[IMPLEMENTAT]Rank ALLY

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser4006

Guest
Eu propun cand te uiti la o alianta, sa vezi (cand intri) pe ce Rank e!
Mi se pare o "prostie" sa copiezi numele aliantei, sa te duci la clasament, sa te duci la "aliante" apoi sa scrii numele! :mad:

(ex:
XXX
X membri
X de puncte
rank XXX )

SPER CA VA PLACE PROPUNEREA MEA ;)
 

DeletedUser3972

Guest
eu sunt contra.de ce sa dai bataie de cap echipei tehnice cand poti da un copy paste?iar in general se stiu pozitiile aliantelor.daca esti un jucator care isi cauta alianta din 2 in 2 zile este foarte utila propunerea.

Eu sunt CONTRA!:)
 

DeletedUser

Guest
Propunerea este inutila. Un motiv a fost scris mai sus de SnOp .
Un alt motiv este faptul ca intr-o alianta nu conteaza suma punctelor tuturor jucatorilor, cat punctele lor ca atacator si aparator. Acelea sunt importante pentru a afla de ce este o alianta in stare, nu cate puncte au toti jucatorii (elementul ce determina rangul aliantei).
 

DeletedUser

Guest
pai Shadow, atunci sa se stearga clasamentul (suma punctelor tuturor jucatorilor), daca tot e atat de neimportant!? daca tii mortis, propunerea poate fi adaptata: pe pagina aliantei sa se vada locul ocupat in clasamentele cu puncte ca atacator/aparator. eu cred ca ar fi utila oricare din cele doua variante. in orice caz, e cea mai buna propunere cu care a venit dany dupa catastrofele anterioare. Thumbs Up!
 

DeletedUser

Guest
Dragilor,nu vad unde e problema.Dezvoltatorii acestui joc sunt angajati sa il imbunatateasca,asta e treaba lor.Propunerea nu este deloc proasta sau inutila.Este chiar foarte utila.De asemenea se pot trece la profilul aliantei si punctele de batalie.Spatiu este destul.
 

DeletedUser4006

Guest
Dar sa se vada la aliante si la Profilul jucatorilor ;)
 

DeletedUser

Guest
e o idee buna
dar nu e prea folositoare pt joc
cred ca sunt si PRO si CONTRA :D
 

DeletedUser

Guest
da..nu e prea folositoare,dar e buna
eee..atunci...cred ca-s si eu PRO
 

DeletedUser4006

Guest
CONTRA.

e inutil acest lucru

"Inutil" :mad: ? Cand te uiti sa vezi o alianta, nu te intereseaza RANK-UL ei? Sa faci Copy la alianta, apoi sa te duci la clasament la aliante, apoi paste si tot asa... TI SE PARE TIE ASTA INUTIL?
 

DeletedUser

Guest
nu ma intereseaza rank-ul.pozitia aliantei in care sunt o stiu tot timpul,iar cand atac nu ma intereseaza :)
 

DeletedUser4006

Guest
Alte pareri! Cat mai multe, sa nu se inchida acest topic ;)
 

DeletedUser

Guest
"Inutil" :mad: ? Cand te uiti sa vezi o alianta, nu te intereseaza RANK-UL ei? Sa faci Copy la alianta, apoi sa te duci la clasament la aliante, apoi paste si tot asa... TI SE PARE TIE ASTA INUTIL?
Bineînțeles că este inutil. De ce să încărcăm jocul când este foarte ok așa cum este? Nici nu cred că îți cunoști toți colegii din alianță și te interesează de alții :) Mai bine le dai mesaj vecinilor și deveniți cu adevărat uniți.
 

DeletedUser4006

Guest
Bineînțeles că este inutil. De ce să încărcăm jocul când este foarte ok așa cum este? Nici nu cred că îți cunoști toți colegii din alianță și te interesează de alții :) Mai bine le dai mesaj vecinilor și deveniți cu adevărat uniți.

Alin. a spus:
Dragilor,nu vad unde e problema.Dezvoltatorii acestui joc sunt angajati sa il imbunatateasca,asta e treaba lor.Propunerea nu este deloc proasta sau inutila.Este chiar foarte utila.De asemenea se pot trece la profilul aliantei si punctele de batalie.Spatiu este destul.
Alin explica totul ;)
 

DeletedUser

Guest
Alte pareri! Cat mai multe, sa nu se inchida acest topic ;)

Nu inteleg de ce ti asa de tare sa se implementeze propunerea, dar Dfa a explicat foaarte clar: nu are rost sa aglomeram jocul si sa micsoram din viteza serverelor cu adaugari dinacestea fara rost. Ce este mai important ? Sa functioneze serverul cum trebuie sau sa vedem pe ce rand e o alianta deoarece ne este lene sa o cautam in clasament ?
 

DeletedUser

Guest
Nu inteleg de ce ti asa de tare sa se implementeze propunerea, dar Dfa a explicat foaarte clar: nu are rost sa aglomeram jocul si sa micsoram din viteza serverelor cu adaugari dinacestea fara rost. Ce este mai important ? Sa functioneze serverul cum trebuie sau sa vedem pe ce rand e o alianta deoarece ne este lene sa o cautam in clasament ?

De fapt Alin a explica si mai bine totul. Pana la urma asta le este menirea.
Iar cliseul asta "sa nu se incarce serverul" este total expirat. Nu vad cum ar putea incarca ditamai serverul un amanunt asa de minor. :rolleyes:
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus