intrebari generale, despre joc!

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
bun,hai sa vedem daca o sa ramai pe aceasta lume la 175 de puncte.

Dacă citeai ce a scris xblaandy ai fi văzut că există conturi de teste. De exemplu, xblaandy are cont pe toate cele 3 lumi pentru a ajuta la "sesizarea şi repararea erorilor".
Fi sigur că dacă ar fi jucat ar fi avut mult peste 175 puncte.
 

Stil

Community Manager
Căutarea după jucătorul "xblaandy" a avut 1 rezultat
Poziţie Nume Puncte Alianţă Oraşe Medie puncte
29616 xblaandy 175 1 175

bun,hai sa vedem daca o sa ramai pe aceasta lume la 175 de puncte.

Cu acordul meu, orice admin are dreptul sa isi ridice orasul pana la maxim daca este nevoie sa verifice bug`uri in joc.

Adminii nu au voie sa:

- interactioneze cu alti jucator ( sa atace, sa schimbe resurse sa ofere sprijin)
- sa fie membri intr-o alianta (exceptie alianta de test, unde sunt membri doar adminii de pe respectiva lume) . etc



Orice sesizare ce tine de activitatea unui admini o puteti face prin mail la:
stil@ro.grepolis.com
cristian.vrinceanu@innogames.de
 
Ultima editare:

DeletedUser

Guest
Căutarea după jucătorul "xblaandy" a avut 1 rezultat
Poziţie Nume Puncte Alianţă Oraşe Medie puncte
29616 xblaandy 175 1 175

bun,hai sa vedem daca o sa ramai pe aceasta lume la 175 de puncte.
banuiesc ca nu ai voie sa ataci un admin
 

DeletedUser

Guest
help...

Am si eu o intrebare...
Am ajuns la un nivel destul de avansat...as dori sa mai construiesc diferite cladiri:cum ar fi Farul,Teatrul,Magazin,Bai termale....;am indeplinit conditiile care se cer pt a putea construi toate aceste cladiri...insa nu imi apar in lista cu constructii....
Aveti idee motivul?!
ms de ajutor...:)
 

DeletedUser

Guest
da...toate conditiile care se cer acolo...
Ideea e ca atunci cand dau pe '+' acela sa vad cladirile pt care nu s-au indeplinit conditiile nu apare nici o cladire!
deci conditiile sunt indeplinite,dar nu imi apar...in lista de constructii!:(
 

DeletedUser47

Guest
Poţi să faci un print screen şi să mi-l trimiţi pe mail?
 

DeletedUser47

Guest
Poţi construii doar o clădire specială din fiecare set de clădiri în cazul tău deja ai construit biblioteca şi turnul.
 

DeletedUser

Guest
am si yo o intrebare!!! dc nu imi arata (knd atac) raportul cu ce fel de resurse imi arata???
 

DeletedUser

Guest
daca la un atac de cucerire atacatorul pierde toate navele de lupta cu care a atacat dar castiga batalia terestra cucerirea este esuata?
 

DeletedUser598

Guest
daca la un atac de cucerire atacatorul pierde toate navele de lupta cu care a atacat dar castiga batalia terestra cucerirea este esuata?

Daca perzi toate navele,automat perzi si batalia. Exceptie e daca ai cercetata "strapungerea" in academie.
Daca nu gresesc,spunid prin "perzi batalia",pai perzi toate navele de transport cu ostasi. Corabia de colonizare insa se intoarce acasa. (dar nu garantez,nu sunt sigur):eek:
 

DeletedUser

Guest
daca la un atac de cucerire atacatorul pierde toate navele de lupta cu care a atacat dar castiga batalia terestra cucerirea este esuata?

Pentru a incepe cucerirea propriu-zisa, atacatorul trebuie sa castige, in mod OBLIGATORIU, ambele batalii (atat cea navala, cat si cea terestra). Deci: daca atacatorul castiga batalia terestra, dar tu (=aparatorul) castigi batalia navala, procesul de cucerire esueaza.
 

DeletedUser

Guest
aliante

:confused:cum distrug o alianta ca eu am o alianta si vreau so distrug:confused::confused::confused: pt ca am fost invitat in Ordinul Cavalerilor lup si nu nu am pe nimeni in alianta:D;)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus