ITALIAN WARRIORS - acces multiplu la cont

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser12708

Guest
Atunci cred ca le trimit pupici si eu,si mi caut alt joc in care sa mi bag banii :)
 

DeletedUser12708

Guest
sa fie sanatosi si sa ma verifice de cand or vrea :))
 

DeletedUser

Guest
de ce strici surpriza :)))
care ar fi surpriza? ca o sa incepeti sa spuneti: "da, jucatorii au fost gasiti in neregula si s-au luat masuri contra lor" sau :"playerii nu sunt vinovati, sau o sa-i mai verificam." stiu, nu este surpriza asta.. :D asta ar insemna mai multa transparenta, din pacate, nu? :)
 

Mr Jack

Super Moderator
care ar fi surpriza? ca o sa incepeti sa spuneti: "da, jucatorii au fost gasiti in neregula si s-au luat masuri contra lor" sau :"playerii nu sunt vinovati, sau o sa-i mai verificam." stiu, nu este surpriza asta.. :D asta ar insemna mai multa transparenta, din pacate, nu? :)

dap, o sa cerem geamuri transparente
 

DeletedUser

Guest
Lucrurile astea nici n-ar trebui sa fie treaba jucatorilor. Nu-ti trebuie decat un statistician angajat care in colaborare cu informaticienii si pe baza informatiei adunate dupa atatia ani de joc sa fie capabil sa realizeze niste modele statistice privind activitatea normala pe servere - iar in momentul in care o grupa de jucatori iese din grafic sa se declaseze avertizari. Exista solutii matematice destul de facile cred la aceasta problema a trisorilor.

- - - Actualizat - - -

Si ca tot ai pomenit de bani probabil postura adminilor e si mai ingrata. Rezumand topicul practic noi cerem banarea a zeci de jucatori. Decizie destul de grea daca multi dintre ei mai au si premium X(

Pe de alta parte cine stie cati oameni de bun simt pleaca invartindu-se de pe joc din cauza a 10-20 trisori.

Asa ca nu m-ar mira o banare temporara de alint in speranta ca dupa vor reveni cu galbeni proaspeti. Nu e de acuzat probabil si eu as face asa daca ar fi afacerea mea. Problema e ca in timp jocului i se cam duce vorba si concurenta e acerba. Si eu (proprietar de cont premium full) stau deja in dileme care joc nou sa-l incerc din alea multe la care tot vedem reclame pe net...

Revenit dupa vreo 2 ani de absenta pe grepolis, ma cam dezamageste. In afara de captcha pe care cand am vazut-o am zis uite o treaba buna. In sfarsit s-au gandit sa faca ceva impotriva trisorilor, alte mari imbunatatiri la capitolul asta nu vad.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser12708

Guest
Eu pot sa pun pariu ca au plecat foarte multi jucatori cu premium de pe lumea asta din cauza lor,n ai ce sa intorci daca e polis de atac la ce fac ei,sau sa intercalezi ,eu doar doua aliante le stiu mari care s au dus din cauza lor Mantalele rosii si Corsarul negru plus academiile ,acum poate si noi,a treia , si cred ca au pierdut mult mai multi jucatori decat sant ei ,dar e alegerea adminilor ,cate aliante care dau de ei au sa se duca

- - - Actualizat - - -

Si inca ceva,cine joaca cu premium,pierde timp mult pe joc,cand vede asa ceva,se vede ca nu se ia masuri,incepe sa se gandeasca daca n are altceva mai bun de facut cu timpul si banii lui ,decat sa vada cum isi bat joc altii de el ;)
 

DeletedUser

Guest
maglent1985 ITALIAN WARRIORS

Între timp, voi poate deschide până la 200 de controale pe zi Noi nu folosim nimic ilegal. explicația este prea ușor cele mai multe dintre noi sunt jucători cu experiență care le avem aici, oameni pe care nu știu cum să joace. De asemenea, putem pune ai 20 de atacuri pe secundă și, de asemenea, a apărat apoi la următorul control.

aceasta nu este corect că te comporți așa doar pentru că aveți luni de când am lua un oraș și cuceri fiecare zi
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser12708

Guest
daca esti incepator maglent mai taci,cu intaririle ca si cu norocul poti sa ghicesti cu o anumita marja de eroare daca e cu plus sau minus,dar nu poti sa spui ca si la noroc ca e plus 1 sau plus 30,la fel e si cu atacuri intariri nu poti spune de e 1 sau 11,poti doar sa ghicesti daca e plus sau minus,nu ne crede niste prosti,si tu le stii pe toate

- - - Actualizat - - -

Iar de luat astea 2 au fost primele si luate prin trisare,iar de la voi din academie am luat mai multe
 

DeletedUser

Guest
Știu că abilitățile mele și abilitățile de colegii mei asa ca pentru mine nu este nimic anormal în ceea ce facem și cum facem noi nu este vina noastră că suntem jucător foarte bun
 

DeletedUser12708

Guest
sSa ti explic cum e matematic jocul asta daca nu stii,dupa ce ai nimerit, ai o sansa de 1 la 11 sa bagi la secunda,dar sa trimiti cum a trimis stimabilul vostru lider 3 intariri intr o secunda,1 la 1 secunda si 2 la 3 secunda deja e script curat

- - - Actualizat - - -

Exista matematica care e o stiinta exacta,si exista trisori

- - - Actualizat - - -

E ca si cum tu acum imi spui ca dai atacuri numai cu 30 plus,cam acelasi lucru e si bagatul la secunda

- - - Actualizat - - -

Si vad ca te dai singur de gol,se pare ca toti colegii aveti "abililitatea" asta,nu numai BlackOut :)))
 

DeletedUser12708

Guest
Si parerea mea,ca daca nu se iau masuri impotriva ''abilitatilor'' voastre o sa ajungeti sa jucati de unii singuri pe lumea asta ;)
 

DeletedUser

Guest
Cod:
[font=Courier New][b](03.10.2013 22:59) 12 SQUALO IN BICI atacă caramida05 (caramidar)[/b]
[color=#0000ff]=========================================================[/color]
[b]Atacator[/b]: [b]12 SQUALO IN BICI[/b] [b]maglent1985[/b] [b]ITALIAN WARRIORS[/b] Moral: 100 % [color=#b50307]Noroc: -23 %[/color]
[img]http://grepolis.potusek.eu/imgdyn.php?size=37&margin=5&type=f&list=C2.E2.G2.A1.B1.C1.D1.F1[/img][img]http://grepolis.potusek.eu/img/strength_of_heroes_30x30.png[/img]
   58    83     1     8   287     9   991     7 
[color=#b50307]    0     0     0     8   287     9   801     6 [/color]
[color=#0000ff]---------------------------------------------------------[/color]
[b]Aparator[/b]: [b]caramida05[/b] [b]caramidar[/b] [b]REVOLUTIONARII[/b] Zidul oraşului: 21 (-0) 
[img]http://grepolis.potusek.eu/imgdyn.php?size=37&margin=5&type=f&list=A2.E2.A1.C1.D1.F1.I3.A4[/img]
   25   149   152   114   124    23     3    57 
[color=#b50307]   25   149   152   114   124    23     3    57 [/color]
[color=#0000ff]---------------------------------------------------------[/color]
Nu aţi capturat niciun fel de resurse.
[color=#0000ff]---------------------------------------------------------[/color]
[img]http://static.grepolis.com/images/game/unit_overview/revolt_arising.png[/img] 
						Cucerirea a început!
						Asediul ia sfârşit: mâine la ora 16:59					
[color=#0000ff]---------------------------------------------------------[/color]
   [img]http://grepolis.potusek.eu/static/fZ1Z2Z3Z4Z5.png[/img]   [b]Pierdere[/b]
    18825    91415   134905     1129        0 [b]Atacator[/b]
   168170    36420   126030     1492      690 [b]Aparator[/b]
[color=#0000ff]=========================================================[/color]
[url=http://grepolis.potusek.eu/]Grepolis Report Converter[/url] - ver. 2.1.28 created by Potusek[/font]
 

DeletedUser12708

Guest
Tu prima data sa mi raspunzi de ''abilitati'',nu cum a ti reusit sa mi luati un polis din mijlocul vostru,la care stiam ca n am cum sa ajung cu intaririle,voi a ti atacat de la 50 de minute,eu fac peste o ora ;)

- - - Actualizat - - -

De fapt scuze,ai dovedit singur prin afirmatiile tale ca esti un trisor remarcabil :)))
 

DeletedUser

Guest
Ce ai susțin că aveți de a apela la un telefon mobil atunci când am de gând să cucerească. apoi doar între noi am știut că ați putea obține nici întăriri în 50 minute
și acest lucru este răspunsul meu pentru băieții tăi insinuări
 

DeletedUser12708

Guest
Tu cred ca esti in totala necunostiinta de cauza ,eu ti am prezentat fapte aici,si calcule matematice,tu ai venit cu ''abilitati''.nu te supara dar esti penibil daca continui asa,poti sa mi le iei si toate polisurile,nu schimba asta cu nimic ca ai recunoscut cu manuta ta,ca santeti o alianta de trisori

- - - Actualizat - - -

Tu cred ca esti in totala necunostiinta de cauza ,eu ti am prezentat fapte aici,si calcule matematice,tu ai venit cu ''abilitati''.nu te supara dar esti penibil daca continui asa,poti sa mi le iei si toate polisurile,nu schimba asta cu nimic ca ai recunoscut cu manuta ta,ca santeti o alianta de trisori
 

DeletedUser

Guest
:D rad cu pofta.

Deci omul raspunde la acuzatii de folosire scripturi cu ... ajutorul output-ului unui script. Foarte tare.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser12708

Guest
Si inca o ultima postare,si cu asta voi considera subiectul inchis :)
ORICINE care va citi acest subiect,care joaca grepolis in mod corect si cunoaste jocul imi va da dreptate ,iar prin afirmatiile tale,ai pus o eticheta intregii aliante ,nu numai care o avea BlackOut,aceea de ''ABILITATI'' ca sa folosesc expresia ta :)))
La buna vedere,si o lume fara ''abilitati'' dar se pare ca nu se poate asa ceva ;)
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus