Jalnic "stelutelor"

DeletedUser

Guest
Se pare ca,preto,"marii" preto,ataca un jucator care are probleme....
Tin sa reamintesc ca in timp ce tay este internat in spital,pretorienii il ataca miseleste pe la spate.
Claudia are contul blocat....
Ia-ta cele mai frumoase mesaje de la conducerea lor:
Poseidon20r a spus:
reaminteste-ti prietene ca si folin avea ban atacabil si bunul vostru conducator nu v-a oprit in a-i lua satele. lasa ca merita!
glomerula a spus:
Din pacate nu avem informatii despre cine ce face,pur si simplu pe tabla de joc,suntem toti acolo...

Odata fiind prezenți pe un joc,nu cred ca exista "PIUA" sau pauza tovarășa,ca fac pipi pe mine...

Asta este.

Si daca jucati cinstit si nu intra cludia pe contul lui nu erau banati acum amandoi :)

Tot respectul meu pentru cei doi,veninosule stiu ca vezi asta,chiar tu cu gura ta ai spus-o:

veninosu a spus:
da,erai la noi.totusi,eu nu inteleg mesajul tau.de aseara am stiut ca tay e (probabil) in spital.eu am un cont destul de mare si in ekd si stiu tot.nu ma intereseaza parerea altora,regret ca si cludia e banata,dar ma bucur pt.ca orasele ei vor devenii toate fantoma.poate ca iti amintesti ca in ekd sunt fff.multi jucatori care au vanat doar inactivii nostrii.ca esti in spital,ca ti s-a stricat pc-ul,ca nu-ti merge net-ul,ca nu ai auzit dimineata ceasul,pana la urma e egal.activarea vacantei e o varianta pe care putem sa o folosim toti...

mihocg a spus:
o stii pe ella21? a fost tatal ei in spital si nu mai putea juca, a trebuit sa stea lipita dde patul de spital... acum sa reintors la joc... dar in acea perioada ekd-ul dadea de rupea in ea...tay si-a facut multi dusmani in joc... a luat de la folin orase cand era banat atacabil si stia ca nu se poate apara... colegii sunt suparati ca pe atunci folin a pierdut 14 orase... am postat ce a scris cludia, am spus ca eu nu voi ataca, dar daca voi continuati cu jicniri stiu si eu jicniri destule... dar nu consider necesar...

Mihai,dar astea ce mai sunt atunci?:

mihocg a spus:
auzi papa lapte vad ca tu tot vb in nestiinta, lipsa de personalitate, du-te si spala-te pe dinti si apoi trimite circulare...


mihocg a spus:
man tu suferi de singuratate, ai unele probleme... te trezesti si tu se te bagi inseamana prin circulare... esti si tu mare lider si te bagi pe diplomatie...
eu aseara am vb cu cei de la voi si am spus ca nu voi ataca, desi aveam 2 revolte pe el...

Am pus asta aici,deoarece,vreau ca toti sa vada,ce jucatori "mari" avem.
Voi ce spuneti de comportamentul lor?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Am trimis un mesaj la preto cu cerinta:
SuFaRRR a spus:
Am nevoie de care si casatorii pe 021 Vine Mosu



Si acum:



Author a spus:
new Alexandas a folosit Semn divin asupra oraşului dvs. 021 Vine Mosu
astăzi la ora 18:23
new Alexandas a folosit Semn divin asupra oraşului dvs. 021 Vine Mosu
astăzi la ora 18:23
new Alexandas a folosit Semn divin asupra oraşului dvs. 021 Vine Mosu
astăzi la ora 18:23
new Alexandas a folosit Semn divin asupra oraşului dvs. 021 Vine Mosu
astăzi la ora 18:23
new Alexandas a folosit Semn divin asupra oraşului dvs. 021 Vine Mosu
astăzi la ora 18:23
new Alexandas a folosit Semn divin asupra oraşului dvs. 021 Vine Mosu
astăzi la ora 18:23
new Alexandas a folosit Semn divin asupra oraşului dvs. 021 Vine Mosu
astăzi la ora 18:23
new Alexandas a folosit Zeiţa protectoare asupra oraşului dvs. 021 Vine Mosu
astăzi la ora 18:23
new Alexandas a folosit Zeiţa protectoare asupra oraşului dvs. 021 Vine Mosu


Rapoarte
Inbox

new titivi a folosit Semn divin asupra oraşului dvs. 021 Vine Mosu
astăzi la ora 18:38
new titivi a folosit Semn divin asupra oraşului dvs. 021 Vine Mosu
astăzi la ora 18:38
new titivi a folosit Semn divin asupra oraşului dvs. 021 Vine Mosu
astăzi la ora 18:38
new titivi a folosit Semn divin asupra oraşului dvs. 021 Vine Mosu
astăzi la ora 18:38
new titivi a folosit Semn divin asupra oraşului dvs. 021 Vine Mosu
astăzi la ora 18:38
new titivi a folosit Semn divin asupra oraşului dvs. 021 Vine Mosu
astăzi la ora 18:38
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser3391

Guest
Bravo !

Impecabil!!!

O mica lectie de manipulare :)
Un motiv si argument in plus de a nu se accepta citarea doar a unor parti din mesaje.



Referitor la Alexandas .... ma faci sa rad. Cate din aceste "mici greseli" vrei sa iti arat? Greseli facute de mine. Am dat sprijin unor jucatori de la inamici, am dat vraji favorabile, ba mai mult ... am dat vant favorabil pe atac terestru... la cate vraji dau pe zi, sa fii tu sanatos ... sa ti-o spun pe ultima??? Un coleg a cerut cutremure prin globala pe un oras in scopul de a-l cuceri...si stupoare dupa cinci ore (adica dupa ce a cucerit orasul de la EKD) inca mai veneau cutremure pe acel oras ca m-a sunat sa ma intrebe ce sa faca :) Ce demonstreaza asta??? ca sunt jucator/jucatori slabi ? Graba de a ajuta/ataca , rutina, pozitia icoanelor iti poate juca de multe ori feste. Asta nu te face cu nimic un jucator slab. Neatent...da. Te tine un ramasag ca la un post asemanator dat in DDR si EKD voi primi trupe??? :D

Si ca incheiere : ce vei face daca intr-o discutie privata iti voi spune ca, citez dintr-un contemporan "am un cont destul de mare si in ekd si in DDR si in Ghost si in BA si in ...." am incheiat citatul partial modificat. Vei da de lucru adminiilor? E dreptul tau consfiintit de Regulament .... nu este o recunoastere. In razboi si dragoste ....scria Sun Tzu!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Impecabil!!!

O mica lectie de manipulare :)
Un motiv si argument in plus de a nu se accepta citarea doar a unor parti din mesaje.



Referitor la Alexandas .... ma faci sa rad. Cate din aceste "mici greseli" vrei sa iti arat? Greseli facute de mine. Am dat sprijin unor jucatori de la inamici, am dat vraji favorabile, ba mai mult ... am dat vant favorabil pe atac terestru... la cate vraji dau pe zi, sa fii tu sanatos ... sa ti-o spun pe ultima??? Un coleg a cerut cutremure prin globala pe un oras in scopul de a-l cuceri...si stupoare dupa cinci ore (adica dupa ce a cucerit orasul de la EKD) inca mai veneau cutremure pe acel oras ca m-a sunat sa ma intrebe ce sa faca :) Ce demonstreaza asta??? ca sunt jucator/jucatori slabi ? Graba de a ajuta/ataca , rutina, pozitia icoanelor iti poate juca de multe ori feste. Asta nu te face cu nimic un jucator slab. Neatent...da. Te tine un ramasag ca la un post asemanator dat in DDR si EKD voi primi trupe??? :D


Acum,o alta lectie,venita chiar de la un jucator al vostru:

Buna seara , va saluta cu respect Pose'!
Am nevoie pana la ora 22:30 cat mai multe care de lupta si trupe de la atena pentru a trimite o nava lui vampirelly baiatu si-a activat vacanta si nu e on.!

Orasul pe care am nevoie este 51.X** STEFAN C

Va Multumesc!

O seara minunata si sa va aduca Mosu' tat ce va doriti!!!

Stiti deja despre cine este vorba,nu?

Sunt magulit si recunoscator pentru atentia acordata de catre d-voastra in aceasta seara mie, va multumesc pentru "darurile" primite. Voi stati cu favorurile "in lista" si noi va luam satele, ce poate fi mai frumos decat atat? Fiecare fulger inseamna 4 care cu care voi nu puteti ataca, fiecare cutremur dat mie inseamna un zid cu 1-3 lvl mai sus acolo unde atacati voi (asta daca stiti sa faceti asta), fiecare "ciuma" inseamna aproape o erinie facuta in cazarma! :)
Ca sa va dau un pont, oraselele cu mai putine puncte eficentizeaza atacul.


Sa aveti sarbatori fericite dragi colegi!
 

DeletedUser

Guest
SuFaRRR , intrebare :
Daca este internat in spital ? este vreo problema pentru al ataca?
imi pare rau pentru el , dar .. asta este un joc .. nu trebuie sa stai sa vezi cum se simte X-ulica .. si Y-ulica .
 

DeletedUser

Guest
SuFaRRR , intrebare :
Daca este internat in spital ? este vreo problema pentru al ataca?
imi pare rau pentru el , dar .. asta este un joc .. nu trebuie sa stai sa vezi cum se simte X-ulica .. si Y-ulica .

Nu,insa,mesajele dupa ce i-am anuntat pe cei care au cucerit aliantele,au fost cele de mai sus,pe care le poti citi tu singur.
 

DeletedUser3391

Guest
?

Suffar

sa inteleg ca este un topic intr-un singur sens, un fel de prezentare si atat ... nefiind un dialog? In acest caz imi cer scuze ca mi-am permis sa postez pe topicul TAU. Rog un moderator sa stearga postul meu nefiind pe subiect. Multumesc. :)
 

DeletedUser

Guest
Suffar

sa inteleg ca este un topic intr-un singur sens, un fel de prezentare si atat ... nefiind un dialog? In acest caz imi cer scuze ca mi-am permis sa postez pe topicul TAU. Rog un moderator sa stearga postul meu nefiind pe subiect. Multumesc. :)

Ti-am spus eu asa ceva?
Am prezentat oamenilor cum a-ti reactionat voi dupa ce am atras atentia ca avem un jucator internat...
 

DeletedUser

Guest
Impecabil!!!

O mica lectie de manipulare :)
Un motiv si argument in plus de a nu se accepta citarea doar a unor parti din mesaje.



Referitor la Alexandas .... ma faci sa rad. Cate din aceste "mici greseli" vrei sa iti arat? Greseli facute de mine. Am dat sprijin unor jucatori de la inamici, am dat vraji favorabile, ba mai mult ... am dat vant favorabil pe atac terestru... la cate vraji dau pe zi, sa fii tu sanatos ... sa ti-o spun pe ultima??? Un coleg a cerut cutremure prin globala pe un oras in scopul de a-l cuceri...si stupoare dupa cinci ore (adica dupa ce a cucerit orasul de la EKD) inca mai veneau cutremure pe acel oras ca m-a sunat sa ma intrebe ce sa faca :) Ce demonstreaza asta??? ca sunt jucator/jucatori slabi ? Graba de a ajuta/ataca , rutina, pozitia icoanelor iti poate juca de multe ori feste. Asta nu te face cu nimic un jucator slab. Neatent...da. Te tine un ramasag ca la un post asemanator dat in DDR si EKD voi primi trupe??? :D

Si ca incheiere : ce vei face daca intr-o discutie privata iti voi spune ca, citez dintr-un contemporan "am un cont destul de mare si in ekd si in DDR si in Ghost si in BA si in ...." am incheiat citatul partial modificat. Vei da de lucru adminiilor? E dreptul tau consfiintit de Regulament .... nu este o recunoastere. In razboi si dragoste ....scria Sun Tzu!
pe cine sa mai manipuleze ???
spune tu ca poate mie imi scapa!!
cu toata arta pe care o prezinti tu!!
si ca incheiere ...cu spui tu
de ce sa faca tiket ?? ca oricum e stricat softul pentru voi!!!!
 

DeletedUser

Guest
pe cine sa mai manipuleze ???
spune tu ca poate mie imi scapa!!
cu toata arta pe care o prezinti tu!!
si ca incheiere ...cu spui tu
de ce sa faca tiket ?? ca oricum e stricat softul pentru voi!!!!

Se pare ca deja ma contacteaza anumite persoane,cum ca folosesc multi account,sa fie oare din discutia mea cu onutza10able?
 

DeletedUser

Guest
SuFaRRR , intrebare :
Daca este internat in spital ? este vreo problema pentru al ataca?
imi pare rau pentru el , dar .. asta este un joc .. nu trebuie sa stai sa vezi cum se simte X-ulica .. si Y-ulica .
ai perfecta dreptate. noi cind am intrerupt atacurile asupra lui spartacuscrixus, a lui folin (cind a avut pb cu fratele lui, nu cind a luat ban pe atacabil) am fost niste prosti. :) nu-i nici o problema... aveti dreptate. atacati!! :)
 

DeletedUser2541

Guest
au uitat
ce sa ii faci,au memoriA SCURTA
dar doamne fereste alta data sa mai aiba careva nevoie
ca tot asa sa fie tratati
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser3991

Guest
copilu', du-te tati la somnic ca trebuie sa cresti.
lasa tu grepolisul in pace, nu ai nici o treaba cu el.
joci de aproape un an ( februarie) si ai adunat 300.000 de puncte si ai schimbat aliantele mai des ca ciorapii. nu te da in spectacol !
 

DeletedUser

Guest
copilu', du-te tati la somnic ca trebuie sa cresti.
lasa tu grepolisul in pace, nu ai nici o treaba cu el.
joci de aproape un an ( februarie) si ai adunat 300.000 de puncte si ai schimbat aliantele mai des ca ciorapii. nu te da in spectacol !
care e problema ta ?? de te iei de pustiul nostru ??
ai vreo frustrare ??sau te crezi mai in varsta ca Matusalem si vrei sa ne coplesesti cu asta ??
 

DeletedUser2541

Guest
copilu', du-te tati la somnic ca trebuie sa cresti.
lasa tu grepolisul in pace, nu ai nici o treaba cu el.
joci de aproape un an ( februarie) si ai adunat 300.000 de puncte si ai schimbat aliantele mai des ca ciorapii. nu te da in spectacol !
ia te rog sa te iei de ai tai nu de ai nostrii
va ie ciuda ca va da in vileag balivernele si prostiile voastre
ia capul ca cutie si da-ti doua palme sa nu ti le dau eu
:cool:
 

DeletedUser3991

Guest
au aparut in lumina reflectoarelor "oratorul(a)" si ...sa nu mai zici cine, ca nu avem voie sa vorbim urat pe forum, ca sa-mi zica sa le las in pace chestia...ma rog , copilul aliantei invingatoare a lumii Epsilon. ma faceti sa rad.

ia te rog sa te iei de ai tai nu de ai nostrii
va ie ciuda ca va da in vileag balivernele si prostiile voastre
ia capul ca cutie si da-ti doua palme sa nu ti le dau eu

mai bine intra tu pe server sa-ti dau vreo 15-20 de atacuri!
a....nu mai poti, pentru ca IAR esti banata. pacat.

asa ca fapt divers si off-topic: cine v-a inventat numele aliantei voastra a carei prescurtari este "EKD"? am vaga impresie ca Ucigasii de Elita ai Dragonilor nu se scrie asa.

http://vvcap.net/db/sbuVdGe34Y55cUF99cM-.htp


Aveti un "S" in plus...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2541

Guest
marele atacator unde era
dute bai la plimbare
si daca sint banata ce,tot datorita amabilitatii colegilor tai
asa ca ......no coment tu,o sa ajunge-ti sa va bate-ti intre voi
de mine a-ti scapat
cum ti-am mai zis capul la cutie si da-ti doua palme sa nu ti le dau eu
ciocu mic si joc de glezne
hai fuguta
fa-ma sa imi fie dor de tine
:p:
auch ce rea sint in seara asta
pppfffff :p
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
au aparut in lumina reflectoarelor "oratorul(a)" si ...sa nu mai zici cine, ca nu avem voie sa vorbim urat pe forum, ca sa-mi zica sa le las in pace chestia...ma rog , copilul aliantei invingatoare a lumii Epsilon. ma faceti sa rad.



mai bine intra tu pe server sa-ti dau vreo 15-20 de atacuri!
a....nu mai poti, pentru ca IAR esti banata. pacat.

asa ca fapt divers si off-topic: cine v-a inventat numele aliantei voastra a carei prescurtari este "EKD"? am vaga impresie ca Ucigasii de Elita ai Dragonilor nu se scrie asa.

http://vvcap.net/db/sbuVdGe34Y55cUF99cM-.htp


Aveti un "S" in plus...
ma zeul marii marilor ..
daca tot ai folosit translatorul .,eu ti-am mai spus o data ca esti limitat in anumite privinte ,si ai face mai bine sa te abtii!!;)
Daca te uitai mai bine,genialule,observai ca : noi suntem EKD...da ...nu EDK,cum ti-ar iesi tie din translator si prescurtat OK ??

dac vrei sa afli de unde vine denumirea ,intreaba si tu pe cineva de la voi care exista acum ceva timp..OK ??
si app de prezenta ta pe Epsilon ....tu nu stiai ca sunt la genul masculin ?:)))tare ,tare ..
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser3991

Guest
marele atacator unde era
dute bai la plimbare
si daca sint banata ce,tot datorita amabilitatii colegilor tai
asa ca ......no coment tu,o sa ajunge-ti sa va bate-ti intre voi
de mine a-ti scapat
cum ti-am mai zis capul la cutie si da-ti doua palme sa nu ti le dau eu
ciocu mic si joc de glezne
hai fuguta
fa-ma sa imi fie dor de tine
:
auch ce rea sint in seara asta
pppfffff

Claudia, noua o sa ne fie dor de tine, nu mai avem de cine sa ne batem joc pe aici. PA, la revedere!

bubulica...

permite-mi sa ma adresez cu MA, asa cum faci si tu.

ma baiete, in lumea asta exista 3-4 sute de limbi , care spre uimirea ta afla ca nu sunt toate ca lb. romana pe care o vorbim noi, asa ca topica cuvintelor in propozitie NU E ACEEASI.
In lb. engleza adjectivul ca parte de vorbire si atribut ca parte de propozitie se pozitioneaza in fata substantivului, respectiv subiectului. in cazul vostru "killer" este atributul frazei, atribut care sta in fata subiectului "dragoni".
Veti fi voi "ekd" in ceea ce vrei sa sune a englezism dar in romana sunteti "EUD" nicidecum "EDK".
Din cate stiu eu , gramatica celei mai cunoscute limbi a pamantului nu permite folosirea in ACEEASI FRAZA a 2 cuvinte folosite la plural cum nu permite nici folosirea a 2 negatii in aceeasi fraza .

In concluzie, scoteti-va mana din fund si mai faceti si voi altceva inafara de tocit tastatura pe forum.
 
Sus