Invitatii

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
IN CALITATE DE CONDUCATOR AL ALIANTEI FRIENDLY PEOPLE PROPUN INCETAREA PRACTICII DE A INVITA OAMENI DIN ALTE ALIANTE.
PINA SI EU AM AJUNS SA PRIMESC CITE 2-3 INVITATII PE ZI ...:p

ACUM 30 MINUTE AM DAT O CIRCULARA IN CARE AM CERUT CA CEI DIN ALIANTA MEA SA NU MAI INVITE PERSOANE CARE SE AFLA DEJA IN ALTELE

TOTODATA IAM RUGAT SA IMI SPUNA CITI AU PRIMIT INVITATII DIN ALTA PARTE, IN 20 MINUTE AM PRIMIT PESTE 50 RASPUNSURI, TOTI FUSESERA INVITATI


HAI SA JUCAM CORECT SI SA FACEM UN JOC FRUMOS


SPOR LA JOC

H3ll
 

DeletedUser

Guest
Friendly People?
199 membri?:))
Puiutul de mamut?:D
Hai lasa tati ca nu o sa iti fure prea multi membri, mamutii aia mari...in cel mai rau caz pe toti :D
 

DeletedUser

Guest
Mai bine joci singur la inceput,eventual niste amici pe langa tine si in rest ceao :))
 

DeletedUser

Guest
deci nici un conducator nu scoate capul pe aici ... toti stau si dau invitatii

halal ...
 

DeletedUser

Guest
mesaj dat in alianta , spor la joc

datorita faptului ca sunt numai nesimtiti in jurul nostru, carora nu le place sa joace corect si fairplay , din acest moment dau liber la invitatii, invitati pe cine vreti voi, nu conteaza alianta ....

daca ei vor sa joace asa, si noi putem face la fel

spor la farmat (si invitat :p)




puteti inchide aici, nu isi mai are rostul
 

DeletedUser

Guest
mesaj dat in alianta , spor la joc

datorita faptului ca sunt numai nesimtiti in jurul nostru, carora nu le place sa joace corect si fairplay , din acest moment dau liber la invitatii, invitati pe cine vreti voi, nu conteaza alianta ....

daca ei vor sa joace asa, si noi putem face la fel

spor la farmat (si invitat :p)




puteti inchide aici, nu isi mai are rostul

pentru asta promit ca o sa cam platesti. cine te crezi de iti permiti sa faci nesimtiti niste necunoscuti?
 

DeletedUser

Guest
nesimtiti sunt cei care invita aiurea


daca te numeri printre ei, asta este ..
 

DeletedUser

Guest
Mai incet cu apelative de genul asta, ca nu ne sunt prea dragi si nu am dori sa dam sanctiuni pentru asta.
 

DeletedUser

Guest
Aţi fost invitat în alianţa Friendly People

Tocmai aţi fost invitat în alianţa următoare: Friendly People

Afişarea tuturor invitaţiilor.
16.02.2010 13:17

haha...ce ironic,hotul striga hotii :)
 

DeletedUser

Guest
Mai incet cu apelative de genul asta, ca nu ne sunt prea dragi si nu am dori sa dam sanctiuni pentru asta.


sry ... nu se mai repeta


Aţi fost invitat în alianţa Friendly People

Tocmai aţi fost invitat în alianţa următoare: Friendly People

Afişarea tuturor invitaţiilor.
16.02.2010 13:17

haha...ce ironic,hotul striga hotii :)


poate nu ai citit cu atentie ce am scris mai jos
 

DeletedUser

Guest
Mai usor cu insultele....poti invita pe cine vrei :),dar daca ai cu putin mai mult bun simt ca ceilalti stai si iti vezi de alianta ta invitand doar membri singuratici :p
 

DeletedUser

Guest
topicul asta nu are niciun rost...de ce sa nu inviti jucatori din alte aliante?
...daca iti pleaca jucatorii la prima invitatie primita de la alta alianta ar trebui sa-ti pui niste intrebari in legatura cu asta...sau poate ar trebui sa te bucuri ca in felul asta se mai filtreaza jucatorii din alianta ta...
 

DeletedUser

Guest
problema e ca nu pleaca, in schimb au inceput sa vina

pai si atunci care este problema?...de ce te vaieti ca o fetita?...ar trebui sa te bucuri,strange cat mai multi membrii si o sa deveniti un mamut mare si frumos :)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus