Interviu cu Tiberiu10

DeletedUser

Guest
forte tare interviul...felicitari !!
prpopun pentru urmatorul interviu pe miadenisa

- - - Actualizat - - -

ana sper sa postezi urmatorul interviu cat mai repede primele 2 au fost minunate..respect pentru ambii jucatorii chair daca nu m-am confruntat direct cu ei foarte mult timp le recunosc valoarea

- - - Actualizat - - -

sau daca chiar vreti sa faceti un intreviu cu un jucator din echipa de admini l-as alege pe tontea... e singurul cu care m-am intersectat pe joc
 

DeletedUser7210

Guest
forte tare interviul...felicitari !!
prpopun pentru urmatorul interviu pe miadenisa

- - - Actualizat - - -

ana sper sa postezi urmatorul interviu cat mai repede primele 2 au fost minunate..respect pentru ambii jucatorii chair daca nu m-am confruntat direct cu ei foarte mult timp le recunosc valoarea

- - - Actualizat - - -

sau daca chiar vreti sa faceti un intreviu cu un jucator din echipa de admini l-as alege pe tontea... e singurul cu care m-am intersectat pe joc

Ar fi culmea sa se faca un interviu cu domnisoara tontea:)) ceva mai neinteresant nu gaseasi:D
 

DeletedUser

Guest
........ chiar la tine ma gandeam acum...tu trebuia sa fii primul pe lista propunerilor mele dar na...nu mai stiam cati de 2 ai la final asa ca am dat alt nume....... var rog din tot sufletul...un interviu cu christy222..........................

acum sa nu luati postarea asta ca o jignire...chiar ii respsect pe multi de aici care merita respectati inclusiv pe christishor :)
 

DeletedUser10318

Guest
Ar fi culmea sa se faca un interviu cu domnisoara tontea:)) ceva mai neinteresant nu gaseasi:D

Da cine ti-a spus ca sunt fata?

- - - Actualizat - - -

sau daca chiar vreti sa faceti un intreviu cu un jucator din echipa de admini l-as alege pe tontea... e singurul cu care m-am intersectat pe joc

Se pare ca se mai gasesc si persoane cu caracter :)
Multumesc pentru propunere :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Da cine ti-a spus ca sunt fata?

Sa stii ca si pe mine ma induce in eroare poza de la profilul tau . Gagica aia care tine cucuveaua in mana nu poate sa-mi inspire decat faptul ca esti fata . Pasarea aia cred ca inspira cel mai mult faptul ca esti fata, nu gagica in sine .De ce nu-ti schimbi pasarea?Sa pui de exemplu un vultur?!!! Aia e cucuvea sau bufnita? :D
 

DeletedUser

Guest
Sa inteleg ca nu mai esti domnisoara ai devenit doamna? imi cer scuze pt confuzie,Doamna tontea:D

tontea nu e dominsoara si niki doamna... din cate imi amintesc eu de pe lumea omicron unde am jucat alaturi de el...era un baiat foarte de treaba,,spontan,care tinea alianta unita,mai nou a devenit admin si il felicit,...!!!!!!!!!!
 

DeletedUser10318

Guest
Sa stii ca si pe mine ma induce in eroare poza de la profilul tau . Gagica aia care tine cucuveaua in mana nu poate sa-mi inspire decat faptul ca esti fata . Pasarea aia cred ca inspira cel mai mult faptul ca esti fata, nu gagica in sine .De ce nu-ti schimbi pasarea?Sa pui de exemplu un vultur?!!! Aia e cucuvea sau bufnita? :D

Daca intri pe profil este oa lata poza si sunt sigur ca mi-ai intrat pe profil...

- - - Actualizat - - -

Sa inteleg ca nu mai esti domnisoara ai devenit doamna? imi cer scuze pt confuzie,Doamna tontea:D

Nu ma ridic la nivelul tau

- - - Actualizat - - -

tontea nu e dominsoara si niki doamna... din cate imi amintesc eu de pe lumea omicron unde am jucat alaturi de el...era un baiat foarte de treaba,,spontan,care tinea alianta unita,mai nou a devenit admin si il felicit,...!!!!!!!!!!

Multumesc pt felicitari
 

DeletedUser

Guest
Daca intri pe profil este oa lata poza si sunt sigur ca mi-ai intrat pe profil...

Acum am intrat pe profil.Cand i-am auzit pe-astia ca esti fata . Mai bine nu intram :D
Chiar, ii ia cineva un interviu la alcolistul asta? hahahaha


- - - Actualizat - - -

nu acesta este subiectul topicului
ma duc sa-mi iau carnetul de amenzi si revin
aviz amatorilor X(
Trece-ma si pe mine pe caiet . Plata la salariu nu?:D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser17003

Guest
Intai seful unei aliante care a impus respect acum mare om pe forum :))
 
Sus