I.R.R on Pi

  • Autor subiect DeletedUser3972
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
nu ma pot abtine sa nu postez

"Sa pastram traditia I.R.R-ului de a se face cunoscuta si de a se impune pe toate serverele unde a jucat si sa terminam in aceasta formula de joc cu fruntea sus si mandrii de reusitele noastre."

intr-o saptamana nu poti avea reusite X( :p


TARE SMECHER ESTI TU PE LAMBDA, DUPA CE TE-AM FORMAT NOI IN IRR... ! Nu fi ... !
 

DeletedUser3972

Guest
I.R.R on Pi:


Intemeietori :
Akmon
Rebelul
SnOp

Moderator Forum :
DC-CD

Membrii :
__________
rocker8(omicron)
mizzsunshine(omicron)
Stupefy(omicron)
-The King-(omicron)
DC-CD(omicron)

__________
MarIanOgl(xi)
tackerrrr(xi)
fernandocolunga(xi)
elkillo(xi)
DDariuus(xi)
myro(xi)
Boni97(xi)
Deu20(xi)
GeRmEnU(xi)

__________
TheAngel(ny)
Razgrepolis II(ny)
Str8 2peu(ny)
marian660404(ny)
messi1787(ny)
klaudyumartin(ny)
denigood(ny)
adelina2005(ny)
Robby333(ny)
KuchikyBiakuya(ny)

Si altii...
 

DeletedUser

Guest
TARE SMECHER ESTI TU PE LAMBDA, DUPA CE TE-AM FORMAT NOI IN IRR... ! Nu fi ... !

hahaha
tu te auzi??
daca era sa ma invatati voi sa joc ,acum eram mort...si da,sunt smecher...dar sunt smecher prin fapte,spre deosebire de voi care sunteti smecheri doar prin vorbe
 

DeletedUser

Guest
hahaha
tu te auzi??
daca era sa ma invatati voi sa joc ,acum eram mort...si da,sunt smecher...dar sunt smecher prin fapte,spre deosebire de voi care sunteti smecheri doar prin vorbe

Te rog sa nu fi nesimtit. Cum ai fost pe lambada asa vei fi oriunde. Asa ca nu te mai da mare ca sincer, credema ca nu esti nimic mai mult decat un razgaiat de 17 ani.....
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Unde vezi tu ca ma dau mare? :-/ daca tu consideri nesimtit pe cineva care spune adevarul...e problema ta
Pot sa am si 7 ani,nu 17 cum ai zis tu,oricum sunt mai luminat la minte decat esti tu si 'prietenii" tai de mai sus
 

DeletedUser3972

Guest
Lawr poti sa pleci te rog de pe acest topic?Nu avem nevoie de amatori aici.Mai ales de cei care nu recunosc cum s-au format si cine i-a indrumat.:)
 

DeletedUser

Guest
ai dreptate...nu e nevoie de amatori aici.poti sa-ti iei amicii si sa plecati de pe propriul vostru topic B-)
 

DeletedUser

Guest
Vine si Maestru Budala cu voi? A mai studiat gramatica limbii romane? :D
Cred ca iar ma bag la voi si habar o sa aveti ca sunt printre voi!!! Iar ma cautati ca disperatii pe harta si cand colo...ghici unde statea Bula linistit?!!!!...hahaha
Sa nu uitati sa va puneti imnul la profil....hahahaha

[video=youtube;DMhI-wwjy1Y]http://www.youtube.com/watch?v=DMhI-wwjy1Y[/video]
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
astept invitatia voastra.
jucator saca8aug, m44, 481|482.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus