Grepolis V 2.0

  • Autor subiect DeletedUser6900
  • Data de început

DeletedUser

Guest
Doresc ca fiecare membru sa voteze in urmatorul poll.
Astfel,il vom putea trimite si la INNOGAMES,si ne vom putea intelege cu ei.


Click aici.
 

DeletedUser

Guest
Bun, deci daca vreau sa vad secunda la care ajunge atacul cum fac? nu am premium deci nu am cum sa intru la comenzi, iar datorita serverul-ului incredibil stie toata lumea ca atacul nu ajunge la secunda care o arata cand dai atacul. Astept raspunsul cat mai curand posibil. Va multumesc

gata am gasit;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
credeam ca nemtii se pricep sa faca una alta, dar se pare ca nu sunt cu mult mai evoluati ca noi in aceasta privinta, iar daca de vina sunt romanii, ii ceva de asteptat la asta, dar versiunea noua este patetica...dai un spor natural de exemplu, intri pe oras, sa dai linistit drumul la soldatei si te trezesti ca inca sporul nu a intra in vigoare numai dupa 10 secunde...jalnic...
 

DeletedUser

Guest
Doresc ca fiecare membru sa voteze in urmatorul poll.
Astfel,il vom putea trimite si la INNOGAMES,si ne vom putea intelege cu ei.


Click aici.

Tu nu ai inteles ca nu le pasa, pe ver. 1 puteai sa joci si fara premium chiar si cu 60 - 70 de orase fara probleme, pe ver. 2 cu acelas numar de orase daca nu ai premium mai bine iti bagi ceva in msdos :D ... asta fiind de fapt si motivul introducerii acestei versiuni ;)
 

DeletedUser

Guest
eu , jucam pe beta cu 70 si ceva de orase fara premium , de la 0 .. :)

Si cred ca pot s-o fac si pe vers 2.
 

DeletedUser

Guest
eu , jucam pe beta cu 70 si ceva de orase fara premium , de la 0 .. :)

Si cred ca pot s-o fac si pe vers 2.

Succes, desi ma indoiesc ca va fi la fel de simplu, deja se plangea lumea pe alta "lume" ca nu mai e la fel de simplu ... ;)
 

DeletedUser

Guest
Dar de ce va luati de admini ? Probabil asa au primit ordin de sus si asta au facut ... pana la urma sunt si ei oameni ? Si da pe 1.x puteai juca fara premium mult si bine , asta ducea la -> Putin "Cash" , asa 2.x aduce mai mult , ma rog , :) daca mai are de unde si de la cine :)

C O N T R A 2.X
P R O 1.X
 

DeletedUser6900

Guest
Asa de greu!

Sincer este asa de greu sa bagi o versiune care este dorita de toata lumea???
Doar cu versiunea avea de castigat si cu versiunea asta numai de pierdut...

NERVI,EURO,TIMP,DURERI DE OCHII ETC

Sincer cu versiunea asta ma dor ochii daca ma holbez prea mult...
E gandita prost...

Spuneti ca nu stiti nimic...dar afirmati ca versiunea asta este intr-o perioada de proba,de ce nu da'ti totul pe fata odata sa intelegem ceva.

Ba spuneti ca nu se va mai schimba,ba ca este in perioada de proba
Ba nu stiti rezultatul ba il stiti...

Sincer,nu va inteleg!
 

DeletedUser3991

Guest
Lumea e intr-o continua miscare, tehnologia avanseaza de la secunda la secunda, comunismul o sa fie eradicat si in China in scurta vreme, la fel ca in Libia, Coca Cola o sa se infrateasca cu Pepsi de dragul gustului iar pe noi ne intereseaza o versiune de joc "updatata" a unui MMORPG in care investim timp si bani ?
Let's keep on playing cuz' life's to short anyway....!
GO PRETO, GO !!!!!
 

DeletedUser7487

Guest
o vrem

VREM VERSIUNEA 1.26 :pro::pro::pro::pro: !!!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
si eu era asa greu sa lase o lume cu versiunea 1:pro::pro::pro::pro::pro:
 

DeletedUser

Guest
stop v2.0

e foarte naspa nou versiune,in curand o sa fie din ce in ce mai multe orase fantome,asa ca poate ne are cineva in vedere ca se v a duce jokul pe....apa,un salut
 

DeletedUser

Guest
daca tot ati introdus aceste minuni, ati fi putut interzice mutarea dintr-o alianta in alta, nu de alta dar se pare ca se practica prostitutia la nivel maxim;)...pentru niste minuni au ajuns sa intre dusmani intr-o alianta doar sa ajute la resurse...de-a dreptul penibil...
 

DeletedUser

Guest
daca tot ati introdus aceste minuni, ati fi putut interzice mutarea dintr-o alianta in alta, nu de alta dar se pare ca se practica prostitutia la nivel maxim;)...pentru niste minuni au ajuns sa intre dusmani intr-o alianta doar sa ajute la resurse...de-a dreptul penibil...

Nu te supara dar asta tine de caracterul jucatorilor.... E treaba fiecarei aliante sa-si gaseasca membrii cat mai de incredere si sa se descurce cum poate.
 

DeletedUser3391

Guest
strategie!

daca tot ati introdus aceste minuni, ati fi putut interzice mutarea dintr-o alianta in alta, nu de alta dar se pare ca se practica prostitutia la nivel maxim;)...pentru niste minuni au ajuns sa intre dusmani intr-o alianta doar sa ajute la resurse...de-a dreptul penibil...


Epsilon se defineste prin ATAC/SPRIJIN REVOLTA/CUCERIRE - Asa a inceput lumea si asa se va termina cand va fi cazul pentru mine. Minunile introduse nu sunt si nu vor fi un target. Depinde de fiecare jucator ce isi doreste de la joc.

Acum, faptul ca Aliens (daca tie iti este teama sa scrii numele lor...o fac eu ;)) recruteaza din alte aliante jucatori pentru a construi minunile si a deveni "castigatori" asta depinde de strategia lor ... la fel cum atacarea acelor insule cu minuni depinde de strategia "inamicilor" lor... in principal de Ghost. Daca se va intampla sau nu ...depinde de strategia voastra :)

Fiecare alianta ramane la strategia de inceput sau o redefineste in functie de modificarile efectuate de proprietarul serverului. Familia Preto ramane la razboiul "dulce si frumos" cu EKD si DDR iar daca printre randuri construim si o minune...va fi cireasa de pe tort :D
 

DeletedUser

Guest
va rog eu faceti ceva in legatura cu versiunea asta ca ii dezastru cand vine vorba sa dai un spor sau o chemare...se activeaza dupa aproape 20-30 de secunde...deja am luat teapa de atatea ori:(:-<
 
Sus