Harta Epsilon

  • Autor subiect DeletedUser3728
  • Data de început

DeletedUser3728

Guest
Informati:

Alianta:
Alianta:Brutal Attack LEGION.. Alianta Mea.
Alianta:Brutal Attack Scythica
Alianta:Brutal Attack M45
Alianta:Brutal Attack Falanga
Alianta:Brutal Attack Elite

Jucator:Cargo

Punctele negre semnifica locurile unde se pot intemeia noi Orase.

image.php
 

DeletedUser

Guest
.. nu ne trebuia harta , si in + , ai facut-o la un zoom foarte mare .. ceea ce nu prea este bine , deoarece .. nu poti vedea decat vreo 10 insule ( Ex* ).
 

DeletedUser

Guest
.. nu ne trebuia harta , si in + , ai facut-o la un zoom foarte mare .. ceea ce nu prea este bine , deoarece .. nu poti vedea decat vreo 10 insule ( Ex* ).

cine a zis ca afacut-o pentru tine?
daca nu e bine, sau nu e ceea ce-ti doreai nu ai decat sa postezi o alta harta pe gustul tau.
 

DeletedUser

Guest
sim city players ...toti jucatori de pe harta asta sunt in aceiasi alianta :))))))eu credeam ca asta e joc de razboi ,asta nu se aplica pe servarul asta
 

DeletedUser

Guest
Mai este cinva carre se ocupa de harti?

Tare as vrea sa vad situatia politica a aliantelor mari,la momentul acesta.

Multumesc anticipat :)
 

DeletedUser1411

Guest
Pentru Glomerula

Pretorienii
Elite Killers Dragons
Ding-Dong Renaissance

image.php
 

DeletedUser

Guest
Mai este cinva carre se ocupa de harti?

Tare as vrea sa vad situatia politica a aliantelor mari,la momentul acesta.

Multumesc anticipat :)

si eu tare as vrea cum poti vedea tu situatia POLITICA pe o harta :))))
nu m-am putut abtine::eek:
 

DeletedUser6838

Guest
se pare ca razboiul dintre EKD si pretorieni dureaza mai mai mult decat preconizau uniii si dupa parerea mea o sa mai dureze.nu se stie niciodata,poate candva o sa fiti aliati[sper sa nu ma injure nimeni].cred ca gresala celor din EKD e ca joaca prea defensiv....
 

DeletedUser

Guest
hihi...

si eu tare as vrea cum poti vedea tu situatia POLITICA pe o harta :))))
nu m-am putut abtine::eek:

Bubule,pe la clasele primare,parca, aveam 2 harti....una geografica si una politica,care iti arata granitele unei tari...sa invete tzancii , cam pe unde au nevoie de pasaport...

Iti explic mai mult? S-au te-ai prins deja?

Dar , ori a trecut prea mult de la acele clase primare , ori ai prins tu asa "dragan" de mine si simti nevoia sa ma "taxezi" pe unde ma prinzi ..:)


Daca vrei sa o faci , vino cu ceva mai "inteligent" te rog , stii ca imi plac "polemicele" :)
 

DeletedUser

Guest
Bubule,pe la clasele primare,parca, aveam 2 harti....una geografica si una politica,care iti arata granitele unei tari...sa invete tzancii , cam pe unde au nevoie de pasaport...

Iti explic mai mult? S-au te-ai prins deja?

Dar , ori a trecut prea mult de la acele clase primare , ori ai prins tu asa "dragan" de mine si simti nevoia sa ma "taxezi" pe unde ma prinzi ..:)


Daca vrei sa o faci , vino cu ceva mai "inteligent" te rog , stii ca imi plac "polemicele" :)

scuze eu nu am decat 2 clase ..:)))) dar ...cred ca dumneavoastra ati lipsit de la lectia de romana :))
te rog fii atent si mai citeste o data ce ai cerut sa vezi ..
itio multumesc ..si mie imi plac polemicile..;)))
asa mai intelectuale...
PS.una e harta politica si ALTA e situatie politica ..sau poate ma insel ..
eu stiu :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
scuze eu nu am decat 2 clase ..:)))) dar ...cred ca dumneavoastra ati lipsit de la lectia de romana :))
te rog fii atent si mai citeste o data ce ai cerut sa vezi ..
itio multumesc ..si mie imi plac polemicile..;)))
asa mai intelectuale...
PS.una e harta politica si ALTA e situatie politica ..sau poate ma insel ..
eu stiu :rolleyes:

Mai Bubule,

Bravo,nota 10. Nu am sesizat nuanta ,decat acusha ca o sublinias mataluta,ai dreptate...LINGVISTIC ai dreptate...

Da se pare ca nu a fost viciat intelesul cererii mele,altii (merci Alecsandra) chiar au inteles ce am vrut sa spun :) - fiind topicul despre harti, totusi :)

...Io' tot zic ca ai dreptate , da si eu am cad zic ca iti place sa te iei de mine :p
 

DeletedUser

Guest
Mai Bubule,

Bravo,nota 10. Nu am sesizat nuanta ,decat acusha ca o sublinias mataluta,ai dreptate...LINGVISTIC ai dreptate...

Da se pare ca nu a fost viciat intelesul cererii mele,altii (merci Alecsandra) chiar au inteles ce am vrut sa spun :) - fiind topicul despre harti, totusi :)

...Io' tot zic ca ai dreptate , da si eu am cad zic ca iti place sa te iei de mine :p

noooo, in nici un caz ,apreciez cultura intelectuala...si detest viermii:supermad:
de aceea am si spus ca era vb de nuanta....am inteles cu totii si
app la harti ci badea se pricepe:)
da au trecut f. multi ani de la clasele alea..si chiar de la urmatoarele:(
 

DeletedUser2541

Guest
bubu si glome
voi doi cred ca va iubiti si nu ziceti la nimeni
ha ha ha
nebunaticilor
 

DeletedUser

Guest
bubu si glome
voi doi cred ca va iubiti si nu ziceti la nimeni
ha ha ha
nebunaticilor

Cludia,ne respectam (sper) ... pana la iubire e drum lung ... Sa nu se inteleaga ca desi pe joc suntem in tabere adverse , nutrim sentimente nu tocmai placute unii fata de altii...Nici pe departe , socializarea este parte integranta din jocul asta si participarea noastra nu este obligatorie .

Asadar,cu zambetul pe buze,ne asteapta noi zile frumoase pe hartile grepo :)

Si ca sa raman on topic ca spamam mult,stiu ca facuse cineva in trecut o harta (harta Bubule) foarte sugestiva,pe mari cu aliantele cerute de x sau y.
Mai e cineva care se pricepe la astfel de harti?
Cea pusa de Alecsandra e ok,dar as fi vrut sa vad mai mult :
EKD , toti Ding-dongii ,Phoenix,ghost d si Aliens iar centrul hartii sa fie marea 54.

Daca mai e cineva care face astfel de harti as fi foarte indatorat.

Multumesc
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Cludia,ne respectam (sper) ... pana la iubire e drum lung ... Sa nu se inteleaga ca desi pe joc suntem in tabere adverse , nutrim sentimente nu tocmai placute unii fata de altii...Nici pe departe , socializarea este parte integranta din jocul asta si participarea noastra nu este obligatorie .

Asadar,cu zambetul pe buze,ne asteapta noi zile frumoase pe hartile grepo :)

Si ca sa raman on topic ca spamam mult,stiu ca facuse cineva in trecut o harta (harta Bubule) foarte sugestiva,pe mari cu aliantele cerute de x sau y.
Mai e cineva care se pricepe la astfel de harti?
Cea pusa de Alecsandra e ok,dar as fi vrut sa vad mai mult :
EKD , toti Ding-dongii ,Phoenix,ghost d si Aliens iar centrul hartii sa fie marea 54.

Daca mai e cineva care face astfel de harti as fi foarte indatorat.

Multumesc
sa inteleg ca fara voi ?????
(SW)
 

DeletedUser

Guest
Cludia,ne respectam (sper) ... pana la iubire e drum lung ... Sa nu se inteleaga ca desi pe joc suntem in tabere adverse , nutrim sentimente nu tocmai placute unii fata de altii...Nici pe departe , socializarea este parte integranta din jocul asta si participarea noastra nu este obligatorie .

Asadar,cu zambetul pe buze,ne asteapta noi zile frumoase pe hartile grepo :)

Si ca sa raman on topic ca spamam mult,stiu ca facuse cineva in trecut o harta (harta Bubule) foarte sugestiva,pe mari cu aliantele cerute de x sau y.
Mai e cineva care se pricepe la astfel de harti?
Cea pusa de Alecsandra e ok,dar as fi vrut sa vad mai mult :
EKD , toti Ding-dongii ,Phoenix,ghost d si Aliens iar centrul hartii sa fie marea 54.

Daca mai e cineva care face astfel de harti as fi foarte indatorat.

Multumesc
uite cadou de la mine ..culorile le deduci tu caci esti baiat destept!!!
banuiesc ce te intereseaza ..si da ..nu prea stati cum trebuie :))http://ro5.grepolismaps.org/931421cf5b2ce32e1c7224df9a5f1ca5
 
Sus