GuessWho??

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
2.Jucatorii care trebuie sa ghiceasca cine este Guess who au dreptul la maxim 5 intrebari si minim o intrebare inainte (important: la care sa se raspunda doar prin da sau nu!)

nu pot raspunde :p
 

DeletedUser

Guest
Esti nicolescuc?

Dupa aceasta intrebare m-am retras,nu mai am intrebari :D
 

DeletedUser

Guest
Pe forumul de pe triburile.ro exista un mic punct din regulament care spune ca moderatorii pot participa, pune intrebari, dar nu pot ghici. Daca doriti il aplicati si aici.

sincer..ti se pare corect,din moment ce poti vedea cine sunt,sa pui intrebari incat sa ma demasti?(nu ma refer neaparat la mine).dar sa luam exemplu adminilor de triburi care nu joaca unde admineaza..din acelasi motiv :)(pot avea acces la informatii)
 

Nihilius

Membru activ
Eu am spus cum e si pe triburile, de unde e preluat jocul. Daca nu vreti sa puna intrebari si moderatorii nici o problema.
 

DeletedUser

Guest
momentan nu raspund la intrebarile voastre(pana la clarificarea acestei dileme) :|

sunt si eu in incurcatura..jocul e preluat,stiu,recunosc ca n-am jucat acolo,dar l-am urmarit o perioada.
 

DeletedUser

Guest
Moderatorii si adminii pot sa puna intrebari cum s-a mai spus dar nu pot sa ghiceasca,nu ar fi corect din moment ce ei pot sa vada ip-ul,personal le-as permite si acestora sa ghiceasca mergand pe incredere(e un joc ce naiba)
dar nu vreau sa apara discutii
 

DeletedUser

Guest
din moment ce nu ne prea cunoastem jocul asta va fi greu,
Nick-ul tau incepe cu a ?
 

DeletedUser

Guest
raspunsuri la ultimele intrebari in ordine :

Da,nick-ul de joc si forum este din 2 cuvinte
Nu,nu-s unguru
Nu,nu incepe cu a

:)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus