[IMPLEMENTAT]Rank ALLY

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Ganditiva un pic daca este necesar sau nu ceea ce propuneti, cu cat mai multe scripturi is, cu atat mai greu se incarca harta ( la mine de exemplu de la lucru este cand imi ia si 30 sec. din cauza PC vechi si a legaturii de internet slab)
 

DeletedUser4006

Guest
Nu inteleg de ce ti asa de tare sa se implementeze propunerea, dar Dfa a explicat foaarte clar: nu are rost sa aglomeram jocul si sa micsoram din viteza serverelor cu adaugari dinacestea fara rost. Ce este mai important ? Sa functioneze serverul cum trebuie sau sa vedem pe ce rand e o alianta deoarece ne este lene sa o cautam in clasament ?
rolul lui InnoGames este sa imbunatateasca jocul!
 

DeletedUser

Guest
Contra.Nu ajuta cu nimic jocul si jucatorii acestuia .Ce este asa greu sa te duci la clasament sa vezi rankul unei aliante?De parca trebuie sa vezi neaparat in 3 secunde rankul aliantei ca se intampla "ceva rau".
 

DeletedUser

Guest
eu sunt contra.de ce sa dai bataie de cap echipei tehnice cand poti da un copy paste?iar in general se stiu pozitiile aliantelor.Eu sunt CONTRA!:)
Idem,snop a punctat foarte bine.

Daca esti membru intr-o alianta o vezi din start,iar daca nu o cauti ca nu sunt multe,sa stai sa dai paginile.Pe lumile noi sa zicem sunt maxim 6 pagini de aliante active,6 mult spus
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus