ITALIAN WARRIORS: nedrept interzise pentru că suporterii sunt dușmani jucător

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Limba folosita pe acest server este romana, atat pe joc cat si pe forum, eu cred ca in regulament scrie destul de clar lucrul acesta, iar protestele organizate pe forum nu aduc niciodata rezultatul scontat. Daca un jucator a fost sanctionat acest lucru s-a intamplat din cauza nerespectarii regulamentului, nu din cauza unei imense conspiratii rasiste de a elimina jucatorii straini de pe serverul romanesc. Acuzele aduse trebuiesc si dovedite, nu doar aruncate in vant si atat. Acestea fiind spuse, va rog sa contestati decizia adminilor pe Sistemul Intern de Suport sau la managerul de comunitate.

Acest lucru nu este un protest. Acesta este un mesaj pentru a informa serverul a tuturor acțiunilor nedrepte comise împotriva unora dintre jucătorii noștri.
în mod evident, am facut prima referire la sistemul intern, dar din moment ce nu am primit documente justificative privind infracțiuni noastre, ne-am dat seama că pedeapsa nu este susținută de dovezi.

Aici nu suntem doar plâng de pedeapsa, dar, de asemenea, poziția incomod de un membru al player-media, care este, de asemenea, îndreptată în același server și de încercarea de a distruge inamicii lor, în loc de a juca cu instrumente de sprijin dle.

Frazele pe care le-am scris crysty801, alias Seraphine sunt foarte clare și pentru toți să citească!
 

DeletedUser9563

Guest
everyone of us received a message from the customer service to change the language within 24 hours...so the reason was the romanian language
Nu ai dreptate.Si eu joc pe server strain si am la profil mesaje in limba romana si la fel si altii din alianta si nu am fost avertizati sa schimbam limba in care am scris mesajele de la profil.
 

DeletedUser

Guest
Acest lucru nu este un protest. Acesta este un mesaj pentru a informa serverul a tuturor acțiunilor nedrepte comise împotriva unora dintre jucătorii noștri.
în mod evident, am facut prima referire la sistemul intern, dar din moment ce nu am primit documente justificative privind infracțiuni noastre, ne-am dat seama că pedeapsa nu este susținută de dovezi.

Aici nu suntem doar plâng de pedeapsa, dar, de asemenea, poziția incomod de un membru al player-media, care este, de asemenea, îndreptată în același server și de încercarea de a distruge inamicii lor, în loc de a juca cu instrumente de sprijin dle.

Frazele pe care le-am scris crysty801, alias Seraphine sunt foarte clare și pentru toți să citească!

Nu stiu cine v-a asigurat pe voi ca Seraphine este crysty801, dar eu pot garanta ca acest lucru nu este adevarat. As dori, daca se poate, sa vad si eu in privat discutia din care reiese acest lucru.
Iar subiectul este deja dus in derizoriu cu atat de multe pareri despre atat de multe lucruri. Dupa cum am spus si mai devreme, lamuriri despre sanctiunile primite se cer doar pe Sistemul Intern de Suport, nu pe forum.
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus