I.R.R-ul pe viitoarea lume !

DeletedUser

Guest
Minov,cred ca il confuzi.Iar pentru a nu devia de la subiect:mario te asteptam acolo.
 

DeletedUser

Guest
daca tot vine vorba de lumea eroilor....as avea o intrebare (nu e cazul meu)
daca un jucator a indeplinit conditiile pe o lume,dar apoi i-au fost cucerite orasele apoi a incept de la zero ce se intampla?adica va putea sau nu sa intre in lumea eroilor?
 

DeletedUser

Guest
Teoretic, cred că rămâne cu medalia. Încă nu avem cazuri concrete ca să știm sigur.
 

DeletedUser

Guest
Cred că nu s-a înțeles partea cu lumea eroilor :) Recitiți wiki.
http://wiki.ro.grepolis.com/wiki/Lumea_Eroilor

p.s. Echipa de administrare n-are voie în irr nu?

1. Pentru ce să citesc aia cu Lumea Eroilor ?
eu am zis că o să intrăm când nu o să fie o lume a eroilor , că sigur se vor mai face lumi ..
Pe serverul Englezesc apare o lume pe 28 ( luni ) şi după vor face lumea eroilor , nu ca la noi , se aşteaptă 100 de ani pentru o lume a eroilor , iar după incă 3 luni apare o lume normală ..

2. A zis cineva că echipa de administrare n-are voie în I.R.R ?
Toţi oamenii sunt jucători .. dar faza când eu nu vroiam sa joace adminii/moderatorii , era că eram şi eu mai bleg .. şi credeam că se trişează ..
Şi poţi să fii şi din echipa de administrare , dar dacă nu ai un minimum de puncte/ cunoştiinţe despre joc , nu intrii :).
Sau , ne-am gândit să mai facem o alianţă în care să luam şi pe cei care nu ştiu jocul şi să îi instruim ..
Un fel de .... hmm , să mă gândesc
Academie Ghidoasă :D
 

DeletedUser

Guest
1. M-am referit la asta pentru că nu cred că va influența data lansării următoarei lumi normale.
2. Toți din staff știu meserie, te asigur :D
 

DeletedUser

Guest
~~~!!!Anunţ!!!~~~ :

Dacă lumea se va deschide in jurul zilelor 24/25-1-2 ianuarie I.R.R-ul nu va intra.
doar de la data de 3 ianuarie in sus .
nu vrem sa ne petrecem sarbatorile in fata Grepolisului .
 

DeletedUser6873

Guest
Wow, lume noua, a dat bunul Dumnezeu ca intr-un final sa se deschida!:)
 
Ultima editare de un moderator:
Sus