Invingatorii lumii

  • Autor subiect DeletedUser14105
  • Data de început

DeletedUser

Guest
pai daca nu dai, degeaba vorbesti, ca nu te crede lumea :)
si da, este posibil sa dai multe atacuri cand ai orase pe masura, pentru ca lasi din zecile de atacuri doar ce te intereseaza :)
Logic, cand ai 10 orase si iti intra toate atacurile la secunda, nu este posibil fara vreun program, insa la 60-100 de orase, sa iti intre destule este chiar ceva normal (desigur pt cineva care ste sa le potriveasca, si sunt destui priceputi) ;)
 

DeletedUser

Guest
da, al adminilor care au tot fost prin friends, cum ai spus , asta te si rugasem :)
 

DeletedUser15067

Guest
nu mai tin minte care erau,dar acum nu mai sunt in functie.sa imi aduc aminte si iti spun.spre exemplu ionkiller e admin si joaca cu ei.inca un motiv in plus pt care au pile
 

DeletedUser15210

Guest
Miss Anca, esti deacord sa iti raspund aici la sanctiunea pe care mi-ai dat-o? Daca nu, elibereaza-ti un loc la mesaje ca sa iti primesti replica ;)
 

DeletedUser

Guest
hai ca ma faci sa rad :D
ca sa reiau ce ziceai:
Toata lumea stie ca friends a avut mereu pile datorita faptului ca pe fiecare lume aduceau la ei in alianta 2 admini!
Dintre toti adminii astia ti-ai gasit si tu unul, si taman pe ultima lume pe care joaca Friends, dar ce nu stii tu, este ca ionkiller este cel mai recent admin din echipa, iar in echipa asta care se pare ca tot sprijina Friends-ul sunt si alti admini, care joaca contra Friends :)

Ar mai fi un admin care a jucat in Friends, te las sa il gasesti tu pe acela, doar ca a intrat in Friends la spartul targului, dupa ce a jucat contra toata lumea si cand minunile erau deja gata.
No, cred ca acum nu iti mei iese la fel socoteala.
Daca mai ai alte nelamuriri, iti stau la dispozitie ;)

- - - Actualizat - - -

Miss Anca, esti deacord sa iti raspund aici la sanctiunea pe care mi-ai dat-o? Daca nu, elibereaza-ti un loc la mesaje ca sa iti primesti replica ;)

Nu cred ca ti-ai ales bine locul aici :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser15210

Guest
Pai daca au pile inseamna ca au o manichiura de invidiat ;)

PS. Cum noi nu avem voie sa "provocam" moderatorii, ei de ce au voie sa o faca? Dintr-o data ne iei la misto? Vezi ca incep sa te iau la ochi si nu-i prea bine ;) Si tu esti vopsita la fel ca odmm, poate vrei sa revi la culoarea naturala ;)

- - - Actualizat - - -

hai ca ma faci sa rad :D
ca sa reiau ce ziceai:
Dintre toti adminii astia ti-ai gasit si tu unul, si taman pe ultima lume pe care joaca Friends. dar ce nu stii tu, este ca ionkiller este cel mai recent admin din echipa, iar in echipa asta care se pare ca tot sprijina Friends-ul sunt si alti admini, care joaca contra Friends :)

Ar mai fi un admin care a jucat in Friends, te las sa il gasesti tu pe acela, doar ca a intrat in Friends, la spartul targului, dupa ce a jucat contra toata lumea si cand minunile erau deja gata.
No, cred ca acum nu iti mei iese la fel socoteala.
Daca mai ai alte nelamuriri, iti stau la dispozitie ;)

- - - Actualizat - - -



Nu cred ca ti-ai ales bine locul aici :)

Atunci sa isi elibereze loc la mesaje, caci tichet nu trimit caci nu tine de vreo lume de joc ;)
 

DeletedUser

Guest
Ei hai, lasati amenintarile ca nu sunt atat de usor de impresionat sau speriat. Postari de genul "au pile la admini si eu stiu sigur ca X-ulescu a facut lucrul Y insa nu dau nume si nici dovezi" nu merita decat replici sarcastice. Stii ceva concret, fa public pe forum cu subiect si predicat, nume si prenume, nu ne dam cu presupusul si facem supozitii.

PS: mi-am facut loc in casuta de mesaje private.
 

DeletedUser15067

Guest
smiley_emoticons_idea2.gif
sunteti pe aratura deja
 

DeletedUser15210

Guest
Vezi ca iti baga 5 puncte de penalizare ca ii provoci :D)))
 

DeletedUser13911

Guest
Astia de la Braila sunt metro..nu cred..hahahahahah

- - - Actualizat - - -

E mai bine sa nu te cunoasca "lumea".:D
Nu ai observat,cand a aparut Boghian, la primul post"lgor un pas in fata"
Na,din prima am fost invitat la tango.
 
Ultima editare de un moderator:
Sus