Grepolis Player Council

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Stil

Community Manager
Stimate potențial candidat,

Suntem bucuroși să vedem că intenționați să vă prezentați ca un candidat pentru al doilea mandat al Consiliului de jucători Grepolis .
Vă rugăm, să vă faceți timp, pentru a scrie o prezentare despre dvs. și a sublinia de ce ați fi un candidat potrivit pentru a vă reprezenta versiunea lingvistică.

Acest topic va fi deschis până în data de 19 aprilie 2018, ora 23:59 CEST. Asigurați-vă că ați postat introducerea până la această dată, pentru a deveni un candidat valabil pentru votul nostru din joc.
 

DeletedUser15344

Guest
Ma numesc Iuli , am 25 ani , joc grepolis din anul 2011 , cu conturile 7ball respectiv 7bal . Avand in vedere experienta mea de joc pot sa îndrum si sa ajut jucătorii de grepolis si totodata sa ajut la imbunatatirea calitatii jocului . Imi doresc sa intru in consiliul grepolis ptr ca vreau ca acest joc sa rămână un joc interactiv si cât mai placut pentru orice participant indiferent de vârsta pe care o are , banii ce ii baga , experienta s.a .
Acestea fiind unele din motive , imi depun candidatura pentru consiliul grepolis . Cu respect !
 

DeletedUser15336

Guest
Salut, Este prima data si ultima data cand particip la un concurs de acest gen pe grepolis si as putea spune si o provocare.

Joc acest joc din anul 2010, in tot acest timp am accumulat destula experienta zic eu. Eu cred ca experienta acumulata in toti acesti ani ma fac sa fiu candidatul perfect pentru a aduce idei/imbunatatiri acestui joc minunat.

Imi depun candidatura pentru Grepolis Player Council cu speranta ca grepolisul de acum se va schimba in grepolisul de acum cativa ani cand nu erau doar 2000 playeri ci erau 4000-5000 sau chiar mai multi , multi sunt care nu mai joaca pe serverele romanesti insa sper ca daca voi fi ales in "Grepolis Player Council" sa ii pot readuce inapoi "acasa" pe serverele romanesti de grepolis.

Multumesc pentru timpul acordat in citirea a ceea ce am scris.
Semnat de Bogdan

122ee34813
 

DeletedUser7711

Guest
Joc de la data 08.11.2011 doar cu un singur cont...Am experienta de joc si conducere.Particip doar din curiozitate..Stiu oricum ca nu voi castiga ...dar dreptul de a participa nu mi-l poate lua nimeni.
 

DeletedUser16535

Guest
Buna,
Ma numesc Buha Tudor(buhatudor pe joc),am 17 ani si sunt din Bihor.
Joc grepolis de aproximativ 7 ani si doresc sa candidez pentru Consiliul de jucatori Grepolis deoarece doresc sa ajut jucatorii atat noi cat si cei cu exeprienta sa interactioneze mai bine cu conducerea Grepolis

Eu cred ca asi fi un candidat potrivit deoarece cunosc foarte bine acest joc si vreau , impreuna cu voi si cu jucatorii de Grepolis din intreaga lume ,sa imbunatatim acest joc cat se poate de mult
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser16532

Guest
Ma numesc Denis am 18 ani si am ceva experienta pe grepolis, as dori sa ajung in consiliu pentru ca vreau sa le arat jucatorilor bunatatea si creativitatea acestui joc, si vreau sa le arat ca se poate juca acest joc si cu gold si fara gold.
Acestea sunt doua dintre motivele pentru care vreau sa candidez.
Multumesc pentru timpul acordat jucatorilor care se uita pe acest forum si care citesc aceste mesaje.
Cu stima si respect jucatorul Demonul1921(Denis)
 

DeletedUser16559

Guest
Buna ziua dragilor, imi incerc si eu norocul fiind singura fata de pana acum :))
Numele meu este Georgiana sau geutu227 cum ma stiu " prietenii" , joc grepolis de ceva vreme si doresc sa ajut comunitatea cu idei si orice fel de informatii pentru o mai buna functionare a jocului.
Totodata, imi voi da toata silinta ca cei care jignesc prin mesaje sau au multicont sa fie aspru pedepsiti. In caz ca voi fi selectata astept votul vostru!
Cu stima, geutu227
 

DeletedUser16318

Guest
Buna ziua
Ma numesc george am 26 de ani si joc acest joc de aproximativ 5-6 ani in care am prins si parti bune si mai putin bune ale jocului ,
doresc sa ajung in consiuliu pentru a aduce noi idei de joc si pentru a face acest joc mai distractiv , totodata doresc o mai mare diversificare atunci cand se vor deschide lumi noi si pentru a satisface placerile tuturor jucatorilor .
Astept cu nerabdare votul Domuneavoastra si imi voi da toata priceperea si indemanarea sa ajut cat mai multi jucatori .
Cu respect , Maurri197
 

DeletedUser16540

Guest
Albert 18 joc de foarte multi ani 8 ani mai exact cu intreruperi de jumatati (3-4 luni )in fiecare an si ..........singurul lucru pe care il pot spune ca reclama si spot publicitar JOC GREPOLIS PUNCT.... altceva nu mai conteaza
 

DeletedUser16214

Guest
Dap ce sa votez 2 concurenți care nu au 18 ani:)))
Și totuși au participat mai mult, 7bal de ex vedeam după voturi dacă era sa câștige sau nu, dar văd ca are neșansa sa nu între la voturi, nu mi se pare Ok, la voturile precedente au intrat toți cei care intruneau condițiile participări.
Acum Dc nu este?
 

DeletedUser16536

Guest
buhatudor,cum sa ajungi tu la 14 ani in consiliu?Tu stii ce inseamna asta?Apropo,vezi ca deja ai spus prima minciuna :))
 

DeletedUser13641

Guest
Toata lumea vrea sa se rezolve problemele cu care jucatorii se confrunta pe joc..cum sa le rezolvi cand reprezentatii sunt alesi fara criterii transparante si fara nici o justitificare din partea manegerului comunitatii
Vrem rezolvarea problemelor si Still ne ofera o gradinita cu care sa lucreze
Asa tara asa joc
Banul sa fie in buzunar atata stim
 

DeletedUser11818

Guest
Scria în cerințe că trebuie să aibe minim 18
Și ce apare la vot? Unu de 17 ani? Păi cum e posibil așa ceva,nu e singurul la aceea vârstă care joacă din 2010 și totuși restu s-au abținut să candideze.
Asta deja devine pe pile,de ex de ce 7bal nu a fost pus la vot? Ce a avut mai puțin față de cel de 17 ani?
 

DeletedUser15923

Guest
Iuli tre sa fie ales nu oustani care inca nu au par pe piept!!!dar asa este la noi in Romania ni se da la cioc pe fata..coruptia este incredibil de mare si de extinsa ...chiar si aici ca este vorba de un joc ne batem joc de ai noatri jucatori si mai ales ca unii dintre ei baga o gramada de bani in acest joc ..... revotare cred ca trebuie aici nu sa avem parte de oameni care habar nu au deapre acest joc
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus