Illuminatii vs Pestisorii

  • Autor subiect DeletedUser17189
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Te-am ignorat atata si la fel voi face in continuare, iti dau reply doar sa imi aduci dovada cand voi pierde oras pe una din lumile care joc actualmente . Nici macar pe Mochlos nu am pierdut oras vs TINE . Cat despre pisat pe mnie cei enumerati , eu am dovada cum m-am pisat pe 1 dar nu ma laud , l-am cucerit fiindca sunt maib un ca el . Pe Mochlos e top 1 sau 2 datorita lui david ca l-a luat din CHOSEN altfel era 0 barat la toate capitolele. Era unde este si CHOSEN , adica disparut dupa ahrta .
Pe nysa l-am facut fantoma pe Bobbo :)

Tu cand ma faci pe mochlos fantoma ? inca astept ziua in care sa ma faci fantoma dar o astept degeaba . un retardat ca si tine niciodata nu va avea sanse sa imi ia oras . Cere reteta la @Anubis.K cum sa imi iei oras , parca pe o lume el mi-a cucerit oras , deci stie reteta...

652baa1e90

Mai mortaciune, vezi-ti in mortii ma-tii gradele si ti-am zis ca nu ai dreptul sa comentezi tu sclavule la mine. Ma pula, ca sa o zic pe aia dreapta, eu cu bobbo si cu hookah am tinut alianta asta in puf tot timpul, fara noi, friends nu castiga, la inceput eu le-am facut strategia si ai vazut ca au dat stergere si au venit la noi o gramada. Cat despre nysa, nysa coaie? Nysa? Lume cu revolta unde a intrat doar sa fure gold? :))))))))))) Sa ne pisam si eu si bobbo pe mormantu ma-tii sa te fut in cur pe altaru vaticanului de sclav si mortaciune ce esti. A, si despre luatul orasului, MORTACIUNEOOOOOOOO ESTI LA CAPATU LUMII DE AIA COMENTEZI CA DACA ERAI IN 54 ERAI FANTOMA LANGA RAGE MORTACIUNEEEEEEEEEE
 

Anubis.K

Stie Tot
Si pe ma-ta.ro a violat-o Italienii. Traiesti in trecut nene ? prezentul si viitorul conteaza . cand ne faci sa pierdem oras in prezent sau in viitor sa vi aici si sa te lauzi .

in prezent nu mai avem cum sa pierdem orase i asta e tot ce conteaza . la fel si in viitor nu mai avem cum sa pierdem orase . @RAGNARAR. zeul suprem
@mr.sunshine forum forta mondiala
@Mr Jack o valoare mondiala
@Stil jupanu

Da ma tu esti pielea puli
David e pula de sub piele
Mr Jack Tiki taka barcelona
Si. Stil e Stil, el e om bazat, Fotograf, calatoreste mult si isi traieste viata omu:))))))))
 

DeletedUser17370

Guest
Da ma tu esti pielea puli
David e pula de sub piele
Mr Jack Tiki taka barcelona
Si. Stil e Stil, el e om bazat, Fotograf, calatoreste mult si isi traieste viata omu:))))))))
si tu esti fimoza :)))))))) uiti cand plangeai pe grup ca ai fimoza ?

pt cine nu stie ce inseamna, cautati pe google sa vedeti ce are domnu anubis =))) nu i s-a decalotat penisul... saracutul de el.... e virgin
 
kuQo7AO.png

albastru - eu
verde- mortaciunea
asta ca sa vada lumea de unde zici tu sa iti iau oras futu-te-n gura de petarda moarta ce esti
sa-mi mananci pula de 3 ori pe zi si sa te inchini la mine sclavule
 
Lasa man, ca tu esti un om cu capu' pe umeri.N-ai de ce sa iti iei ban.
Ce-am zis eu: ,,Stil ia atitudine", e o gluma mai veche de-a mea. :)))
De pe vremea cand forumul era si mai colorat.. in limbaj. ;)
Daca n-am de ce sa iau ban, cum am atatea ban-uri? :)))))))
Era forum-ul mai colorat de atat? Pai inseamna ca-s un fel de coca cola light...
 

saca 24

Stie Tot
Daca n-am de ce sa iau ban, cum am atatea ban-uri? :)))))))
Era forum-ul mai colorat de atat? Pai inseamna ca-s un fel de coca cola light...
Pai tu mai dai cateva dume inteligente.

Altii se legau de copii, erau cu iesiri pe interval, nebunii din astea. :)))))

Bag pl, tre' sa il rugam pe Stil sa dea drumu' la unele topicuri vechi(inchise), ca sa rasfoim printre amintiri....
 
Pai tu mai dai cateva dume inteligente.

Altii se legau de copii, erau cu iesiri pe interval, nebunii din astea. :)))))

Bag pl, tre' sa il rugam pe Stil sa dea drumu' la unele topicuri vechi(inchise), ca sa rasfoim printre amintiri....
In sfarsit imi e geniul apreciat...
Eu nu ma leg niciodata de copii iar bataia nu isi are rostul in sec. 21, cu exceptia grasunicii si mortaciunii, pe astea 2 le-as tortura de placere

Vezi ca poti gasi forum-urile vechi daca cauti pe google din ce stiu
 

london ivan

Membru activ
trecutul e trecut, prezentul si viitorul conteaza .
nu stiu dc va stresati, prezentul are o alta fata , ca raganrar/bobo/hookash/jonsnow castiga mochlos
si zerath/ragnarar/gucci castiga olynthus

iar viitorul ramane de vazut in toamna... eu sper sa fie o lume cu viteza 2 , maxim 3. O viteza de 2/3 atrage mai multi jucatori + e mai captivanta , pe langa asta , multi baga bani si iese pe profil Stil la o astfel de lume . Pe v6 nu multi baga bani pentru ca resursele cresc rapid si Stil.. iese pe minus la buget .
Mai jos de viteză 4 nu mai joc niciodată
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus