[IMPLEMENTAT]Orasul si localizarea..

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
ON : ma cam tineti in suspans cu o decizie .. daca se aproba sau nu ..

1. Mă îndoiesc că ai să primești vreodată un astfel de răspuns de la niște moderatori/admini site.
2. Toată șarada cu „pro” și „contra” e ridicolă, vreau să văd și eu ce companie numără aceste „voturi” de pe niște forumuri și apoi le implementează.

My 2 cents...
 

DeletedUser

Guest
O să fi surprins, INNO Games :)
Pe un alt joc de-al lor, propunerile cu multe voturi pozitive sunt mutate întrun forum special pentru tehnicieni pentru a fi analizate, cât de ușor sau dacă merită implementate cu adevărat.
 

DeletedUser

Guest
Daca ideea e absurda iti zic eu ca n-o accepta nimeni, chiar daca ai 100 voturi pro si 2 voturi contra.

Da, e o aberatie chestie cu pro si contra, sugestiile bune si realizabile sunt luate in considerare
 

DeletedUser

Guest
Topic Closed.

Cer topic closed , Xblaandy a trimis propunerea mai departe si deja s-a implementat .. sau nu stiu , dar a zis ca se v-a implementa pe Versiunea 2.02

Citat :
xBlaandy a spus:
Caracteristici/Modificari
• Informatiile despre oras vor indica numarul marii si coordonatele insulei unde se afla respectivul oras.
La caracteristici si modificari , penultimul rand :).
 

DeletedUser

Guest
Nu vreau sa iti stric bucuria dar nu este chiar in forma propusa de tine. Adica nu se vor vedea coordonatele insulei respectiv marea, in lista oraselor unui jucator, insa e un pas inainte. Marea si coordonatele insulei unde se afla localizat un oras vor fi vizibile doar in fereastra care indica informatiile despre respectivul oras.
 

DeletedUser

Guest
nu prea am inteles .. dar , totusi , apare .. asta este bine .
 

DeletedUser

Guest
In imaginea pusa de tine in primul post apare o lista de orase a unui jucator. Localizarea insulei unde se afla orasele precum si marea nu vor fi afisate in respectiva lista ci doar atunci cand selectezi un oras din respectiva lista si vei afla informatii despre acel oras selectat.
 

DeletedUser

Guest
este bine ca este un inceput ..
totul , nu este greu sa dai inca 2 click`uri in plus ..

doar , as vrea sa stiu daca si pe vers 1 o sa apara asa..
 

DeletedUser

Guest
Dupa cum probabil ai observat toate modificarile sunt afisate in sectiunea Anunturi inainte ca acestea sa fie implementate. Cand vom primi noi informatii despre modificari ale versiunilor de joc cu siguranta le vom afisa in cel mai scurt timp posibil, de cand le primim, asa cum facem de fiecare data.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus