Gazeta Omicron

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Gazeta Omicron

Am placerea de a va anunta aparitia unei "gazete" a lumii Omicron ce va prinde viata odata cu deschiderea lumii pe 03 aprilie.
Aceasta "gazeta" va fi facuta dupa modelul international,in colaborare cu alcsandra21,incadrandu-se perfect temei Politica si propaganda.


-Ce va cuprinde mai exact aceasta gazeta?
"Gazeta Omicron" va cuprinde analize saptamanale ale top-urilor(aliante si jucatori),interviuri cu jucatorii activanti pe lume,interviuri ale diferitelor aliante(prin intermediul intemeietorului/liderilor).
Cele mai noi "barfe" vor fi afisate aici in vazul lumii.Declaratiile de razboi,crearea diferitelor tabere pe campul de lupta,pe toate voi incerca sa le surprind si sa le postez aici.


-Care este scopul acestei gazete?
Scopul "Gazetei Omicron" este acela de a lansa cat mai multe controverse si fire de discutie(in limita regulamentului),atragand atentia jucatorilor pentru a forma un forum complex si activ.

Va rog sa incercati sa evitati spam-ul si sa nu deviati de la subiectul discutiei.Tot aici va rog sa nu incalcati regulamentul,deoarece un forum de calitate se face cu oameni de calitate.

Primul numar al "gazetei" va aparea maine seara(03 aprilie) si va cuprinde analiza primului top12.Urez pe aceasta cale mult noroc celor care si-au facut planuri pe Omicron.

Mult succes si distractie placuta pe Omicron!
Ne auzim maine seara!:)
 

DeletedUser

Guest
Primul TOP Omicron:


1.To Die For
Este o alianta care cuprinde atat jucatori experimentati cat si incepatori.Are unele caracteristici ale unui MRA dar si o conducere care pare capabila sa organizeze totul.
Predomina recrutarea in masa si de aceea nu da ideea unei aliante stabile.
Intemeietori: zeus yo si Ramiel

2.Argonautii Force
S-au facut remarcati pe lumile pe care au jucat,avand un cuvant important de spus.Conducerea pare una capabila iar jucatorii par a fi alesi si nu recrutati.
Printre membrii lor,sunt si nume cunoscute,de aceea cred ca aceasta alianta va rezista timpului.

3.New Life
Alianta care si-a facut un renume pe kappa prin munca de echipa si activitatea de care au dat dovada.
Pe Omicron:recruteaza atent,neavand intentia de a ajunge un MRA.Conducerea este una experimentata,care este capabila de mobilizarea jucatorilor.
Intemeietori: tagesorin

4.ELITE
Nu par a fi un MRA,dar conducerea nu pare una experimentata.Nu cred ca aceasta alianta va rezista mult timp.

5.Imperiul Bizantin
O alianta construita pe o conducere care nu pare foarte bine sudata.Liderii Imperiului Bizantin nu cred ca vor reusi sa organizeze alianta.
Nu are caracteristicile unei aliante longevive.

Alte aliante de mentionat:

8.Cosa Nostra
O alianta care a prins viata pe Gamma.In ea apar cateva nume vechi care cred ca vor reusi sa arate ceva pe Omicron.Este o alianta care atrage atentia inca de la inceputul lumii.
In mod sigur,nu este un MRA.
Intemeietor: Bugsy Siegel


Stiu ca am promis un prim top 12,dar lucrurile nu sunt inca asezate.Astept pareri despre acest top5,si de ce nu,despre top12.
Distractie Placuta!
 

DeletedUser

Guest
va rog sa nu postati nimic pe acest topic, sa lasam colegul sa isi faca treaba, deoarece sa oferit voluntar, si cand va fi mai incolo, sa putem urmari acest istoric cu placere. Multumesc pentru intelegere !
 

DeletedUser

Guest
Rebelul a scris destul de clar mai sus sa nu vorbiti aiuci aiurea aici e doar ptr gazeta dar ...
Va rog foarte frumos nu mai postati aici

Gazeta e facuta pentru conversatii.Ideea este ca trebuie sa vorbiti,nu sa nu spuneti nimic!:)
 

DeletedUser

Guest
Bineinteles.

Nici eu nu le dau zile multe bizantinilor.
 

DeletedUser6067

Guest
Nu sesiseaza nimeni aberatile off topic ce se dicuta aici?

Chiar pe fiecare tema sunt admise tot felul de elucubratii?din atatia moderatori chiar nimeni nu isi ia treaba in serios,ma zgarie pe retina de fiecare data cand intru pe forum si vad tot felul de tampenii.
ai revenit ce mai faci=))?
 

DeletedUser4201

Guest
rog a se sterge toooooot ce e offtopic pe toate topicurile
 

DeletedUser

Guest
ontopic.gif


Se mai face ceva la gazeta asta?
 

DeletedUser

Guest
Probabil cand toata lumea va fi 100% convinsa ca nu mai vii tu sa faci spam in ea :))))
 

DeletedUser

Guest
Colegul Errege te rugam frumos sa continui proiectul Gazeta Omicron, este un proiect util si interesant pentru a carui "nastere" iti multumim. Daca te mai deranjeaza david658, ne spui si noi il scoatem in suturi afara :)))))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus