Grepolis Player Council

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser16535

Guest
buhici,eu cred ca pentru a intra in consiliu iti trebuie experienta,experienta care vine din anii de grepolis.Ia spune-ne si tu noua,care a fost cea mai mare realizare a ta pe grepolis?Dar vezi ca vrem si dovezi.Cate orase ai avut maxim?Pe ce lumi ai jucat?Da-ne lumile pe care ai jucat si orasele pe care le-ai avut,iar alti veterani de aici pot confirma daca zici adevarul sau nu.
Nu trebuie sa iti dau tie raportul
In orice caz sunt mai bun ca tine
 

DeletedUser16536

Guest
:))) esti ca ceaiu'! nu imi dai mie raportul,acesta ar fi un alt motiv pentru care sa te votam.
 

DeletedUser16535

Guest
Si ca sa stii
Pe lumile Alpha si Beta aveam cate 200 de orase
Pe naxos si hiperboreea am ajuns iar la 100
Tu nu ai avut atatea pe toate lumile la un loc
 

DeletedUser16510

Guest
buhici,eu cred ca pentru a intra in consiliu iti trebuie experienta,experienta care vine din anii de grepolis.Ia spune-ne si tu noua,care a fost cea mai mare realizare a ta pe grepolis?Dar vezi ca vrem si dovezi.Cate orase ai avut maxim?Pe ce lumi ai jucat?Da-ne lumile pe care ai jucat si orasele pe care le-ai avut,iar alti veterani de aici pot confirma daca zici adevarul sau nu.



Nici macar nu a fost la minuni,nu are coronita
 

DeletedUser16535

Guest
Nici macar nu a fost la minuni,nu are coronita
Nu la minuni nu am fost
Cel putin cu acest cont pe care il am de 1 an
Pe celalat aveam vreo 50 de medalii cu terminarea minunilor
Pacat ca am fost bannat si nu te pot face sa te oftici aratandu-ti
 

DeletedUser16536

Guest
stati,stati,stati...eu nu am inteles aia cu 50 de medalii...asta inseamna ca ai facut minunile pe 7 lumi (adica 7x7=49).Tu daca ai terminat minunile pe 7 lumi,eu imi dau glont.
 

DeletedUser14175

Guest
stati,stati,stati...eu nu am inteles aia cu 50 de medalii...asta inseamna ca ai facut minunile pe 7 lumi (adica 7x7=49).Tu daca ai terminat minunile pe 7 lumi,eu imi dau glont.
A jucat serios din ce a zis doar pe 4 lumi ... si nici pe alea nu il cred. Nicol, tu ca esti pe hyperborea, ai auzit de ţâcă asta?
PS. Daca vreti sa va apucati de .net, vreau si eu invitatie din toamna :))
 

DeletedUser16536

Guest
si apropo,daca tu esti mare veteran de grepolis,inseamna ca ar trebui sa auzim numai lucruri bune despre tine.Din cate am citit aseara,esti pistol cu apa.Toata lumea te acuza de multe chestii.Si inca ceva,ia zi-ne contul tau vechi ,cu siguranta alti jucatori vechi de aici te-ar recunoaste si ne-ar confirma ca ai avut 200 de orase.Ah,era sa uit,acum de ce esti calator pe toate lumile?De ce nu stai pe o lumee sa atingi din nou cota de 200 de orase?Sau nu poti sa o atingi nici pe aia de 20?Slab...
 

DeletedUser14175

Guest
Auzi buha, spune nicknameul cu care ai jucat pe alpha si beta. Am destui oameni care sa-mi confirme adevarul. Si hai ca iti mai pun o intrebare de baraj : numeste 5 playeri cunoscuti de pe alpha
 

DeletedUser16535

Guest
A jucat serios din ce a zis doar pe 4 lumi ... si nici pe alea nu il cred. Nicol, tu ca esti pe hyperborea, ai auzit de ţâcă asta?
PS. Daca vreti sa va apucati de .net, vreau si eu invitatie din toamna :))
Drum bun si sper sa nu ne mai intalnim:):):)
 

DeletedUser16510

Guest
nu joaca pe hyperborea omul....a fost si el odata pe rhethymnos in top 100
 

DeletedUser16510

Guest
jb4y5t
http://prntscr.com/jb4y5t
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus