I.R.R-ul pe viitoarea lume !

DeletedUser

Guest
Bună Seara Tuturor !
Vreau să vă prezint alianţa I.R.R care va renaşte pe viitoarea lume de Grepolis .

Viitoarea lume de Grepolis cred că va apărea în 2012 .. Pentru că :
-> Următoarea lume care apare , din ce am înţeles , este o lume a Eroilor în care decât cei de pe Kappa vor avea acces ( :( ) .
-> Iar în timpul de azi până pe 1 Decembrie , voi fi într-un foarte mare stres cu Tezele Oroare ..

Aşa că , cei care au fost în I.R.R pe Lambda , sau cei care aţi fost împotriva noastră , sau .. sau ... sau , toţi oamenii care au ceva experienţă în ale Grepolisului , sunt invitaţi să vă alăturaţi pe viitoarea lume când ne vom anunţa prezenţa să fiţi alături de noi .

Pentru a ţine contactul cu mine ( Sunt fostul Akmon , actual fiu al lui Zeus şi al Europei ) adăugaţi adresa de
Yahoo!Messenger : el4you17@yahoo.com( id personal , unde sigur mă găsiţi 100% )
Yahoo!Messneger : snop196@yahoo.com .

în primă fază , aş dori să mai dau un Citat al lui Busyk86 :
Busyk86 a spus:
Eu nu inteleg de ce tot sunt criticate/laudate anumite aliante la acest nivel al lumii Lambda. Nu este putin cam devreme?
Pana acum I.R.R-ul este pe primul loc si deocamdata merita respectul celorlalti. Ce-o sa fie in viitor, asta nu poate sa stie nimeni. Daca vor reusi sa se mentina acolo, jos palaria in fata lor! Daca nu, asta e. Merita apreciati ca au fost odata "number 1".
Insa in acest moment ar trebui sa lasam la o parte atat lauda (aviz klaus), cat si criticile (aviz celor care in loc sa se gandeasca cum sa-si duca alianta pe prima pozitie stau si-i judeca pe altii)

Intre timp, mult succes tuturor aliantelor din aceasta lume! Sa speram ca se vor duce lupte interesante.

Numa' bine!
.

152028190xbttjut.png

Un Mic Istoric al alianţei I.R.R :
Istoria alianţei GrepoStats I.R.R !

Alianţa a luat naştere din doi foşti duşmani ( SnOp şi Akmon ) , care aveau ceva de împărţit de când s-au cunoscut .
Am căzut la un comun-acord să înfiinţăm o maşină de război din Grecia Antică , iar această alianţă s-a numit I.R.R ( Imperiul Roman de Răsărit ) .
Am hotărât să intrăm pe lumea Lambda ( ultima care apăruse ) şi să ne facem simţită prezenţa în direcţia mării 55 ( S-E ) .

Am cules nişte jucători activi şi buni , şi împreună am ajuns unde am fost până la plecarea mea . Obiectivele noastre au fost următoarele de la începutul lumii :
-> Locul 1 Global (rezolvat)
-> Locul 1 pe Mare [55(rezolvat)]
-> Locul 1 Atacatori alianţe (rezolvat)
-> Locul 1 Luptători alianţe (rezolvat)
-> Prietenie şi mulţi duşmani (rezolvat)
Iar după ce ne-am atins aceste obiective , am auzit şi de Bornele Lumii Lambda care pe mine , personal , m-au „fascinat” şi am decis să luăm şi aceste borne .. am crezut în primă fază că luăm ceva dacă le „nimerim” , dar , doar am fost trecuţi pe un Topic ..
După ce am prins gustul acelor Borne , încet, încet, încet luam tot ce prindeam .
Multe alianţe erau în zisul mare „RĂZBOI” împotriva alianţei I.R.R ( care , după părerea mea , a fost foarte invidiată cât timp a fost acolo sus , cum sunt toţi cei mai buni .. )
După un zis RĂZBOI cu vreo 10-11 alianţe ( nu le mai ştiu numele ) , în care noi urcam în clasament iar duşmanii coborau , am decis să nu mai continui lumea fiindcă în primă fază s-a zis că durata de cucerire va fi de 8 ore , şi ea însă , a ajuns la 24 .. Am mai renunţat şi din pricina veri , era cald , soare , frumos , nu merita să stai în faţa calculatorului şi să îţi pierzi vremea .

Iar acum , cu ajutorul dvs.
Nu mai vrem neapărat o alianţă care să fie numeroasă , cu mulţi jucători inactivi şi putrezi pe roşu şi în modul de vacanţă .
Vrem doar o alianţă cu un grup de oameni uniţi care să facă o treabă bună alături de mine într-o viitoare lume a grepolisului .


Vă aştept .Numa` bine .

Cu Stimă ,
Minov !​
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser3972

Guest
Prezent la chemare.Ne vedem acolo.
Si sper sa avem parte macar de aceleasi rezultate si sa inchidem lumea.
 

DeletedUser4201

Guest
Eu inca astept lumea eroilor in care sa primesc invitatie personalizata. Nu vin pe alte lumi normale. Imi pare rau. Asta a fost ca raspuns la msg tau. In rest, BAFTA si sa aveti cat mai multi dusmani, ca fara ei va plictisiti.
 

DeletedUser

Guest
Pai sa vedem cand va aparea, ce conditii vor fi, si sa vad cum imi fac si eu rost de putin timp liber pentru inca o lume. :D
 

DeletedUser

Guest
multumim sorin.bafta pe lumea eroilor:D

Cum adica lumea eroilor, si invitatie personalizata ? Se va pune criteriu dupa experienta, sau dupa ce ?
Nu de alta, dar nu am timp acuma sa citesc tot, deoarece am de facut ceva rezervari la pariuri sportive pentru maine ;)
 

DeletedUser

Guest
Presupun ca ti se trimite o invitatie(sau ceva de genul),cum ca ai indeplinit cerintele si ai acces catre lumea eroilor.
 

DeletedUser

Guest
Cum adica lumea eroilor, si invitatie personalizata ? Se va pune criteriu dupa experienta, sau dupa ce ?
Nu de alta, dar nu am timp acuma sa citesc tot, deoarece am de facut ceva rezervari la pariuri sportive pentru maine ;)
Defapt , eu zic ca este o invitatie ca oricare alta , iti inviti un prieten , si primesti gold cand face el 1000 puncte :).

Ma rog , nu trebuie sa deviem ..
 

DeletedUser

Guest
ma primiti si pe mine??(doar daca va fi cu revolta)....voi fi cu alt nume dar ti-l trimit prin mesaj privat.(daca sunt binevenita)
PS:daca vii si tu,rebelule,sunt curioasa daca ma vei recunoaste:))
 

DeletedUser

Guest
eu va primesc .. la inceput , vom primi mai pe toti .. dupa , vedem cum se descurca fiecare .. si atunci se va vedea experienta .. cine nu stie cu ce se mananca jocul , o sa isi caute o noua alianta , cine stie jocul si este activ , va ramane ..

si daca va fi revolta si daca nu va fi , I.R.R-ul va fii acolo ...
 

DeletedUser6873

Guest
Imi anunt si eu prezenta pe viitoarea lume, dar mai mult ca sigur ca daca va fi cu revolta nici nu ma complic sa intru!
 

DeletedUser

Guest
ce-i asa complicat la revolta???e mult mai simpla decat cucerirea clasica...presupune doar atac,nu si aparare
 

DeletedUser6873

Guest
Dar pe Epsilon esti pe 37,nu?:))


PiEs:As veni si eu....Habar nam,ma voi gandi...

Nu , nu joc pe Epsilon ci pe Zeta!

Nu suport acest mod de cucerire! Dar cine stie, vom mai vedea, deocamdata sa se deschida lumea si dupa mai vedem!
 

DeletedUser

Guest
Vedem când se deschide lumea ..
DACĂ SE MAI DESCHIDE !!
Vă aşteptăm .. Mario , şi tu , parcă ne declarasei război :p
 
Sus