Illuminatii vs Pestisorii

  • Autor subiect DeletedUser17189
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

RAGNARAR.

Stie Tot
Ba parlitule aduti aminte cum ii intrebai pe ivan sau gucci sa-ti stea pe tw sa nu iei nave, iesi in plm de retardat daici cu arfele tale da basit la cur.
Coaie Pana si pe mine m-ai intrebat daca sa-ti stau:)))))
Ce plm sa te apar ca aveai contul gol de fiecare data, te viola wildul din orice pozitie si dupaia te-au muit italieni

Esti un 0 barat care fara fuziuni nu prinde nici 2 luni pe un server
Te salut
Zice ala care ma suna la 5 dimineata sa i sparg navele ca e dormeza :)))
 

Anubis.K

Stie Tot
Zice ala care ma suna la 5 dimineata sa i sparg navele ca e dormeza :)))

Da ma muistule, am luat nave tu ai renuntat la joc ca te viola toata lumea:))))))))))))))
Si dupa cum vezi am si castigat, muie tie si la hateri
Sa mi-l luati in gura si fugiti cu el:))))
Degeaba nu pierzi orase daca nu castigi lumi, si asta e jocul Pana la urma.
Tu parlitule cand ai luat 12 nave intr-o zi te-ai lasat de joc, Hai gata o sa ne intalnit
curand sa vedem ce pula mea mai faci
 

RAGNARAR.

Stie Tot
Da ma muistule, am luat nave tu ai renuntat la joc ca te viola toata lumea:))))))))))))))
Si dupa cum vezi am si castigat, muie tie si la hateri
Sa mi-l luati in gura si fugiti cu el:))))
Degeaba nu pierzi orase daca nu castigi lumi, si asta e jocul Pana la urma.
Tu parlitule cand ai luat 12 nave intr-o zi te-ai lasat de joc, Hai gata o sa ne intalnit curand sa vedem ce pula mea mai faci
Am renuntat am zis de atatea ori de ce si macar n am pierdut oras tradat de aliati si colegi si neajutat de voi bulangiilor :)) trebuia sa accept invitatia in wild dar nah am zis sa fiu baiat dar uite cu cine sunt baiat :)) e bine de stiut pe viitor .
 

Anubis.K

Stie Tot
Am renuntat am zis de atatea ori de ce si macar n am pierdut oras tradat de aliati si colegi si neajutat de voi bulangiilor :)) trebuia sa accept invitatia in wild dar nah am zis sa fiu baiat dar uite cu cine sunt baiat :)) e bine de stiut pe viitor .

Pai si daca faceai fuziunea erai cu mortu in casa:)))))))))))
O facut wildu fuziune cu italieni taca paca muie wild
Sa nu mai zic de muistu de gucci care a sters conturi de minuni ca Sa-mi arate el mie ca voi pierde si ca am ales alianta gresita
Muie tie gucci
Muie tie Davide
Si muie tuturor care au impresia ca daca nu pierzi niciun oras esti bun, in loc sa vezi scopul adevarat al jocului si ala e sa castigi Modul lumi.
 

DeletedUser17370

Guest
trecutul e trecut, prezentul si viitorul conteaza .
nu stiu dc va stresati, prezentul are o alta fata , ca raganrar/bobo/hookash/jonsnow castiga mochlos
si zerath/ragnarar/gucci castiga olynthus

iar viitorul ramane de vazut in toamna... eu sper sa fie o lume cu viteza 2 , maxim 3. O viteza de 2/3 atrage mai multi jucatori + e mai captivanta , pe langa asta , multi baga bani si iese pe profil Stil la o astfel de lume . Pe v6 nu multi baga bani pentru ca resursele cresc rapid si Stil.. iese pe minus la buget .
 

RAGNARAR.

Stie Tot
Pai si daca faceai fuziunea erai cu mortu in casa:)))))))))))
O facut wildu fuziune cu italieni taca paca muie wild
Sa nu mai zic de muistu de gucci care a sters conturi de minuni ca Sa-mi arate el mie ca voi pierde si ca am ales alianta gresita
Muie tie gucci
Muie tie Davide
Si muie tuturor care au impresia ca daca nu pierzi niciun oras esti bun, in loc sa vezi scopul adevarat al jocului si ala e sa castigi Modul lumi.
Eu nu fug ca altii gen poli si nu tradez ca altii nu dau nume , am acceptat pierderea mea si a aliantei mele si am renuntat pur si simplu chiar daca am fost batuti prin joc de culise repet nu prin joc , nu aveam de gand nicio data sa ajut oceania sa castige nefiind alianta mea si neavand vreun prieten acolo la fel si cu wild ;)
 
Pai si daca faceai fuziunea erai cu mortu in casa:)))))))))))
O facut wildu fuziune cu italieni taca paca muie wild
Sa nu mai zic de muistu de gucci care a sters conturi de minuni ca Sa-mi arate el mie ca voi pierde si ca am ales alianta gresita
Muie tie gucci
Muie tie Davide
Si muie tuturor care au impresia ca daca nu pierzi niciun oras esti bun, in loc sa vezi scopul adevarat al jocului si ala e sa castigi Modul lumi.
daca nu pierzi niciun oras si castigi modul lumii ai puncte bonus la final, ca pe gta, respect++
 
trecutul e trecut, prezentul si viitorul conteaza .
nu stiu dc va stresati, prezentul are o alta fata , ca raganrar/bobo/hookash/jonsnow castiga mochlos
si zerath/ragnarar/gucci castiga olynthus

iar viitorul ramane de vazut in toamna... eu sper sa fie o lume cu viteza 2 , maxim 3. O viteza de 2/3 atrage mai multi jucatori + e mai captivanta , pe langa asta , multi baga bani si iese pe profil Stil la o astfel de lume . Pe v6 nu multi baga bani pentru ca resursele cresc rapid si Stil.. iese pe minus la buget .
toti aia de i-ai zis in prezent se pisa pe tine si pe mortii tai =))))))))))))))))
 

RAGNARAR.

Stie Tot
trecutul e trecut, prezentul si viitorul conteaza .
nu stiu dc va stresati, prezentul are o alta fata , ca raganrar/bobo/hookash/jonsnow castiga mochlos
si zerath/ragnarar/gucci castiga olynthus

iar viitorul ramane de vazut in toamna... eu sper sa fie o lume cu viteza 2 , maxim 3. O viteza de 2/3 atrage mai multi jucatori + e mai captivanta , pe langa asta , multi baga bani si iese pe profil Stil la o astfel de lume . Pe v6 nu multi baga bani pentru ca resursele cresc rapid si Stil.. iese pe minus la buget .
El e ca Iliescu traieste din trecut , nu intelege ca e 2021 :))
 

Anubis.K

Stie Tot
trecutul e trecut, prezentul si viitorul conteaza .
nu stiu dc va stresati, prezentul are o alta fata , ca raganrar/bobo/hookash/jonsnow castiga mochlos
si zerath/ragnarar/gucci castiga olynthus

iar viitorul ramane de vazut in toamna... eu sper sa fie o lume cu viteza 2 , maxim 3. O viteza de 2/3 atrage mai multi jucatori + e mai captivanta , pe langa asta , multi baga bani si iese pe profil Stil la o astfel de lume . Pe v6 nu multi baga bani pentru ca resursele cresc rapid si Stil.. iese pe minus la buget .

Eu vara ma uit la European, ma mai distrez, tu Poti sa stai pe joc:))))))))))))
Castigi si tu 2 pomeni de lumi ca sa ai ce pune la profil
 

DeletedUser17370

Guest
toti aia de i-ai zis in prezent se pisa pe tine si pe mortii tai =))))))))))))))))
Te-am ignorat atata si la fel voi face in continuare, iti dau reply doar sa imi aduci dovada cand voi pierde oras pe una din lumile care joc actualmente . Nici macar pe Mochlos nu am pierdut oras vs TINE . Cat despre pisat pe mnie cei enumerati , eu am dovada cum m-am pisat pe 1 dar nu ma laud , l-am cucerit fiindca sunt maib un ca el . Pe Mochlos e top 1 sau 2 datorita lui david ca l-a luat din CHOSEN altfel era 0 barat la toate capitolele. Era unde este si CHOSEN , adica disparut dupa ahrta .
Pe nysa l-am facut fantoma pe Bobbo :)

Tu cand ma faci pe mochlos fantoma ? inca astept ziua in care sa ma faci fantoma dar o astept degeaba . un retardat ca si tine niciodata nu va avea sanse sa imi ia oras . Cere reteta la @Anubis.K cum sa imi iei oras , parca pe o lume el mi-a cucerit oras , deci stie reteta...

652baa1e90
 

DeletedUser17370

Guest
Eu vara ma uit la European, ma mai distrez, tu Poti sa stai pe joc:))))))))))))
Castigi si tu 2 pomeni de lumi ca sa ai ce pune la profil
dc nu vrei in toamna v2/v3 ? tie frica ca iei bataie ? am spus si repet, o lume cu viteza mica aduce mai mult profit lui domnu @Stil decat o lume cu v6 unde resursele cresc in mod necontrolat si la fel si bugetul lui Stil este in minus .
 

DeletedUser17370

Guest
Sa sti ca prefer sa raman neutru, dar balosi astia 2 abia respira pe v3 violatide niste italieni:)))))))))))))))
Sper sa intre iar italieni sa-i violeze:)))))))))))))))))))))))
Si pe ma-ta.ro a violat-o Italienii. Traiesti in trecut nene ? prezentul si viitorul conteaza . cand ne faci sa pierdem oras in prezent sau in viitor sa vi aici si sa te lauzi .

in prezent nu mai avem cum sa pierdem orase i asta e tot ce conteaza . la fel si in viitor nu mai avem cum sa pierdem orase . @RAGNARAR. zeul suprem
@mr.sunshine forum forta mondiala
@Mr Jack o valoare mondiala
@Stil jupanu
 

Anubis.K

Stie Tot
dc nu vrei in toamna v2/v3 ? tie frica ca iei bataie ? am spus si repet, o lume cu viteza mica aduce mai mult profit lui domnu @Stil decat o lume cu v6 unde resursele cresc in mod necontrolat si la fel si bugetul lui Stil este in minus .

Am zis si ma repet, nu conteaza ce viteza e :)))))))
Mie mi indiferent ce viteza se scoate:))))
Eu sunt deschis la orice.
Daca am echipa cu cine sa joc, intru si joc :p

Dar vara asta am decis sa ma relaxez, concediu, relaxare si multa bere:)))))))))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus