Invitatii

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
mai bine ti-ai vedea de jocul tau si lasa extenu...vezi-ti de alianta ta ca iti fug membrii si nu ii mai prinzi :)
uffffff,ce dur mai ungure...nu ti-e mila sa tai aripile porumbeilor in timpul zborului?:D
rau baiat,foarte rau!:mad:
si de ce sa mute la arhiva?
 

DeletedUser

Guest
mesaj dat in alianta , spor la joc

datorita faptului ca sunt numai nesimtiti in jurul nostru, carora nu le place sa joace corect si fairplay , din acest moment dau liber la invitatii, invitati pe cine vreti voi, nu conteaza alianta ....

daca ei vor sa joace asa, si noi putem face la fel

spor la farmat (si invitat :p)




puteti inchide aici, nu isi mai are rostul



De cand este interzisa recrutarea de un asa zis conducator?....
 

DeletedUser

Guest
Respingere Invitatie

Salutare, deoarece am cautat si in Ajutor si pe Forum si nu am gasit raspuns, as avea si eu o intrebare la voi: cum se respinge o invitatie de la o alianta?

Multumesc.
 

DeletedUser

Guest
Salutare, deoarece am cautat si in Ajutor si pe Forum si nu am gasit raspuns, as avea si eu o intrebare la voi: cum se respinge o invitatie de la o alianta?

Multumesc.


Cauta singur raspunsurile inainte sa deshizi teme aiurea.Apesi pe "Alianta" si daca nu esti in nicio alianta le poti accepta/respinge.Daca faci parte dintr-o alianta,este imposibil.
 

DeletedUser

Guest
Salutare, deoarece am cautat si in Ajutor si pe Forum si nu am gasit raspuns, as avea si eu o intrebare la voi: cum se respinge o invitatie de la o alianta?

Multumesc.

Raspuns:
Daca esti intr-o alianta nu poti sa le respingi(poti sa le spui celor din alianta aceea sa iti elimine invitatia)
Daca nu esti intr-o alianta poti foarte bine sa te duci la "Alianta" si sa dai pe:
X-daca vrei sa o respingi
V-daca vrei sa o accepti

Daca ai primit deja raspunsul si te-am lamurit admini/mederatori pot inchide acest topic.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus