-=kgb=-

  • Autor subiect DeletedUser7060
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser4890

Guest
totusi e bine ca voua va raspunde mie nu mi au raspuns nici pana la aceasta ora asta este
 

DeletedUser4546

Guest
Era normal ady sa apara frictiuni odat ca se stia clar ca venirea voastra o sa irite dar cornelia a facut psihologia inversa cu noi.cum este ca tu aliat sa trimiti sprijin la cei cu care aveati un pact verbal ? Cum te-ai fi simtit ? Trdat nu ? Sau cum ar fi sa sti ca cornelia sprijinea satul lui titanul2000 care era pe insula cu rickomania si sa i rupi trupele in el doar ca sa expire rezervarea si sa il luati ?vorbim de colonana vertebrala dar .... sa inmuiat la faza asta nu crezi ? Sau cind iam dat revolta lui costy7mab si voi ati bagat sprijin acolo asta fiind inca aliati cu noi si am rupt tot terestru in iremele voastre ? Pai asta este corectitudine ? Nu ! Si atunci de ce acuzati fostii aliati de sicane sau vorbe ironice ? Ornelia a spuso fara sa vrea ca am pierdut la un full de usoare . Era frumos ca voi ati tinut prelegeri de moralitate cu rezervarile ca sa le postajm .cum am atacat oraselel lui titanul 2000 gata in 5 minute vine rickomania si face rezervare eu cu 2 nave pe drum normal.sau cum am postat o rezervare pe titanul gata orasul era full de deff.numai cine nu stie sa citeasca printre randuri se lasa pacalit de situatie.stiu ca cornelia si raduta nu au vrut razboi cu noi dar nu de frica normal dar voi doreati razbunare pentru atacurile suferite din parte nwacarevau tinut ocupati si noapte cind zic voi ma refer la fostii legionari care cum bine a recunoscut nuepanica jos plaria pentru el ca ati fost cu o schema bine pusa la punct dinainte.nu are rost sa mai ne reamintim si noi intradevar vam dat peste nas cu sprijinul ca sa simtiti si voi gustul tradarii nu numai noi.dupa cum a zis si nuepanica e smecherie dar ochiul vigilent plus greseala lui cosminel neau ajutat sa descoperim anumite aspecte.deci in concluzie nu va ma dati drepti ca nu este chiar asa de drept falnicul stejar .
Bogdan, pana la proba contrarie, tin sa te anunt ca noi am avut coloana vertebrala, in fata voastra, pana in momentul in care mi s-a demonstrat si recunoscut, dupa ce anterior am fost mintita, ca un lider al vostru a luat legatura cu legionarii prin spatele nostru. Acelasi lider care, la revenirea in joc, a declarat aici (si eram aliati pe vremea aceea), ca pactul cu noi trebuia rupt de mult si nu trebuia sa fim lasati sa crestem, acelasi lider care a pus la punct fuziunea, Bogdane. Vesnicul lider NWA, Hekia, care, cand a zis sa faceti dreapta, tot NWA-ul a facut dreapta, Bogdane. Daca ai vreo indoiala, uita-te cum se numeste alianta in care te afli.
Hekia.. tot respectul, serios vorbesc, fara nici un fel de substrat. Ma inclin si imi scot palaria .
 

DeletedUser4546

Guest
Am si eu o intrebare pentru administratorul acestui forum, care mi-a sters un post:
Traim cumva sub dictatura??? Nu mai avem libertatea cuvantului??? De ce mi se sterge postarea???
Discutia mea cu administratorii de pe joc nu este confidentiala, decat in masura in care m-am angajat in vreun fel sau altul la respectarea acestei confidentialitati, ceea ce nu este cazul.
Cer explicatii pertinente si argumentate aici pentru stergerea postarii mele, pentru ca nu m-am angajat in nici un fel la pastrarea confidentialitatii si nici nu am nimic de ascuns.
 

DeletedUser

Guest
@mto05 momentan cazul dumneavoastra este analizat, dupa finalizarea cercetarilor si concluziilor pe care le vom primi de la echipa tehnica veti primi un raspuns prin intermediul sistemului intern de suport. Va trebui sa aveti rabdare pana atunci.
@cornelia30 la fel ca si in joc si pe acest forum exista niste reguli pe care trebuie sa le respectati. Va invit sa cititi cu mare atentie si sa respectati regulamentul forumului si al jocului.
 

Nihilius

Membru activ
Cand v-ati facut cont pe forumul extern in mod automat v-ati angajat sa respectati regulile acestuia.

Ati postat un ticket, iar acesta a fost sters.

2.8 Este interzis a se posta copia totala sau parţială a unui mesaj privat primit pe forum, în joc, sau în orice sistem de mesagerie care conţine insulte, jigniri sau acuze aduse echipei de admini/moderatori. Postarea discuţiilor purtate cu membrii echipei de suport (ticketele) fără acordul scris al adminului respectiv, se sancţionează direct cu ban.

In al doilea rand,pentru orice probleme aveti privind modul in care este administrat forumul extern sau jocul folositi sistemul de tickete.


6.3. Toate reclamaţiile sau criticile în legătură cu activitatea moderatorilor sau a adminilor de pe forum sau din joc (incluzând aici sancţiunile primite) se vor face numai prin sistemul intern de suport. Orice încercare de a deschide o discuţie pe aceasta temă, pe forum, va fi considerată infracţiune şi pedepsită cu un avertisment, iar tema va fi închisă/ştearsă. Excepţie de la regulă face o discuţie la modul general, fără absolut nici o referire la o anumită persoană (membru al forumului, moderator sau admin) şi/sau sancţiunea primită. Aluziile de orice fel sunt deasemenea interzise.

Deoarece ati transformat acest topic intr-unul in care se aduc acuzatii adminilor, il voi inchide.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus