu n-am vazut inca un jucator care baga multi bani in cont sa fie banat sau pedepsit. totul se rezuma la bani ,acest joc n-a fost adus in romania doar de placerea sa jucam noi.cineva trebuie sa castige bani. si cu premiumul castiga o parte din bani. nici eu nu l-as da afara pe omul care imi aduce bani. deci administratorii sunt inutili in jocul asta pt ca oricum unii fac ce vor si spun ce vor ,tot nu sunt pedepsiti.
 

DeletedUser

Guest
Ribil placa asta ai puso intotdeauna..ca aia sunt suspecti,ca kgb e fricos ca are pact cu nwa,ca altii nu fac coalitia internationala contra celor 3 si tot asa asta se numeste instigare si atit .tu vi cu tot felu de idei si cereri doar ca sa aduni tota eta contra celor 3 .citi sunteti acum ? Cam 68 aliante care se lupta cu noi ?. Ce nu ti se pare ok ?. E usor a spune versuri cind nimic nu ai a spune normal .te rog lasa ne cu aceste interventi binevoitoare.aici se pare ca discuta doar kgb cu noi ei au o problema nu tu.

-bogdan aici parca vrei sa-mi interzici sa-mi exprim parerea sau sa spun ceva. ai tu dreptul acesta???
-am o problema cu voi, acea ca nu va plac. pt ca nu respectati oamenii, sunteti o alianta de ingamfati care va credeti super inteligenti si super zei. si vorbiti de sus de parca ati fii regii regiilor. dar nu recunoasteti ca sunteti cu totii niste fricosi care formati o alianta mare impreuna.
 

DeletedUser5719

Guest
Nu voi intra cu tine in polemici dar este reciproca treaba nici noi nu te placem ca esti prea stresant.pentru tine ne-am facut mai mici ca sa va fie mai usor in lupta ce zici iti convine ? Treaba cu frica este pentru copi ca tine noaptea cind se stinge lumina asa ca lasane cu problemele tale existentiale care nu ne intereseaza .dovedeste ca esti capabil pe joc nu aici .fa propaganda aia pe forumul comun al pactului danubiano pontic ca sa ne atacti cu totii.asta este vom lupta chiar daca voi suntei 8 si noi 2 aliante.cu siguranta nu mavoi mai antrena sa iti fac jocul.la revedere
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus