Illuminatii vs Pestisorii

  • Autor subiect DeletedUser17189
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Lord Smaug

Stie Tot
Si de la atacurile de genul am dat stergere=)))))))))))))) prea buni prea ca la tara=))))
cerberi de la event
2 nave date cu minim
1 nava data la misto cu sabii ca sa treaca de garda
le arat si eu pe astea?
sa le arat baietilor cum ai tinut prastiile acasa si ai bagat garda? :)))))))) sau cum te-am terorizat pe fantomele alea de n-ai luat 1 din 10 ca le-am tinut eu cu saratu? sau cand ai pierdut 3 orase intr-o noapte pe o bere de 0.5? sau faptul ca te injura astia si isi bat pula de tine si ziceau ca esti un terminat(colegii tai, nu ai mei) sau cate usoare ti-am prins "ca le-ai lasat ca sa-mi dai bait" =))))))))))))))))))
 

DeletedUser16184

Guest
Pai ba ratatule=)))))))) m-a facut vreun jucator important terminat?=)))) m-au facut alde venom tormentor care sunt vai morti lor=))))) si care si aia sunt in aceiasi oala ca si david=)))))) ori fantome dupa o luna de joc,ori donatori de orase=))))))))))))))) crezi ca-mi pasa mie de ratati d-aia?=))))))))))))) si ce spun aia?=))))))))))))) si normal sa ma faca terminat dupa ce le-am zis ca nu au treaba cu jocul si le-am lasat m54-ul fara granita=)))))))))))) pentru ca ma doare in pula de orice si oricineeeeeeeeeeeee=)))))))))) crezi ca-mi pasa de 2 3 fantome?=)))))))))))) ajungeam la 100 de orase lejer daca voiam=)))) ca fapt divers cand am dat stergere eram nr 1 pe mare cu cele mai multe orase =))))))))))))))))))) ati venit toti bombardieri de alde saratu bobbo nek tu si nu ati fost in stare sa faceti cate o actiune organizata cu secunde care erati majoritari si eu in minoritate=)))))))) eram raspandit pe tot m54-ul langa 30 40 de playeri friends=)))))))))))))) deci peste 200 300 de incercari de dat la secunda + 60 de orase expuse pentru actiunii=))))) dar nici n-ati avut tupeul sa incercati o actiune baaaaa,ca aveti 0 comunicare,0 skill,0 gandire=)))))) pai cand vreodata ratatilor o sa faceti voi fata in toamna?=))))))))) cand voi pe un singur player care e decent(nimeni nu e zeu pe jocul asta) si juca la 10% din ce poate el si va mai lua orase si va facea playeri fantoma nu ati fost in stare sa-l violati,da pai 30 40 de playeri care s-au batut intre ei pe ultimele lumi au dus grepolisul romanesc la un alt nivel unde nu a fost nici in perioada lui Versace si fostului Demos de pe Athens etc etc si acum se unesc doar ca in toamna sa dea la muie unor terminati de bombardieri ca voi?=))))))))))) rugati va la stil sa dea v2 v3 ca sa nu luati viol ca altfel o sa avem curve in toamna care trebuiesc facute posta=)))))
 

DeletedUser16184

Guest
Iar legat de tine bai bombardierule=)))))) toti vechi stiu ca eu ori pierd orase prin actiune ca s-a dat prea bine la secunda,ori sa fiu la un party si sa ma fac amin incat sa nu-mi mai imi pese de un pisat de joc=)))))))))) capone ti-a afirmat ori pe subiectul asta ori pe ala de pe katane ca ei mi-au luat orase prin actiune iar prea putine pe ciupeala(dar au existat pentru ca orice om intreg la cap si care este o persoana sociala,care are un grup de prieteni si nu da laba zi de zi in fata unui pc la un pisat de joc iese sa se recreeze),daca erati importanti sau era mochlosul important lasam om cu tw-ul cum am lasat pe toate lumile unde am castigat sau a fost bataia apriga=))))))))))))))) (iar ti-a confirmat capone in acel post ca la mine se statea cate 2).Dar tu neauzitule ca sa-ti faci reclama,sa incerci sa te ridici sa ajungi macar la 0 ca acum esti la -1 cauti sa te certi cu oricine si inviti la 1v1 dar tu ai fost bagat pe mochlos in vacanta dupa 2 3 demolari de un neauzit(aceiasi categorie ca si tine)=))))))))))) pana in toamna invata sa ataci cu ce trebuie,sa dai o secunda si sa lasati multiconturile si sa incercati sa va ascundeti cu vpn-ul conectarile (si acum o sa zici ca ai fost banat pentru vpn ca asa l-ai uitat de la opera gx dar toti folosim opera gx si ala niciodata nu se activeaza singur si nu aveati cum 3 insi dintr-o data sa luati ban asa=))))dar n au putut sa demonstreze ca au fost multiconturi dar au demonstrat ca s-a folosit vpn ca sa va conectati unii la altii)
 

DeletedUser16184

Guest
La toamna daca nu sunt ocupat cu facultatea, astept goldul promis si iti promit ca-l vezi pe grasunel demolat, violat si fantomizat in maxim o saptamana. Pupici
Si cu 500k gold imi vei suge pula=)))))))))))))))))))) nu a aparut inca playerul care sa mi dea teroare=))))))))))))))) si nici nu o sa existe=))))))
 

Lord Smaug

Stie Tot
Si cu 500k gold imi vei suge pula=)))))))))))))))))))) nu a aparut inca playerul care sa mi dea teroare=))))))))))))))) si nici nu o sa existe=))))))
Cum nu frt, aproape ca ai facut scurgere de besini cand ai scris tot eseu ala de nu l-am citit
si fara gold mi-ai supt pula, nu vad dc nu si cu
 

DeletedUser16184

Guest
=)))))))))) unu care ataca cu 1.7k spadasini pe bonus mi-a dat teroare?=)))) iar tu te crezi cand zici ca nu l-ai citit?=)))))) hahahahhaha e prea mult adevar acolo ca sa-i poti raspunde cu altceva inafara de a da reply si sa zici "sugi pula" etc etc=))))
 

Lord Smaug

Stie Tot
=)))))))))) unu care ataca cu 1.7k spadasini pe bonus mi-a dat teroare?=)))) iar tu te crezi cand zici ca nu l-ai citit?=)))))) hahahahhaha e prea mult adevar acolo ca sa-i poti raspunde cu altceva inafara de a da reply si sa zici "sugi pula" etc etc=))))
intreaba-ma sa vezi daca chiar l-am citit sau nu, eu unul nu mint, fantomel
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus