Invingatorii lumii

  • Autor subiect DeletedUser14105
  • Data de început

DeletedUser14105

Guest
a4bHjYaG_Gch2gdo1DZo.jpg

QVrNds0b71btIWHScD_G.jpg


Tadaaam :)))). Acuma pariurile. Sparge Friends cele 3 minuni sau nu?:))
 

DeletedUser12104

Guest
ce sa zic si eu,.....go friends !!!
 
Ultima editare de un moderator:
felicitari participantilor la ridicarea minunilor in special celor din FRIENDS cat si rivalilor din Demos Kratos o adevarata putere pe sistemul vechi de cucerire dar care s-a dovedit mai slabă ca aliantei FRIENDS
 

ciclin

Stie Tot
Pffff..... ..... ...... ce sa zic ? ....felicitari !!!

Buna organizare a desfasurarii actiunilor de trimitere a resurselor cat si accelerarilor plus activitatea jucatorilor ce au participat si-a spus cuvantul .

Felicitarile mele liderilor Friends :)



ps:daca nu eram eu acolo....ala mic si rau :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
 
Ultima editare:

DeletedUser

Guest
Demos au mai renuntat si s-au dus pe server Francez . Oricum Felicitari FRIENDS
 

DeletedUser9981

Guest
dupa ce au renuntat cei mai buni din demos au reusit sa castige ... oricum felicitari
 

DeletedUser

Guest
Deja sunt invingatori pe aici de cand m-am lasat eu ?
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser

Guest
La inceput cateva luni parca, apoi m-am lasat ca am avut niste probleme si nu puteam sa joc pe atatea lumi.
smiley_emoticons_fluch4_GREEN.gif
 

DeletedUser14391

Guest
Neata – postez aici in calitate de jucator , desi e greu sa le separi .
Am fost acuzat ieri de anumite lucruri pe care as vrea sa le lamuresc . Intai de toate , recunosc ca in limbajul din conferintele de pe skype exista scapari . Dar cred ca daca oricine din friends ar fi avut asemenea adresari fata de colegele noastre ar mai ramas vreuna alaturi de noi.
Din pacate internetul pune o distanta de 2 tastaturi si monitoare intre oameni si ne permitem lucruri care in viata reala nu ar fi accceptabile .
Apoi legat de un cuvant – ciufut . Daca asta se datoreaza faptului ca nu bag la interne pe cine mi se cere , ca nu se ataca orice nava sau ca nu sunt de acord cu multe idei puse pe forum , atunci recunosc ca imi apartine aprecierea.
Din pacate imi laud colegii destul de rar pt ca mi se pare normal sa joci bine . In schimb le atrag atentia mult mai des la gresesile facute.

- - - Actualizat - - -

As mai vrea sa explic un lucru – avem un fost coleg care a plecat pt ca nu a primit acel certificat . Ca sa inteleaga mecanismul listei de final – ai 80 de locuri – 15 le dai aliatilor , 30-40 ai din echipa cu care joci de cativa ani , mai dai in academie inca 10 , mai raman 10-15.
Si atunci cei care le facem ne intrebam – cine e ala , cine a ala , daca participa , si asa mai departe . Din pacate nu avem alt mecanism de verificare. Daca la momentul respectiv nu zice nimeni nimic despre un anumit jucator normal ca zboara din alianta. Nu stiu cat de corect e dar altul nu avem.
Si inca ceva – trebuie sa ai rabdare – la prima lume cu friends nu am luat nici macar o distinctie a unei minuni . Intotdeauna un angajat mai vechi va primi o prima , unul nou mai are de asteptat desi poate a muncit mai bine. Nu e corect dar cam asta se intampla.
 

DeletedUser7210

Guest
Nu e de mirare ca ai un asemenea limbaj,e caracteristic jucatoriilor din FRIENDS :) nu cred in aceste scapari ci mai degraba se datoreaza lipsei de educatie:)
 

DeletedUser14391

Guest
asa e , in friends sunt toti golanii , conferintele voastre sunt modele academice ,aveti sapte facultati si 3 masterate
 

DeletedUser

Guest
De ce generalizati? In toata istoria mea grepolitana am fost prin diverse aliante, unele dusmane cu altele, am intalnit tot felul de exprimari, prin urmare pot spune ca exista trei categorii de jucatori: 1. cei care in clipa in care au vorbit au si scos injuratura sau au scris de parca nu ar fi trecut prin vreo scoala; 2. cei care sunt cuminti in banca lor pana ii provoaca cineva si atunci dau cu vorbe si 3. cei care indiferent de situatie reusesc sa isi pastreze calmul si ti-e mai mare dragul sa-i citesti .
Insa nu am intalnit niciodata o alianta in care sa existe reprezentanti pentru doar una dintre categoriile respective, peste tot exista reprezentanti din fiecare, insa modul in care se afirma fiecare alianta depinde de cine le conduce.
smiley_emoticons_skullhaufen.gif
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser7210

Guest
modul in care se afirma fiecare alianta depinde de cine le conduce.
smiley_emoticons_skullhaufen.gif

Iti dau dreptate:) atat timp cat cei care fac parte din conducerea unei aliante vb licentios,indirect incurajeaza acest vocabular:D un lider indiferent de domeniu trebuie sa fie un exemplu pozitiv pt ceilalti:)
 

DeletedUser15067

Guest
Toata lumea stie ca friends a avut mereu pile datorita faptului ca pe fiecare lume aduceau la ei in alianta 2 admini!
 

DeletedUser

Guest
Ia insira-i aici, sa ii cunoastem si noi pe aceia care s-au tot perindat pe la ei (mereu) :D
Vorbim cu fapte concrete nu doar aruncam pastile ;)
 

DeletedUser15067

Guest
nu dau nume.ia spune-mi tu ana.e posibil sa trimiti 30 atacuri in 1 secunda plus 20 sprijinuri dupa tot la secunda?
 
Sus