Gazeta Omicron

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser5815

Guest
da, da ... Cum le zici tu, bibicule, mai rar cineva! :D
 

DeletedUser

Guest
dupa interviul lui Marcus, incep sa cred ca inca mai exista o speranta pentru generatiile urmatoare .... bravo, tinere! :)

da clasa multora, inclusiv adulti

Asta imi place:) Pe kappa nu vb asa bine despre acest baietel,pfff
 

DeletedUser5815

Guest
poate pentru ca pe kappa n-am avut placerea sa-l cunosc :)
 

DeletedUser5815

Guest
n-am judecat nimic :) ... dat fiind faptul ca pe kappa nici nu stiam de existenta lui, sa-mi fie cu iertare .... sau cel putin nu-mi amintesc de el acolo
 

DeletedUser

Guest
n-am judecat nimic :) ... dat fiind faptul ca pe kappa nici nu stiam de existenta lui, sa-mi fie cu iertare .... sau cel putin nu-mi amintesc de el acolo

cum tania nu iti aduci aminte de trayanus tribalus daca nu gresesc, el era her marcus, vecin de insula cu mine si cu tine chiar, doar ca el a activat in Black And white pe final , cand tot the co a dat inceput nou ;)

eu unu mil aduc aminte era un ghimpe mereu blindat la maxim si ataca cand iti era somnu mai drag:))
 

DeletedUser5815

Guest
pai si eu ar fi trebuit sa fiu Mafalda si sa ghicesc cine joaca pe fiecare cont? :) .... eu stiam contul trayanus, cu care ne-am impuns pe forumul comun, nicidecum jucatorul DeathSpider, alias Marcus .... n-am avut niciun fel de discutie privata cu omul din spatele contului, ca atare nu puteam "judeca" pe nimeni :)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus