Inca un set de zei :)

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Eu sunt pro,chiar as vrea sa vad noul set de zei.Daca se va face asa ceva.
 

DeletedUser1684

Guest
pai si eu sunt pro...dar dupa cum sa mai spus ar dura si trebuie alesi cu grija...nu se poate sa fei alesi 4 zei si sa fei alese pt ei unitati mitice si puteri divine la iantmplare...si multe late lucruri...
 

DeletedUser

Guest
Sunt foarte de acord.
Zeii/puterile divine/creaturile pot fi alese si mai tarziu (dar cu grija).
 

DeletedUser

Guest
Eu as zice sa se mai adauge un singur zeu, care sa poata fi folosit doar de cei care au un anumit punctaj( ex. 200.000... vedeti voi :D )
 

DeletedUser1684

Guest
contra...ar fi prea incorect fata de cei care naua cel punctaj...sau daca ar fi pe punctaje macar sa nu fie un punctaj asa mare...sa zicem ca se mai adauga unul la 10 mii apoi altul la 30 de mii apoi altul la 60 de mii altul la 100 de mii,etc...
 

DeletedUser

Guest
gata. m-am gandit si aceasta este ultimul meu raspuns la acesta tema. deci sa fie inca un zeu adaugat sa apara la templu, dar sa n-aiba descriere ci sa fie o umbra. acest zeu sa il poti venera doar cand ii ai pe restul 4. ce ziceti?


//Editat de Norbit: De data asta ti-am facut eu textul descifrabil. Data viitoare te rog sa ti-l faci tu singur.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser1684

Guest
ar fi si asta o solutie...un set in care cei 4 sa aiba un avatar, o descriere a lor ca sa ofere niste indicii, iar unitatile mitice sa zicem ca ar avea date aproximative sa zicem ca datele lor nu sunt sigure si ca pot varia...si vrajile aplicate sa aiba tot o descriere ca sa ofere indicii, dar sa nu aiba si descriere a efectului...ca si inainte la hera la dor parca scria in loc de "Capacitatea de luptă a trupei atacatoare scade cu 10%." scria "false"...si aici se pot adauga 3 puncte de suspensie sau sa scrie tot ceva asemanator si ar fi o chestie...PRO
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Ultimele două posturi nu sunt în limba Română. Îmi pare rău căci aş fi vrut să le citesc. Pe viitor să ştiţi că este un forum din România, şi se vorbeşte Româneşte. Dacă vreţi să vorbiţi pe o altă limbă sunteţi invitaţi pe forumurile din tările în care se vorbeşte acea limbă.
 

DeletedUser1684

Guest
scuze...mai am greseli de ortografie de care uit sa le corecetz de multe ori...
 

DeletedUser

Guest
Da, acum se poate citii, dar greu, din cauza exprimării. În fine, am înţeles ce ai scris acolo.
Sunt pro, dar pentru viitoarele lumi care se vor deschide.
 

DeletedUser1888

Guest
-și una crește producția de resurse(care mi se pare de departe cea mai neinspirată și complet nefolositoare)

eu zic ca ii ff folositoara daca nu ai resurse si ii buna pt puctaj cumprins intre 1500-si pana la veci!
 

DeletedUser

Guest
Ares: zeul razboiului

50 favoruri 1 calaret
300 favoruri -mareste puterea de lupta a atacatorului cu 10% atat naval cat si terestru

-stiu ca o sa ziceti probabil da deja avem o putere care mareste cu 10 procente puterea de lupta a trupelor terestre(atena) si unu care mareste puterea navelor(zeus) DAR nu avem o putere care sa mareasca la amandoua

110 favoruri -o nava usoara
400 favoruri- lovitura de foc-distruge 10-20 la suta din trupele aparatorului(doar trupele jucatorului respectiv nu si ce primeste sprijin) si doar unitatile terestre nu si unitatile navale


deoarece Ares era zeul razboiului toate vrajile au caracter ofensiv
nu am denumit vrajile pt ca nu prea ma pricep la nume

mi ar placea ca in viitoarele lumi sa fie implementat si acest zeu ar fi de un real folos jucatorilor ofensivi
 

DeletedUser1888

Guest
bine spus...

bine spus..

Mie personal mi-ar placea sa se mai faca un set de zei deoarece cu 20 de orase si templu full te ataca unu la o distanta mai mare de 30 de ore..pana ajunge atacu iai distrus tot prin vraji..adik ti se refac prea repede ..
eu am 3 orase cu hera..templu nu il am la maxim pe niciunu..fac 10 pct pe ora..100 pe 10 ore..cand vin de la scoala bag 2 vrafi de fericire:)
 

DeletedUser

Guest
Ar fi bine sa existe mai multi zei intradevar , dar ar fi bine si daca sar marii si "depozitul" de favoruri de la 500 la 1000 sau ceva de genul !
Nu credeti ?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus