Hărți lumea Kappa

DeletedUser

Guest
Aici vom pune hărțile relevante pentru lumea Kappa.

În primul post va fi prezentă harta cu top12 alianțe, precum și a celor mai interesante războaie.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Imi spuneti si mie cu ce se pot face harti la grepolis ?:heh:

Vreau sa fac niste harti frumusele in photoshop...
 

DeletedUser

Guest
in cate zile se vor da drumu` la harti ? pentru ca innebunesc daca nu ma pot orienta pe harta mare.. astept un raspuns exact ! :)
lenesilor..
 

DeletedUser

Guest
Asteptam de mult harta ... acu realizez ca fara ea suntem mancati :))
 

DeletedUser

Guest
Asteptam de mult harta ... acu realizez ca fara ea suntem mancati :))

Sa vina harta,mancati sunteti de cand ati ales S-E sunteti preveratii nostrii.

Dfa te rugam ca la finalul protectiei o harta cu primele 10 aliante insa avatarii daca esti dragut sa-i pui cu rosu,si -PHOENIX- cu galben. :D
 

DeletedUser

Guest
Te rog sa ne ierti,ca am indraznit sa intram in aceeasi zona cu tine.Sper ca nu te-ai suparat,ca vom ajunge si la tine
 

DeletedUser

Guest
zamfira, eu sunt fericit ca macar aici vom avea sansa sa ne luptam !
spor la joaca.
 

DeletedUser

Guest
Domnu.Zamfira acum sunteti si prezicator.............nu aveti de unde sa stiti ce poate rezerva viitorul atat aliantei dumneavoastra cat si a celor din avatari:D
 

DeletedUser

Guest
Dfa imi cer scuze,rectific o harta daca ne poti scoate si noua cu aceleasi culori,insa nu cu primele 10 aliante.
Avatarii nu se incadreaza,da poti cu primele 14 aliante ca sa ii vedem si noi.Ei ocupa un loc 14,bine meritat la general.:angry:
 

DeletedUser

Guest
Draga zamfira,

Tu nu ai dreptul sa ne critici pe noi,daca vrei sa sti alianta Avatars,a avut cea mai mare medie de puncte,iar acum este pe locul 2 ca medie de alianta,la foarte putine puncte de alianta EDEN.Voi ati recrutat fara sa va mai uitati pe cine,si unde.Doar daca are peste 500 de pcte recrutat :p.

DFA1,de ce trebuie sa-i faci lui acest domn mapa ? E asa de greu sa faci singur ?
 

DeletedUser

Guest
De ce sa faca harta? Foarte simplu sa dam viata forumului extern,sa facem politica si propaganda.Imi pare rau ca voi nu va incadrati in primele 10 aliante,eu am zis sa fiti si voi in carti,ca va "simpatizam" de asta am cerut o rectificare si o harta cu primele 15 aliante.
 

DeletedUser

Guest
Topicul e de hărți, face cine vrea și când poate. Cred că ar fi mai bine să vă deschideți un topic de conflict, încă nearmat și să păstrăm subiectele, atât cât se poate, curate.

Voi face un top5 pe fiecare mare și top10-le global mâine seară.
 

Nihilius

Membru activ
Versiunea 2.0 a adus noi tipuri de insule din acest motiv tools-ul de facut harti nu functioneaza pentru lumea Kappa. Se lucreaza si la implementarea lor. Daca doriti mai multe detalii ii puteti da un mail lui Norbit, va explica mai bine. Putina rabdare nu strica.

Va multumesc pentru intelegere
 

DeletedUser4252

Guest
Cand o sa se faca hartile asi vrea si eu o harta cu avatars ca vedem cum suntem imprastiati pe harta

PS: domunule.zamfira astept si eu sa vad un Phoenix in top 40 in clasament la general la jucatori din cate am vazut aveti doar un player care e pe locu 41 :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Cand o sa se faca hartile asi vrea si eu o harta cu avatars ca vedem cum suntem imprastiati pe harta

PS: domunule.zamfira astept si eu sa vad un Phoenix in top 40 in clasament la general la jucatori din cate am vazut aveti doar un player care e pe locu 41 :rolleyes:

Adevarul este ca si voi sunteti multi in top 40...:eek:
 

DeletedUser

Guest
nu`mi place totusi ca mi s`a sters post`ul de mai devreme.. se pare ca nu acceptati nici un fel de repros, oricat de respectuos este formulat ! :)
 
Sus