intrebari generale, despre joc!

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Am si eu o mare rugaminte imi poate spune cineva cum imi aduc trupele acasa din greseala am dat sprijinire in loc de atac si acum nu mai gasesc cum sa le aduc innapoi ,multumesc anticipat
 

DeletedUser

Guest
daca as gasi Agora cred ca as da baieram ,un pic mai explicit ,am citit si eu pe forum ,dar nu gasesc Agora
 

DeletedUser

Guest
Agora.jpg
 

DeletedUser

Guest
Sincer m-am amuzat aseara cind am vrut sa-mi omor personal citeva trupe.

16529085.png



De ce nu au vrut sa moara?
 

DeletedUser

Guest
Sal

Am si eu o rugaminte!Azi nu am mai primit rapoarte de la atacuri si asa mai departe!Ce se intampla!?!Ma poate ajuta cineva!?
 

DeletedUser

Guest
Banuiesc ca te referi la atacurile asupra satelor de tarani.Acestea,dupa update-ul care s-a facut astazi,sunt stocate intr-o noua grupa din meniul "Rapoarte" si anume "Atacuri de jefuire".
 

DeletedUser

Guest
Wau....

Sunt super tare rapoartele de jefuire.

Insa are si aici un minuc.( NU ne anunta ca a venit raportu. Ci doar vine si trebue noi singuri sa intram dupa aia sa vedem rezultatul)
Sper sa se rezolve si situatia asta.
 

DeletedUser598

Guest
Wau....

Sunt super tare rapoartele de jefuire.

Insa are si aici un minuc.( NU ne anunta ca a venit raportu. Ci doar vine si trebue noi singuri sa intram dupa aia sa vedem rezultatul)
Sper sa se rezolve si situatia asta.


Mie de exemplu imi convine mai tare asa!
Intelegi...importantele rapoarte sunt cele de atac,spionaj,nu cele de jefuire si de ridicarea puterii. De aia,consider ca e foarte bine si asa,si e foarte buna sistema de filtru. :D
THX celor de la InnoGames.
Ideea daca nu ma insel,a fost a mea... :p ...sau gresesc :rolleyes:. In fine...mersi mult mult pentru filtru!:):cool:
 

DeletedUser

Guest
Din acest punct de vedere suna bine.

Cre dca cu timpu o sa ne obishnuim.(eu parca deja ma simt mai bine cu acest mod de raportare, si asta doar in jumatate de zi ;)

De ce nu puneti problema si pe Publicarea rapoartelor?. A dat cineva ceva scrinuri, insa ele nu mai functioneaza.
 

DeletedUser

Guest
De ce nu puneti problema si pe Publicarea rapoartelor?. A dat cineva ceva scrinuri, insa ele nu mai functioneaza.

Defapt tocmai le-am verificat şi funcţionează. Iar pentru publicarea raportului există şi acel Add-on pentru Firefox.
 

DeletedUser

Guest
Poate cineva sa faca publice scripturile pentru raport public?

Am incercat sa le instalez din nou, ins anu le mai gasesc. :(
 

DeletedUser

Guest

DeletedUser

Guest
Sunt foarte bune scripturile...

Mai ales cele cu Furatu... Respect.
 

DeletedUser

Guest
intrebare

are voie un admin sa joace pe lumea respectiva,in care este admin? ce zice regulamentul? dar nemti?
 

DeletedUser

Guest
Nu este nici o specificare in acest sens insa pe www.grepolis.ro pentru a se evita suspiciunile legate de eventuale fraude, adminilor le este interzis sa joace pe lumea de joc unde au drepturi ca si admini.
Pe fiecare lume de joc exista cel putin doua conturi de teste care sunt facute inainte de deschiderea lumii de joc pentru verificarea functionalitatii serverului precum si pentru sesizarea si repararea pe cat posibil a unor erori sau probleme ce pot aparea.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
ok

Căutarea după jucătorul "xblaandy" a avut 1 rezultat
Poziţie Nume Puncte Alianţă Oraşe Medie puncte
29616 xblaandy 175 1 175

bun,hai sa vedem daca o sa ramai pe aceasta lume la 175 de puncte.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus