Interviu Ariesh

DeletedUser

Guest
Anca,noi nu facem spam aici...vorbim despre persoana "Ariesh"...ca ei incearca sa-l scoata pe ariesh din vina incercand sa ne gaseasca noua defecte asta e alta parte...asa sunt romanii cand au in fata o dovada clara ori zic" nu numai ei au facut" ori incearca sa gaseasca defecte celorlalti ca sa le ascunda pe ale lor...si uite asa se joaca "ping-pong"...

Daca sunt "barbati" de ce nu aduc proba ca noi am inceput sau sa ne explice de ce trimit mesaje cu injuraturi si cu amenintari pentru cateva cutremure.
 

DeletedUser

Guest
Ba exact SPAM faceti voi, asa ca va mutati fie la topicul de SPAM fie la topicul Razboaie, unde va provati cat de mult puteti in limitele bunului simt, bineinteles.
 

DeletedUser

Guest
Ok nu mai postez nimic,desi eu cred ca am ales topicul bun...
 

DeletedUser10537

Guest
Aici ai dreptate Virus112
Virus stiu de unde vine si ce semnifica. Dar 112 ??
112 vine oare de la "urgente" ???
Vorbim despre Ariesh.

ok.
Spui de injuraturi...
Eu am citit acolo "m -patratel -ta'"
Asta este o injuratura??
Dupa parerea mea este o prescurtare de la "mama ta""
Nu vad unde este injuratura...

Eu nu incerc sa-l scot pe Ariesh "din vina" cum spui tu, pentru simplu motiv ca nu-i gasesc nici o vina.
Il cunosc prea bine pe acest OM ,
Faptul ca ai deschis discutia aici imi demonstreaza ca de fapt ai intentionat sa minimalizezi calitatile acestui om si ale interviului postat.
Nu am cautat defectele tale sau ale altora.
Pur si simplu nu ma intereseaza .
Vroiam doar sa ma lamuresc cine esti tu de fapt.

2.De ce ar aduce cei din Wod dovezi... cand TU nu ai nici o dovada ca ati fost injurati.
Nici de Ariesh , si nici de cineva din Wod.

- - - Updated - - -

scuze si de la mine
ma mut si eu cu Virusul...
 

DeletedUser

Guest
Aici ai dreptate Virus112
Virus stiu de unde vine si ce semnifica. Dar 112 ??
112 vine oare de la "urgente" ???
Vorbim despre Ariesh.

ok.
Spui de injuraturi...
Eu am citit acolo "m -patratel -ta'"
Asta este o injuratura??
Dupa parerea mea este o prescurtare de la "mama ta""
Nu vad unde este injuratura...

Eu nu incerc sa-l scot pe Ariesh "din vina" cum spui tu, pentru simplu motiv ca nu-i gasesc nici o vina.
Il cunosc prea bine pe acest OM ,
Faptul ca ai deschis discutia aici imi demonstreaza ca de fapt ai intentionat sa minimalizezi calitatile acestui om si ale interviului postat.
Nu am cautat defectele tale sau ale altora.
Pur si simplu nu ma intereseaza .
Vroiam doar sa ma lamuresc cine esti tu de fapt.

2.De ce ar aduce cei din Wod dovezi... cand TU nu ai nici o dovada ca ati fost injurati.
Nici de Ariesh , si nici de cineva din Wod.

- - - Updated - - -

scuze si de la mine
ma mut si eu cu Virusul...

YO HO HO fugiiiii d```aiciiiiii!
Sti sa citeste mai Agraham Lincoln? Eu cred ca tu nu sti ce vorbesti mai vere :)) incepand cu asta "2.De ce ar aduce cei din Wod dovezi... cand TU nu ai nici o dovada ca ati fost injurati.
Nici de Ariesh , si nici de cineva din Wod."
:)) Esti sigur? Ai baut ceva sau faci pe chiorul? Continuam cu: "Il cunosc prea bine pe acest OM ,
Faptul ca ai deschis discutia aici imi demonstreaza ca de fapt ai intentionat sa minimalizezi calitatile acestui om si ale interviului postat."

Corect toti avem calitati dar si defecte cumetreee.
CaptanDufii. ce te bagi pe aici? Te-ai plictisit sa stai 24/7 online si ce-ai zis...sa mai cauti si tu ceva pe forum.
Eu am venit aici cu dovezi..dar scla...pardon prietenii lui Ariel ii iau apararea.
Domnule colonel v-ati pierdut cu firea? Sa stapaniti sanatos BAN-UL :)
Acestea fiind spuse declar interviul inchis iar voi va veti pastra argumentele/"dovezile"/inventiile la JUDECATORIE.
Tot ce veti spune incepand de acum va fi folosit impotriva voastra!
 

DeletedUser10438

Guest
YO HO HO fugiiiii d```aiciiiiii!
Sti sa citeste mai Agraham Lincoln? Eu cred ca tu nu sti ce vorbesti mai vere :)) incepand cu asta "2.De ce ar aduce cei din Wod dovezi... cand TU nu ai nici o dovada ca ati fost injurati.
Nici de Ariesh , si nici de cineva din Wod."
:)) Esti sigur? Ai baut ceva sau faci pe chiorul? Continuam cu: "Il cunosc prea bine pe acest OM ,
Faptul ca ai deschis discutia aici imi demonstreaza ca de fapt ai intentionat sa minimalizezi calitatile acestui om si ale interviului postat."

Corect toti avem calitati dar si defecte cumetreee.
CaptanDufii. ce te bagi pe aici? Te-ai plictisit sa stai 24/7 online si ce-ai zis...sa mai cauti si tu ceva pe forum.
Eu am venit aici cu dovezi..dar scla...pardon prietenii lui Ariel ii iau apararea.
Domnule colonel v-ati pierdut cu firea? Sa stapaniti sanatos BAN-UL :)
Acestea fiind spuse declar interviul inchis iar voi va veti pastra argumentele/"dovezile"/inventiile la JUDECATORIE.
Tot ce veti spune incepand de acum va fi folosit impotriva voastra!


Chiar nu mai exista respect in ziua de astazi ? Pai tu cum iti permiti sa vorbesti asa cu o persoana, care are copii de varsta ta ? Se vede ca cei 7 ani de "acasa" sunt petrecuti in fata calculatorului, care va face pe toti tari si mari intre patru pereti, dar defapt voua vi frica si de umbra voastra. Dupa cum spuneam "smecherasii":

PlayBoy16 astăzi la ora 15:43
Te trimit la marginea hartii dar stai ca deja esti acolo.
m3best astăzi la ora 15:43
Ca daca nu, ce ?
PlayBoy16 astăzi la ora 15:42
Plimba ursul cumetre
 

DeletedUser

Guest
Chiar nu mai exista respect in ziua de astazi ? Pai tu cum iti permiti sa vorbesti asa cu o persoana, care are copii de varsta ta ? Se vede ca cei 7 ani de "acasa" sunt petrecuti in fata calculatorului, care va face pe toti tari si mari intre patru pereti, dar defapt voua vi frica si de umbra voastra. Dupa cum spuneam "smecherasii":

PlayBoy16 astăzi la ora 15:43
Te trimit la marginea hartii dar stai ca deja esti acolo.
m3best astăzi la ora 15:43
Ca daca nu, ce ?
PlayBoy16 astăzi la ora 15:42
Plimba ursul cumetre

Nu stiu cine a inceput cu jignirle mai mp3.
ia uite aici ce bun esti daca tot te lauzi atat ca esti peste mine in clasamente ca te bati cu cei mai buni etc etc.
http://ro.grepostats.com/world/ro17/player/479531/colonizations?page=0

P.S: Mai taie din inactivii si interne.
 

DeletedUser10438

Guest
Ti-am mai spus eu tie, eu macar iam cucerit pe aia, dar tu ai venit si ai preluat accountul acesta cu 26 de orase, deci esti un zero barat in fata noastra.

http://vvcap.net/db/8oIIX2WkMq4_2pFP_Qzj.htp

Uite aici ai dovada. Mai hai sa zici ca orasele le-am luat de la interne, dar punctele de atacator cum le-am facut, tot pe interne, nu ?
 

DeletedUser

Guest
Ti-am mai spus eu tie, eu macar iam cucerit pe aia, dar tu ai venit si ai preluat accountul acesta cu 26 de orase, deci esti un zero barat in fata noastra.

http://vvcap.net/db/8oIIX2WkMq4_2pFP_Qzj.htp

Uite aici ai dovada. Mai hai sa zici ca orasele le-am luat de la interne, dar punctele de atacator cum le-am facut, tot pe interne, nu ?

Cum le-ai facut? Simplu ai atacat tot inactivii :))..of of mai mp3...nu pune botu la toate balariile auzite.
 

DeletedUser

Guest
V-am rugat sa incetati cu spamul aici si sa va mutati fie la topicul cu acelasi nume fie la topicul pentru Razboi. E greu?
 
Sus