Game talk

DeletedUser

Guest
Mai bn taci domn' sef:)
Dupa cum vad,3 din orasele tale provin din cuceriri interne :)) , restul de la cei fara alianta ...bv,mare jucator mai esti :))

"cei fara alianta" au iesit din alianta si uni au dat chiar instant delete;)

Perfer 3 cuceri interne decat cucerit,ca tine:))
 

DeletedUser

Guest
"cei fara alianta" au iesit din alianta si uni au dat chiar instant delete;)

Perfer 3 cuceri interne decat cucerit,ca tine:))

Grepostats-ul zice altfel...
E bine asa dar de ce vii aici pe forum sa te lauzi ,sa ne arati ce jucator excelent mai esti si tu,daca ai orase din cuceriri interne?
Mai bine sa fiu cucerit decat sa am contul sters de pe fiecare lume :)
Xaifas - vad ca esti master wikipedia explorer ,dar ce ai scris u si ce am scris eu...chiar nu are nici o legatura ;) kthxbye.
 

DeletedUser

Guest
Xaifas - vad ca esti master wikipedia explorer ,dar ce ai scris u si ce am scris eu...chiar nu are nici o legatura ;) kthxbye.

Ai făcut aceași eroare ca și data trecută: non sequitur

Mai pe înțelesul tău, non sequitur este o eroare logică în care cineva enunțează o premisă și trage o concluzie ce nu are nici o legătură cu premisa respectivă. Dacă nu vezi eroarea, te pot ajuta să o vezi.

Și nu, nu sunt „master wikipedia explorer”, doar sunt informat în legătură cu erorile logice, verbale, etc.
 

DeletedUser4201

Guest
Mai bn taci domn' sef:)
Dupa cum vad,3 din orasele tale provin din cuceriri interne :)) , restul de la cei fara alianta ...bv,mare jucator mai esti :))

Hmmm, ia sa vedem, tu de la primul oras te duci direct pe cea mai tare alianta din jur! nu te atingi de jucatori fara alianta! Felicitari esti f f f bun in cazul asta. Numa ca, fiind peste noi, si cucerind numai superjucatori, poti sa dai si de necaz mai repede. Deci, tu, nefiind pe kappa, ai ales strategia foarte nasoala. Dar, felicitarile mele ca "te dai" direct la cei mai tari. Cand ai juma de oras rupi tot. Iar despre interne, ai fost in alianta sa vezi cate zile au stat pe la interne? nici macar alex nu stie. numai eu stiu cat stau pe interne jucatorii inactivi si eu ma milogesc de jucatori sa le ia sa nu le dam la altii. DECI, in concluzie, pentru mine, mai bine iau un oras din interior care se lasa, decat sa-l dau afara si sa il ia altii. mai ales daca e si f bine pt pozitionare si extindere. BRAVO ALEX. La cat mai multe interne si puncte de atac!!! Ca tre sa ai si cu ce sa iei orasele alea apropo jigsaw!!! Ai scapat amanuntul asta, nesemnificativ de altfel!
 

DeletedUser

Guest
Bv sorinel,ai prins si tu momentul :)) Macar de la mn pe 1 mai a-ti putut lua un oras,ca cei din alianta ta care erau pe insula mea au fost cam sparte (mai am rapoartele)
Bafta in viitor,daca o sa fie ca pe alte lumi,dupa 2 luni nu o sa mai fie nici esse nici alex si at se duce tot new laifu' vostru ;)

La ce bun un astfel de topic?
 

DeletedUser

Guest
De festivale si jocuri olimpice nu ai auzit? :)
Pt 5 orase ai nevoie de cam 15-16 puncte de cultura...300 de puncte de batalie faci o parada.Deci din 15*300=4500 puncte de batalie poti sa cuceresti 5 orase.4500 de puncte poti sa faci intr-o sapt...(akm la inceput)
 

DeletedUser

Guest
De festivale si jocuri olimpice nu ai auzit? :)
Pt 5 orase ai nevoie de cam 15-16 puncte de cultura...300 de puncte de batalie faci o parada.Deci din 15*300=4500 puncte de batalie poti sa cuceresti 5 orase.4500 de puncte poti sa faci intr-o sapt...(akm la inceput)

Sa o zic mai elegant:
HAHAAHAHHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAAHHAHAAHAHAHHAAHHAHAAHhA

Nivel de cultură: 6
Oraşe: 6/6
Puncte de cultura:41/45
11 AlexGoPro New Life 12603
Si asta doar pentru ca trebuie sa atac la 6 ore departare pentru un moral decent.
Imi place sa vad cum deschizi gura,cum iti arati calitatea:))
 

DeletedUser4201

Guest
De festivale si jocuri olimpice nu ai auzit? :)
Pt 5 orase ai nevoie de cam 15-16 puncte de cultura...300 de puncte de batalie faci o parada.Deci din 15*300=4500 puncte de batalie poti sa cuceresti 5 orase.4500 de puncte poti sa faci intr-o sapt...(akm la inceput)

daca e vreunu care face jocuri olimpice in orice moment al jocului, imi e mila de banii lui. daca tu crezi ca se joaca grepo cu festivaluri cand ai un oras inseamna ca ai cunostinta de asa ceva. eu nici nu am luat asa ceva in calcul acum, in stadiul asta. PE LANGA TOATE ASTEA ai clasamentul atacatorilor. foloseste-l.
 

DeletedUser

Guest
De festivale si jocuri olimpice nu ai auzit? :)
Pt 5 orase ai nevoie de cam 15-16 puncte de cultura...300 de puncte de batalie faci o parada.Deci din 15*300=4500 puncte de batalie poti sa cuceresti 5 orase.4500 de puncte poti sa faci intr-o sapt...(akm la inceput)

Atat prin acest topic cat si prin ultimul post te-ai facut de cacao,mai bine stai linistit la coltul tau si deschizi gura cand ai ceva mare de spus.
 

DeletedUser

Guest
Sa o zic mai elegant:
HAHAAHAHHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAAHHAHAAHAHAHHAAHHAHAAHhA

Nivel de cultură: 6
Oraşe: 6/6
Puncte de cultura:41/45
11 AlexGoPro New Life 12603
Si asta doar pentru ca trebuie sa atac la 6 ore departare pentru un moral decent.
Imi place sa vad cum deschizi gura,cum iti arati calitatea:))

Am vb despre 5 orase dar mno...si asa e bn.
 

DeletedUser5796

Guest
Felicitari pt descoperire.
Eu o descoperisem de mai demult.
Pe kappa am aplicat-o de la inceput.
 
Ultima editare de un moderator:
Sus