Jalnic "stelutelor"

DeletedUser

Guest
De ce intrebi.?.Ai cunostinta de faptul ca a fost ingropata vreodata??
Nu a fost si nici nu va fi .......
Nu ar mai avea farmec,iar tu ai soma...nu?
Pai atunci ..nu e etic ..si noi tinem la etica...deci ...iti dam de munca!!!
E logica ratiunea?
 

DeletedUser7391

Guest
cand intru pe forum rad cu lacrimi!!! :)))
Toti sunt rai ...duri..super intelectuali..super educati..morali..drepti...
I
Dar nu stiu de ce am impresia ca toarte aceste caracterizari sunt datorate doar pozitionarii in siguranta din spatele monitorului ..

Mare grija.. Lumea e mica...Munte cu munte se intalneste dapai oamenii intre ei..

Respect pt cei ce tac si fac ..nu pt cei rai pe net ce in real life stau in genunchi si dau din cap
 

DeletedUser

Guest
cand intru pe forum rad cu lacrimi!!! :)))
Toti sunt rai ...duri..super intelectuali..super educati..morali..drepti...
I
Dar nu stiu de ce am impresia ca toarte aceste caracterizari sunt datorate doar pozitionarii in siguranta din spatele monitorului ..

Mare grija.. Lumea e mica...Munte cu munte se intalneste dapai oamenii intre ei..

Respect pt cei ce tac si fac ..nu pt cei rai pe net ce in real life stau in genunchi si dau din cap

:))))))

mai bine tac......:)))))
 

DeletedUser

Guest
cand intru pe forum rad cu lacrimi!!! :)))
Toti sunt rai ...duri..super intelectuali..super educati..morali..drepti...
I
Dar nu stiu de ce am impresia ca toarte aceste caracterizari sunt datorate doar pozitionarii in siguranta din spatele monitorului ..

Mare grija.. Lumea e mica...Munte cu munte se intalneste dapai oamenii intre ei..

Respect pt cei ce tac si fac ..nu pt cei rai pe net ce in real life stau in genunchi si dau din cap
:-O..vrei sa vin eu la Constanta...sau ne intalnim la jumatatea drumului ??:D
 

DeletedUser7391

Guest
Nu stiu cu cine ma confunzi ...
eu sunt din TIMISOARA !

si fa-ma sa inteleg pt ce sa vii ?
 

DeletedUser

Guest
hmmm..cam departe...in fine
as fi venit sa-mi explici cum e cu statul in genunchi si datul din cap;)
 

DeletedUser7391

Guest
ma indoiesc ca ai fi avut nevoie de vre-n fel de explicatie ...
eu baniesc ca ai fi dorit sa iti aprofndezi practica ...



dar stai linishtit .. n-ai tu gura pt ... mea ..
 

DeletedUser3391

Guest
hell, impreuna am stabilit ca nu mai iesim pe extern indiferent aberatiile sau nonaberatiile scrise de unii colegi de joc. Te rog sa respectam intelegerea. Multumesc.
 

DeletedUser

Guest
hell, impreuna am stabilit ca nu mai iesim pe extern indiferent aberatiile sau nonaberatiile scrise de unii colegi de joc. Te rog sa respectam intelegerea. Multumesc.

Iti multumesc domnule Agruin,m-ai salvat de la un ban pe extern!!
Intradevar ,poate ai dreptate de aberatii sau ...nonaberatii (astea nu stiu ce sunt ),insa aici e un loc in care se poate discuta la comun ,contardictoriu sau nu,fie ca ne face placere sau nu,fie ca acceptam parerea unora sau nu.
Insa modul de adresare al colegului tau ..lasa de dorit!!!
Pai mult decat penibil pentru o astfel de sectiune a forumului,mai mult decat josnic pentru cadrul in care discutam!
I-as ura cu placere unde si cu cine sa exerseze,dar se pare ca nu se poate discuta civilizat cu el ,si consider ca e bine sa nu ma cobor la nivelul sau de educatie caci e periculos,am incercat ..si era sa ma ia valul ......si e cineva aici ...cu "ce e val ca valul trece ." si ma lua cu tot cu placa...in Tenerife.
 

DeletedUser

Guest
Văd ca iarăşi uitaţi de subiectul ăsta...

Haide-ţi sa vă lansez ceva,pe care voi,toţi,să-l comentaţi puţin...

p6yhrfsjtlejmlxvv0zn.png


Frumos!!!La cat mai multe astfel de atacuri....Vorba unui coleg..."chiar este micut...din pacate la altceva"...
 

DeletedUser3391

Guest
colegii din familia Preto...ne abtinem de la comentarii pe extern! Va rog.
 
Sus