I.R.R on Pi

  • Autor subiect DeletedUser3972
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser3972

Guest
Dragi prieteni si colegi de Grepolis.
Dau acest mesaj pentru a va invita la o mica aventura de viteze mari alaturi de ultima aparitie a I.R.R-ului pe acest joc.Grepolisul nu mai este ce a fost pe primele lumi,acum,fiind plin de amatori.Cei dornici de o ultima demonstratie de lucru in echipa si tactica sunt asteptati in N-V(lumea Pi cu deschiderea pe 7 iunie) dupa ora 18:00.Sa pastram traditia I.R.R-ului de a se face cunoscuta si de a se impune pe toate serverele unde a jucat si sa terminam in aceasta formula de joc cu fruntea sus si mandrii de reusitele noastre.
Invitatiile sunt limitate,asa ca va rog sa imi prezentati un mic CV.
Cu stima,Akmon si SnOp!
 

DeletedUser4775

Guest
Da am auzit ca veti veni pentru ultima data cu acest nume...
Vor intra multe aliante de top cum ar fi Die. cu unii jucatori de pe Alpha si alti de pe alte lumii cu jucatori de top...
Bafta in noua lume! :)

P.S: park a facut Minov un topic la Aliante si membri
 

DeletedUser

Guest
Ma da cunoscuti mai sunteti :)
eDu69i8TdQML2RfmbrNX.png

Cat va dura aceasta alianta 1 saptamana 2 maxim
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Da am auzit ca veti veni pentru ultima data cu acest nume...
Vor intra multe aliante de top cum ar fi Die. cu unii jucatori de pe Alpha si alti de pe alte lumii cu jucatori de top...
Bafta in noua lume! :)

P.S: park a facut Minov un topic la Aliante si membri
Daca vine Die. o sa fie tare noua lumea.As vrea sa vad jucatorii care au aflat prima oara cu ce se mananca acest joc pe o lume noua!
 

DeletedUser3972

Guest
Ma da cunoscuti mai sunteti :)
eDu69i8TdQML2RfmbrNX.png

Cat va dura aceasta alianta 1 saptamana 2 maxim

http://forum.ro.grepolis.com/showthread.php?4432-Bornele-lumii-Lambda
uita-te la borne cat timp am jucat.
P.S:am vazut ca ai niste realizari pe zeta.Cat timp eu eram ceva mai sus decat locul pe care il ocupi si erau toti veteranii acolo,probabil tu nu stiai de existenta lumii;).Probabil tu nu ai auzit ce a fost pe lumea aia si de raboiul cu centurionii.Mai bine,vorbim pe pi:)
Bafta!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Salut Akmon&SnOp!

Astept cu nerabdare lansarea lumii Pi. Doresc sa incep o noua aventura si as vrea sa o fac alaturi de voi. Cum fac sa va trimit cv-ul?
 

DeletedUser3972

Guest
trimite-mi un mesaj cu experienta ta in grepolis si te trec pe lista:)
 

DeletedUser

Guest
@Pentru Speed: A fost cea mai buna alianta de pe Lambda, si din nou a ocupat primul loc pe Xi, insa am avut probleme toti intemeietorii si nu am mai continuat. Ce este clar, ca a fost pe primul loc si a fost cea mai buna la ATACATORI ALIANTE !.

@SnOp: o sa intru si eu daca te ti de joc. Akmon vine ? :)))
 

DeletedUser

Guest
snop nu vr sa fiu rau. dar pe ce lumi ai facut aliante nu ai stat mult si ai dat sterge cont sau ai fost inactiv.
stiu asta pentru ca si eu am fost in cateva aliante infintate de tine.

ce sa spun BAFTA
 

DeletedUser

Guest
Pe undeva ai dreptate latrommi.
Papusa pe unde ai fost in MM, de nu te cunosc ? :)))))) Glumeam :D
 

DeletedUser

Guest
:))) peste tot si nica-ieri ce sa zic :))

dar nu sunt fata sunt baiat. fata de pe avatar este Iubita mea DIANA :x :x :x
 

DeletedUser3972

Guest
@Rebelul
Da,acum ma tin,am scapat de treburi.
Si da,vine si Akmon.

@latrommi
Da,am cedat conducerea si am dat stergere cont.De inactivitate nu poate fi vorba.Eu ori dau randament maxim,ori dau stergere cont.:)
 

DeletedUser

Guest
Ma gandeam eu, ca ii prea frumos sa fie adevarat. Oricum bafta la prietena ta... ii dragutza :))

ON: SnOp astept raspunsul tau :D
Inca ceva, nu sti cine va fi alaturi de tine ?
Postul de intemeietor ,lider, diplomat pana ce ne ,,asezam'' pe PI ?
 

DeletedUser

Guest
rebelul multumesc mult. stiu este o fata cuminte, si frumoasa pe langa ;)
iti doresc ca ai tot ce iti doresti si tu :)
 

DeletedUser

Guest
Ma da cunoscuti mai sunteti :)
eDu69i8TdQML2RfmbrNX.png

Cat va dura aceasta alianta 1 saptamana 2 maxim

nu ma pot abtine sa nu postez

"Sa pastram traditia I.R.R-ului de a se face cunoscuta si de a se impune pe toate serverele unde a jucat si sa terminam in aceasta formula de joc cu fruntea sus si mandrii de reusitele noastre."

intr-o saptamana nu poti avea reusite X( :p
 

DeletedUser3972

Guest
Il citez pe Akmon.

"Cand eram la inceput si ii bateam pe toti ne pupai in !#$@%, dupa ce %&*$ de Batosai ne-a tradat , ati plecat toti la grepo all stars".

Si acum raspunsul meu.
Tare as vrea contestatii din partea unor jucatori fideli,care au respect:).
Bafta!
 

DeletedUser

Guest
daca tu crezi ca a-ti bate joc de cineva e pupat in *** e clar...esti o cauza pierduta :(

"Grepolisul nu mai este ce a fost pe primele lumi,acum,fiind plin de amatori"

Ma bucur ca v-ati facut o caracterizare ...cuvantul amator vi se potriveste de minune
La fiecare deschidere de noua lume va faceti intrarea ca fiind cea mai tare alianta(asta e doar parerea voastra) si apoi dispareti bizar...oare grepolisul se joaca in Triunghiul Bermudelor??? :O:O:O
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus