Illuminatii vs Pestisorii

  • Autor subiect DeletedUser17189
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Lord Smaug

Stie Tot
=)))))) nu l mai baga cosmine in seama pe bombardierul asta ca pe ultima lume unde a fost si demosul saracul a cedat orasele=))))) cauta doar atentie moca=)))) ce e david ce e el=)))) acelas rahat=)))) aceiasi slabani=)))
Grasunico, suge-mi pula in caz ca ai uitat care ti-e ocupatia, fantomel.
Pe ultima lume unde a fost demos, s-a lasat mare parte din alianta cu care jucam si am bagat contul in vacanta dupa ce am cedat orasul lui ivan tot lui, cum i-am si promis. Dupa ce a iesit contul din vacanta, fiind zile de inactivitate, s-a facut contul singur fantoma, dar ce sa stie o grasunica bombardista care s-a facut fantoma de la violul pe care i l-am dat pe mochlos dupa ce l-am pisat in cur cand era beat dupa o bere la 0.5
 

Lord Smaug

Stie Tot
Toti sunteti buni pe v6 :))
Sunt buni, niciunul n-a intrat pe link sa ne smardoim, aia e.
1624205851469.png
a 4-a zi de protectie btw, fara gold, btw
Oferta s-a incheiat, maine imi vine mouse-ul si o sa ma joc lol in paralel cu mochlos, orasele o sa le cedez unui spaniol cu care am vorbit cateva zile, asta ca sa nu se trezeasca vreun handicapat ca grasunica sa zica ca am pierdut orasele))

 

DeletedUser16184

Guest
=))))) pana sa mi dai tu viol mai este mult=))))) btw eu cand am dat stergere tu erai in ban=))))))))))) de la violul primit mi am dat stergere =)))) hahahahahaha prostu drq=))))) cand vreodata ratatule?=)))))
 

DeletedUser16184

Guest
Toti sunteti buni pe v6 :))
Cand noi eram buni pe v2 v3 tu erai fantoma,cand noi eram buni pe v6 tu erai fantoma=)))))))) deci na=))))))))))))) tu la ce dormeza esti normal ca nu faci fata pe o lume cu viteza mare =)))) decat daca stai cu 1 2 orase pe granita si alea blindate si sa ai vreo 50 60 de orase luate de la interne=))))))))))))) deci tot prost esti =))))))))
 

DeletedUser16184

Guest
Si de la atacurile de genul am dat stergere=)))))))))))))) prea buni prea ca la tara=))))
 

Atașamente

  • Screenshot_20210620-203259_Gallery.jpg
    Screenshot_20210620-203259_Gallery.jpg
    726,9 KB · Vizualizări: 16
  • Screenshot_20210620-203311_Gallery.jpg
    Screenshot_20210620-203311_Gallery.jpg
    866,1 KB · Vizualizări: 16
  • Screenshot_20210620-203447_Gallery.jpg
    Screenshot_20210620-203447_Gallery.jpg
    871,3 KB · Vizualizări: 13
  • 20210620_203633.jpg
    20210620_203633.jpg
    366,7 KB · Vizualizări: 11
  • 20210620_203706.jpg
    20210620_203706.jpg
    387,2 KB · Vizualizări: 12

DeletedUser16184

Guest
Pe v3 s a vazut valoarea lui david pe hermonessa=))))))))))) aaa da fantoma=)))))))))
 

Anubis.K

Stie Tot
Pe v3 s a vazut valoarea lui david pe hermonessa=))))))))))) aaa da fantoma=)))))))))

A fost tradat de colegi si ca sa bage bine la camera l-au violat si italieni ca sa zica cum zice de cateva lumi ca nu a avut echipa.
Deabea astept sa vad friendsul asta de care vorbeste el:))))))
Intra potera dupa el si va trebui sa se descurce:))))
II Chem si pe italieni sa il violeze iar:))))
 

Anubis.K

Stie Tot
Cand noi eram buni pe v2 v3 tu erai fantoma,cand noi eram buni pe v6 tu erai fantoma=)))))))) deci na=))))))))))))) tu la ce dormeza esti normal ca nu faci fata pe o lume cu viteza mare =)))) decat daca stai cu 1 2 orase pe granita si alea blindate si sa ai vreo 50 60 de orase luate de la interne=))))))))))))) deci tot prost esti =))))))))

Cand doarme il pune pe gucci cucu mucu sa stea pe tw sa-si faca somnu de printesa de 10 ore:))))))
Cand intra pe cont are contul gol
Partidele astea de poker offf offf
 

DeletedUser16184

Guest
Max 2=))))) care baga botul sa i fereasca dar dupa o actiune ii dadea eroare si il curatai pe toate orasele=)))))))
 

DeletedUser16184

Guest
taci anubise ca are echipa :)))) baga si ei 2 deffuri pe nava daca fac actiune 15 insi :)))))))))))))))))))
Ceva gen=))))))))))))) @Lord Smaug asta e bombardierul lor la secunda=)))))))) din 20 de orase cu care se incadreaza baga un deff pe secunda navei sau la o secunda dupa nava si restul la 14 15 secunde diferenta=)))))
 

Raresq1

Membru activ
Ba Davide, daca vezi asta, sa strangi banii acolo pe card pana in toamna, ca o sa ai nevoie de mai mult cu 10000 de euro ca sa rezisti pana la jumatatea serverului:)
 

DeletedUser16184

Guest
Mai bine se duce in m99 si zice si el ca a rezistat pana la final=))))))) asa mai scuteste bani parintilor=)))) cine stie poate ajung iar la divort iar avocatii una alta bani aruncati aiurea=))))) hahaha
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus