Harta Epsilon

  • Autor subiect DeletedUser3728
  • Data de început

DeletedUser

Guest
dar te asigur ca nici ursul nu e ceea ce spui ca ar fi!!!
bubu, ms pt suport, dar strici orzul pe giste. toti cei care au avut conflicte cu el stiu cine este.(un mare jucator si un excelent strateg!! sic!) botna, ileana... ciudat ca sunt cam toti fantome.... :)
 

DeletedUser

Guest
bubu, ms pt suport, dar strici orzul pe giste. toti cei care au avut conflicte cu el stiu cine este.(un mare jucator si un excelent strateg!! sic!) botna, ileana... ciudat ca sunt cam toti fantome.... :)

Ma intreb de ce...?!?!?!

Si apoi,ursule...hai las-o tata ca macane.Tot continui sa imi demonstrezi ce nonvaloare esti la toate capitolele..daca nici macar o metafora sau un apropos subtil nu pricepi,cum sa iti cer sa vorbesti la fel? De unde nu e,nici Dzeu nu cere...

te rog eu din suflet,ignora-ma...aici nu iti pot bloca mesajele,cum am facut-o pe joc...dar,dovedeste ca ai putin cap...te rog nu mai imi provoca inteligenta,ca nu ai cu ce...
 

DeletedUser

Guest
de ce tovarase militian (sau domn politist, cum preferi)? vrei sa-mi dai vreo amenda, vreun avertisment? :) :) :) :) si ceva din capul tau nu te duce bibilica sa spui? :) numai "l-am auzit pe ala, mi-a spus ala"? vezi ca intre urechi ai un obiect, incearca sa-l mai folosesti putin.:) cind ma invitai in alianta, mai sti ce spuneai? imi aduc aminte de o vb din batrini.... curva cu doua fete"". nu te simti jignit, nu ma refeream la tine, nu este nici o legatura. sau este? numai tu poti sti asta...

Eu intre urechi nu am nici un obiect...prietene :))...spre deosebire de tine :)

...am zis mai devreme,nu mai încerca sa PARI inteligent...ca nu iti iese nici cu o diploma de bac in mana !!! pe bune ... bubui ... !

deci nu m-am înșelat db22urs e numărul tău de la mașina nu???? :))))))))))))

offff...ce ți-e dat sa întâlnești de'a lungul vieții....te minunezi nu alta :)
 

DeletedUser3391

Guest
harta

Nu imi functioneaza Mapbuilder-ul acela nou. Poate face cineva o harta cu urmatoarele aliante:


GD
Pretorienii
EKD
BA M45
to die for elite
DDR
Legiunea pretoriana
Dacii Liberi

Multumesc anticipat.
 
Sus