-=kgb=-

  • Autor subiect DeletedUser7060
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser7060

Guest
ce a patit?
ieri aveau 23 de milioane si acum nimic
S-a dizolvat ? sau au parasit jucatori alianta?
:cool:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser5359

Guest
ce a patit?
ieri aveau 23 de milioane si acum nimic
S-a dizolvat ? sau au parasit jucatori alianta?
:cool:


un jucator binevoitor si-a ajutat colegii sa elimine kgb-ul de pe lumea eta.
spargandu-i unui coleg contul si eliminand toti jucatori din alianta.
ciudat este ca aceasta situatie este identica cu cea de acum luni cand s-a intamplat acelas lucru cu kgb2

tin sa multumesc celor ce au facut parte din aceasta alianta.
sper sa inviem din propria cenusa.

le multumesc celor din deathrow-nwa pt fair-play-ul de care au dat dovada, atacand fosti jucatori din kgb in continuare.
 

DeletedUser

Guest
Nu mă mai interesează lumea Eta, dar:
le multumesc celor din deathrow-nwa pt fair-play-ul de care au dat dovada, atacand fosti jucatori din kgb in continuare.

Vrei să zici că dacă situaţia era inversă, voi nu aţi fi atacat? Greu de crezut :)
 

DeletedUser

Guest
Nu-mi vorbi mie de fair-play-ul celor din kgb. Sunt acolo colegi care oricând ar cumpăra conturi în Deathrow, asta o ştiu sigur deoarece am fost ofertat. Dar să nu intrăm în amănunte. Asta am spus-o aşa, ca să nu mai văd vorbe legate de fair-play, moralitate, coloană vertebrală etc.
Toate alianţele sunt egale, în fiecare din ele sunt oameni (buni şi răi). Diferenţa între ele este făcută de timpul de utilizare al calculatorului, de timpul de când joacă împreună şi de capacitatea liderilor de a-şi câştiga respectul celorlalţi. Aşa că să nu mai spunem că alianţa X face nu ştiu ce, alianţa Y face tot un nu ştiu ce etc. deoarece toate alianţele din top sunt la fel.

P.S: La Mulţi Ani Gabi!
 

DeletedUser

Guest
le multumesc celor din deathrow-nwa pt fair-play-ul de care au dat dovada, atacand fosti jucatori din kgb in continuare.



Gabi pt Deathrow nu conteaza ce a patit alianta voastra ei se bucura ca v-ati destramat pt un timp. acum am auzit si eu ce ati patit. au spart contul colegului tau si au dat afara jucatorii +au dat inceput nou pt el. sunt sigur ca a fost mana lui deathrow pt ca numai ei fac astfel de lucruri..+ in atentia administratoriilor v-am depus tichet ca cei de la deathrow au mai multe conturi dar nu le-ati verificat , ei pot sa vorbesc urat nu sunt banati. da ce se petrece aici . e vreun administrator in deathrow ,de acea ar fii bine ca nici un administrator sa nu joace pe nici o lume or face un lucru si bine ori sa nu faca nimic, e si administrator si mai si joaca si face ce vrea el..

-nu baneaza de la deathrow pt ca joaca cu premium, intelegeti.

-sa-mi raspunda cineva la intrebarea asta. de unde stie un administrator daca la conturi declarate joaca chiar fratele,sora sau parintii lui. pt ca unii declara conturile si mint ca e fratele meu, e sora mea. mama ,tata bine ca nu joaca si bunicul. deci nu cred ca mergeti casa in casa si dupa buletin verificati. dragi administratori si conducatori ai grepolisului din Romania asta nu puteti verifica. deci dragi jucatori puteti sa aveti cate conturi vreti.
 

DeletedUser5359

Guest
nu mai spun nik.
decat ma minunez ca admini nu sunt capabili sa afle locatia a doua ip-uri.
sau sa verifice de pe ce ip s-a intrat la acea ora pe respectivul cont.
 

DeletedUser5719

Guest
Tot felul de acuzatii aberante .mai aveti sa spune-ti ca suntem o alianta de hackeri si gata ne-am facut programatori domne.orice cont la un joc online nu poate fi spart decit daca exista acces la calculatorul celui in cauza sau stie parola.uneoribdin prostie unii isi pun parole de genul "grepolis" sau numele de joc desi am fost sfatuiti de admini sa nu folosim astfel de parole slabe.tot apare ribil in fiecare discutie cu patriotismul lui fat de grepolis si de pactul danubiano-pontic creat contra "asupritorilor" . Am mai spus odata ca tu exagerezi cu afirmatiile tale.eu tind sa cred ca e interna problema din moment ce exista 2 jucatori mari cu 175 puncte adica zadapolis si mto05 chair asa sa le ghiceasca pe amindoua parolele ? Deja o dam in s.f.-uri cu vinat.oare de vrajitoare.oamenilor ca tine le este greu sa creada ca nu asa dorim sa cistigam luptele ci cu munca multa sa fie cu farmec acest joc.intrebarea mea este urmatoarea : de ce mto05 a dat inceput nou de joc si pe epsilon ? Ca acolo de exmplu era in alianta ghost division care ne sunt inamici si am ramas mirat cind am vazut ca a disparut din peisaj.tind sa cred ca doar un cunoscut comun putea sa le faca faza la amindoi poate din cine stie ce motiv .ia pentru raduta sa stabilim ceva acest conflict voi lati deschis iar la ora 10:00 deja erati 35-40 de membri cu orase destul demulte.ce trebuia sa facem ?. Sa fac piua si voi sa va luati fantomele sa va blindati si dupa aia raspiua ? Deja suna un pic ironic aceasta cerere.nu cred ca va facut sa va ginditi la altceva decit la lupta si
La razbunare.eu zic sa ne oprim aici cu afirmatii tendentioase ca cu siguranta vor degenera.
 

DeletedUser4546

Guest
Buna seara, tuturor!
Da, sunt afirmatii ce pot degenera, Bogdan, si da, sunt afirmatii grave, dar nu sunt de sf, decat daca administratorul grepolis care joaca la voi in alianta e tot de sf.
Daca nu e asa, atunci oricare dintre administratorii grepo, binevoitori si corecti, pot sa ne spuna aici, cine anume a intrat pe conturile respective si a eliminat toti membrii KGB si apoi le-a dat celor doi jucatori inceput nou.
Dupa cum mi-ai explicat chiar tu, Bogdane, intr-o alta ocazie, se poate afla relativ usor, daca se doreste acest lucru.
 

DeletedUser5719

Guest
Buna cornelia .se poate afla ipul dar nu va fi dat nici-o informatie referitor la aceste situatii.si eu pe epsilon am avut un caz de preluare a unui cont dar nu mi sa oferit nici-o informatie fiind catalogat ca secret..iar referitor la admini nu au voie sa joace pe lumea unde sunt admini si sunt destul de cerceti in acest scop te asigur , asa ca problema este cu semnul intrebariii cum se pot afla 2 parole doar din ghicite ca prin programe de spart parole sunt doar basme pe net nu se pot sparge pe un server protejat clar a fost cineva comun cu cei 2 .dar normal ca intotdeauna se arat catre inamici normal ca sunt primi suspecti nu ?
 

DeletedUser4546

Guest
Stiu, Bogdane, ca nu pot juca admini de pe lumea respectiva, dar pot juca admini de pe alte lumi, nu-i asa??? Si.. daca nu ma insel, sunt colegi cu ceilalti de pe eta, nu-i asa??
As avea si eu si alte cateva intrebari... cum se face ca doar din momentul in care am inceput ostilitatile cu voi, s-a spart parola unui lider din KGB2, unde s-a intamplat acelasi lucru si acum in KGB??? Cum se face ca am mai fost in conflict cu alte aliante si numai de cand suntem cu voi sunt asemenea "incidente"???
Sa fie faptul ca aveti oameni care au atat de putina incredere in alianta voastra, incat incearca orice numai sa va mentina acolo unde ati ajuns printr-o fuziune facuta la ordin repede repejor??
 

DeletedUser5719

Guest
Deja daca ameninti pe cineva pentru un simplu joc depasesti granita virtuala.si noi stim sigur ca aveti un cont in wing care va aduce informatii si tugab care tot asa a venit la voi dupa ce alianta a tinut sprijin perjanent la ea ca sa nu fie cucerita dar asta nu ne face sa amenintam ca vezi tu ce iti fac daca te prind .pentru mine este doar un joc si atit nu ma las condus de sentimente de genul asta ca as deveni sclavul lui.iar la faza cu neincrederea asa a fost intotdeauna si inca va fi cu orice alianta ajunsa in top prin munca continua si nopti nedormite. Aceleasi cuvinte se spunea si de centurioni pe epsilon ca nu sunt de incredere ca au tradat pe delta vechii aliati asta pina mam intalnit cu 2nice si mi explicat povestea cu delta .intotdeauna alianta nr.1 va fi blamata si aratat cu degetul indiferent cine va fi ea se va gasi cineva ca ribil sa gaseasca nereguli etice cum zice el.adevarata valoare se vede in joc si in comportamentul cu ceilati jucatori chiar daca sunt inamici.respectul trebuie sa fie pe deplin fata de oricine care joaca pentru ca asta ne deosebeste de cei fara caracter.
 

DeletedUser

Guest
Tot felul de acuzatii aberante .mai aveti sa spune-ti ca suntem o alianta de hackeri si gata ne-am facut programatori domne.orice cont la un joc online nu poate fi spart decit daca exista acces la calculatorul celui in cauza sau stie parola.uneoribdin prostie unii isi pun parole de genul "grepolis" sau numele de joc desi am fost sfatuiti de admini sa nu folosim astfel de parole slabe.tot apare ribil in fiecare discutie cu patriotismul lui fat de grepolis si de pactul danubiano-pontic creat contra "asupritorilor" . Am mai spus odata ca tu exagerezi cu afirmatiile tale.eu tind sa cred ca e interna problema din moment ce exista 2 jucatori mari cu 175 puncte adica zadapolis si mto05 chair asa sa le ghiceasca pe amindoua parolele ? Deja o dam in s.f.-uri cu vinat.oare de vrajitoare.oamenilor ca tine le este greu sa creada ca nu asa dorim sa cistigam luptele ci cu munca multa sa fie cu farmec acest joc.intrebarea mea este urmatoarea : de ce mto05 a dat inceput nou de joc si pe epsilon ? Ca acolo de exmplu era in alianta ghost division care ne sunt inamici si am ramas mirat cind am vazut ca a disparut din peisaj.tind sa cred ca doar un cunoscut comun putea sa le faca faza la amindoi poate din cine stie ce motiv .ia pentru raduta sa stabilim ceva acest conflict voi lati deschis iar la ora 10:00 deja erati 35-40 de membri cu orase destul demulte.ce trebuia sa facem ?. Sa fac piua si voi sa va luati fantomele sa va blindati si dupa aia raspiua ? Deja suna un pic ironic aceasta cerere.nu cred ca va facut sa va ginditi la altceva decit la lupta si
La razbunare.eu zic sa ne oprim aici cu afirmatii tendentioase ca cu siguranta vor degenera.


-bogdan eu n-am exagerat aici cu nimic, daca tot a dat inceput nou pt zada si a dat afara membrii K.G.B putea sa fie si cineva din interior dar eu cred ca tot are legatura cu voi. ti-am spus voi aveti mai multe conturi si nu se poate face nimic. e posibil ca cineva din deathrow sa aiba 2 conturi unul in K.G.B altul in deathrow.

-doriti sa castigati luptele prin lupte drepte asta era chiar o mare gluma alianta voastra are cei mai multi spioni si informatori. altfel n-ati reusii nimic fara ei.
 

DeletedUser7507

Guest
nuepanica

Sunt acuzat pe nedrept de utilizare multicont ...
tugba intradevar a fost spion la voi si intradevar a cerut sprijin sa va tina pe loc ...
La fel am facut si cu LEGIONARII
RECUNOSC
Dar asta e smecherie ...
Nu e utilizare multicont ...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
- da bogdan eu , sigur ca eu. bineinteles ca eu sunt vinovat pt acuzatiile pe care le primiti. de 2 saptamani n-am spus nimic despre voi. dar acum sigur e mana voastra, ce a patit k.g.b. . deja pierdeati teren si de acea ati facut acest lucru. de acea s-au dus cei din wing ca sa va intariti putin pt ca ati devenit cam slabi de 2 saptamani n-ati cucerit de la dusmanii vostrii. slab domnule slab foarte slab. cum am spus puteti sa va uniti cat vreti .tot n-am o parere buna despre voi. pt ca sunt la voi niste oameni care vorbesc urat si te injura. e altceva daca eu spun ca sunteti slabi sau fricosi eu spun ca sa va enervez dar unii de la voi m-au facut in toate felurile s-au luat de mama si m-au facut tigan . atat despre respectul pe care il aratati voi.
 

DeletedUser5719

Guest
Ribil placa asta ai puso intotdeauna..ca aia sunt suspecti,ca kgb e fricos ca are pact cu nwa,ca altii nu fac coalitia internationala contra celor 3 si tot asa asta se numeste instigare si atit .tu vi cu tot felu de idei si cereri doar ca sa aduni tota eta contra celor 3 .citi sunteti acum ? Cam 68 aliante care se lupta cu noi ?. Ce nu ti se pare ok ?. E usor a spune versuri cind nimic nu ai a spune normal .te rog lasa ne cu aceste interventi binevoitoare.aici se pare ca discuta doar kgb cu noi ei au o problema nu tu.
 

DeletedUser4546

Guest
Bogdane, te-as ruga, daca poti si vrei, sa-mi raspunzi la intrebarile mele.
Poti? Vrei?
Sunt convinsa ca, daca vrei, poti ;)
 

DeletedUser5359

Guest
bogdan te rog sa intri pe urmatorul link si sa imi spui ce informatii gasesti pe el

http://ro.grepostats.com/world/ro7/alliance/2707/colonizations

banuiesc ca sti sa folosesti calculatorul.
cand am castigat noi un oras pui plus 1 pe calc cand am pierdut un oras pui minus 1
te rog sa imi spui rezultatul final.

vreau sa socotesti doar orasele pierdute si castigate de la voi
 

DeletedUser7507

Guest
Nuepanica

PROMIT SA PUN PE FORUM CEEA CE BUSIKA O SA IMI SPUNA CAND NE VOM INTALNI ...
AMICAL ...
NU FITI NEBUNI K NU O SA'I RUP CAPUL BAIATULUI DEGEABA 'pt un simplu joc'
nuepanica
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser5719

Guest
Nuepanica eu nu team acuzat de multi ca pot sa fac diferenta intre ce iti spune cineva de la noi ce facem si afli si faptul cum joci.eu sigur nu as putea sa tin 2 conturi aind in vedere ca doar al meu ma tine treza pina la 2 nopatea facin planuri de atac si trupe.cine vrea sa riste treaba luisi mai si poate.eu mam prins si de ce ati inceput razboiun nu aveati pe cine ataca iar tu fiind prieteni cu legionarii ai dorit sa lupti alaturi de ei normal dar nu e de condamnat cu toate ca cornelia dorea sa ma asigure ca nu e asa voi demult tot doreati ruperea pactului in special legionarii care dorea razbunare pentratacurile suferite.nu e bai in nici un caz .este un joc de razboi si trebuie privit ca atare nu e farmvil.daca tot suntem acuzati de multiacont atunci de sergiu23,srg411,costy03 au fost banati urmind ca contul sa le fie sters ? Sau svedu75,teodordinica de ce au fost penalixati cu orase ? Sa nu imi spui ca admini sunt la mijloc.iar de zadapolis se stia demult ca este sergiu dar nu nea deranjat deloc cel putin pe mine.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus