Grepolis 2.0

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Stil

Community Manager
Bună seara,

În urma anunţului legat de versiunea Grepolis 2.0 ne dorim să obtinem pe această temă comentarii şi impresii legate de anunțul care a fost făcut și de cele ce vor urma în săptamânile următoare.
Feed-back-ul este foarte important pentru noi.

Noapte bună şi un joc plăcut!
Cu stimă,
Stil
 

DeletedUser

Guest
Minunile se pot pune toate odata la construit de catre o alianta sau trebuiesc luate pe rand?
 

DeletedUser

Guest
selena la cat vor costa minunile nu cred ca va fi vre o alianta asa de mare incat sa construiasca 2-3 minuni o data
pe langa costul ridicat si apararea a 2 insule va fi foarte dificil de facut......
(dak nu ma insel 20 de sate ar trebui aparate ) + granitele tribului

oricum grepolis 2.0 ar trebui implementat doar pe lumile de joc mai noi epsilon zeta...
 

DeletedUser

Guest
hekia:

1. Există o astfel de alianţă, se numeşte Centurionii.
2. Sunt 99% sigur că Grepolis 2.0 se va instala pe lumi noi, nicidecum pe cele existente.
 

DeletedUser3222

Guest
Bof,
As zice ca Grepolis 2.0 va fi o bomba, si cand va exploda, multi o sa se lase de Grepolis
 

DeletedUser

Guest
Bof,
As zice ca Grepolis 2.0 va fi o bomba, si cand va exploda, multi o sa se lase de Grepolis

Grepolis 2.0 va atrage un numar mare de jucatori.Jocul in echipa va fi mai mult decat necesar,iar daca vei astepta pentru celelalte detalii iti vei schimba impresia.


Pacat ca nu ma voi bucura de aceasta versiune.
 

DeletedUser

Guest
Grepolis 2.0 va atrage un numar mare de jucatori.Jocul in echipa va fi mai mult decat necesar,iar daca vei astepta pentru celelalte detalii iti vei schimba impresia.


Pacat ca nu ma voi bucura de aceasta versiune.


de ce ?:( vrei sa te retragi ?

ps : e o buna idee 2.0:d
 

DeletedUser3222

Guest
... Nu chiar, ganditiva, sunteti 9 pe insula din aceeasi alianta, ori al 10-lea vine la voi ori, il rupeti, si aliantele mari exact asta o sa faca...Apoi, sunt uni care vor veni, dar in timp de razboi...
Asta e
 

DeletedUser

Guest
Scuze dar n-am priceput la ce foloseste sa construiesti o minune a lumii....Poate e prea devreme sa intreb :)
 

DeletedUser

Guest
Scuze dar n-am priceput la ce foloseste sa construiesti o minune a lumii....Poate e prea devreme sa intreb :)

Inca nu s-a hotarat ce vor face, dar cel mai probabil vor fi ceva asemanator cu cladirile speciala (Biblioteca, Farul, Magazinul, etc. ) doar ca vor da bonus intregii aliante, nu numai unui jucator.
 

DeletedUser

Guest
Ideea asta este ori foarte buna,ori foarte proasta... nu stiu ce sa zic,astept sa vad cum o sa decurga jocul.
 

DeletedUser

Guest
era nevoie de ceva nou,fiindca devenise cam plictisitor sa tot fac aceeasi treaba pe joc. Aceste constructii speciale vor aduce celor ce le detin ceva puteri sau efecte ,sau sunt doar de decor ?
 

DeletedUser

Guest
era nevoie de ceva nou,fiindca devenise cam plictisitor sa tot fac aceeasi treaba pe joc. Aceste constructii speciale vor aduce celor ce le detin ceva puteri sau efecte ,sau sunt doar de decor ?

Fi sigur ca vor aduce efecte.
In plus (din cate am inteles de la cei de pe .de), cu cat o alianta are mai multe minuni, cu atat efectele vor fi mai puternice.
 

DeletedUser

Guest
Controlul total al unei insule

Nu am inteles exact ce inseamna controlul total al unei insule:toate pozitiile de pe o insula sa fie ocupate?(Adica nu mai este nici un loc liber unde sa poti intemeia un oras)
 

DeletedUser

Guest
eu cred ca se refera la fatul ca toata insula sa fie ocupata de membrii aceleiasi aliante
 

DeletedUser

Guest
Nu am inteles exact ce inseamna controlul total al unei insule:toate pozitiile de pe o insula sa fie ocupate?(Adica nu mai este nici un loc liber unde sa poti intemeia un oras)

Insula trebuie sa fie ocupata numai de o alianta,daca o alianta isi pierde orasul de pe insula respectiva,minunea va fi distrusa!
 

DeletedUser

Guest
Pfff vati luat dupa travian. Imi pare rau da travian de 9 ani are minunea lumi si grepolis un joc de nici un an ii fura ideea. Mda si unde o sa le pot construi? Cum le pot construi? dau bonusuri ca sa stiu daca are rost sa le construiesc?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus