Game talk

DeletedUser

Guest
Bv sorinel,ai prins si tu momentul :)) Macar de la mn pe 1 mai a-ti putut lua un oras,ca cei din alianta ta care erau pe insula mea au fost cam sparte (mai am rapoartele)
Bafta in viitor,daca o sa fie ca pe alte lumi,dupa 2 luni nu o sa mai fie nici esse nici alex si at se duce tot new laifu' vostru ;)
 

DeletedUser4201

Guest
Oriunde sunt jucatori mai vulnerabili, nu tre sa arati rapoarte, te cred. dar, aia cu 2 luni, cu ei, in acest moment cred ca nu e cazul sa ne gandim ce o sa fie ... sunt jucatori f buni si activi ei doi, dar nu fac alianta. TOTI MEMBRII FAC ALIANTA. si pe masura ce timpul trece o sa fim teoretic mai solizi si mai uniti. DAR TOTUL E TEORETIC! Vedem si practic. Eu sper sa nu renunte cei doi pentru ca suntem si foarte buni amici online acum si ne distram.
 

DeletedUser4216

Guest
Bafta in viitor,daca o sa fie ca pe alte lumi,dupa 2 luni nu o sa mai fie nici esse nici alex si at se duce tot new laifu' vostru ;)

daca noi (eu si alex) vom mai fi nu se stie.. ceea ce se stie e k tu nu vei mai fi...adika nici nu mai esti.. ai fost cucerit deja..... ce mai cauti pe forum la kappa??:pro:
 

DeletedUser4201

Guest
Bv sorinel,ai prins si tu momentul :)) Macar de la mn pe 1 mai a-ti putut lua un oras,ca cei din alianta ta care erau pe insula mea au fost cam sparte (mai am rapoartele)
Bafta in viitor,daca o sa fie ca pe alte lumi,dupa 2 luni nu o sa mai fie nici esse nici alex si at se duce tot new laifu' vostru ;)

AOLEU stai ca acu am inteles de ce ai postat tu aici. erai cucerit jos pe poza. Pe cuvant nu m-a interesat numele jucatorului. Doar eram curioas daca intra la mic razboi, atata tot. Las ca tu joci pe alta lume. Nu-ti mai trebuia si aici. Nu era atac la persoana nimanui, doar vreau borne MULTE :D
 

DeletedUser

Guest
Da...totusi dupa cum vad cine a cucerit orasul de la mn nu mai e in new life...asta da "familie" :))
2.Mai sunt activ pe kappa dar sub alta nume(cu inceput nou am picat prea departe de voi) ,ne mai intalnim noi ;)
3.Pe eta esse si alex era in reborn...dupa aceea au mers in panda,dupa aceea s-au bagat in vacanta(dupa care au fost cucerite orasele lor),si uita-te ca akm in reborn sunt 2-3 jucatori mai activi si panda s-a unit cu deathrow,cam atat.Vreau sa vad unde o sa fie new life dupa ce baietii se plictisesc de kappa si migreaza pe alta lume ;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser4201

Guest
Da...totusi dupa cum vad cine a cucerit orasul de la mn nu mai e in new life...asta da "familie" :))
2.Mai sunt activ pe kappa dar sub alta nume(cu inceput nou am picat prea departe de voi) ,ne mai intalnim noi ;)

La pctul 1. E problema mea cum imi conduc alianta, si pe cine pastrez si de ce pastrez. FAMILIA EXISTA
La 2. Deja ma dezamagesti cumplit. Eu nu am nimic cu nimeni personal, cred ca s-a inteles de mult asta. Nu sunt ANTI nimic si nimeni. Sunt PRO tagesorin si New Life atat. Dar sa joci cu atata conturi si tu...chiar te consider un jucator bun, cred ca am mai si discutat...dar ca persoana, umblii si tu cu n conturi ca altii pe aici pe extern...NU SE MERITA! FITI VOI INSIVA! e un joc, eu daca sunt cucerit o iau de la capat daca mai am chef sau renunt de tot la joc.
La pctul 3. Poate ne plictisim toti de kappa, de ce doar ei doi...(era ca o paranteza), eu vreau sa am prima alianta care castiga un 2.0 cu ei sau fara ei... daca pot bine, daca ii conving si pe ei sa nu se plictiseasca si mai bine, daca nu pot nici una din ele, asta e viata, sunt tanar am tot viitorul. (poate nu da vreun tir peste mine)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
De ce sa iau de la capat daca sunt de 60 de ore de la cei cu care am inceput,de la cei pe care le cunosc de mult? pctul 2 era mai mult pt esse ;)
Nu umblu cu n conturi,dar un coleg de alianta s-a lasat de joc (nu e nimic extraordinar) si am preluat eu contul,nu are enspemii de puncte dar pt mn e bun ;)
Nu am nimic personal cu tn,dar vreau sa iau revansa pt polisul pierdut ,asa ca lupt contra new life,cam greu dar incerc :)
Bafta.
 

DeletedUser

Guest
@jigsaw
Ca sa incheiem discutia cu drag:
1.Eu nu am intrat niciodata in panda,au fost probleme interne in alianta,si am plecat.
2.Am verificat cat timp am pana la tine cu usoarele din secunda 1 in care am auzit ca ma barfeai pe yahoo cu uni si cu alti,ar trebui sa stii ca un jucator de genul nostru are urechi peste tot,si aude detoate.din fericire pentru tine,ai primit o moarte simpla si fara dureri,dar banuiesc ca pentru tine e doar un "joc",de asta iti pierzi timpul pe forum,in speranta ca poate ii dai pe alti jos,moral.
3.Lumile eta,epsilon,pe care am activat si am fost rank 1,au fost lumi in care mi-am demonstrat ce am vrut,dar,tinand cont de faptul ca sunt lumi FARA SFARSIT,iti urez tie succes pe ele.
4.Am anuntat mereu pe lumile care ma voi lasa,si anunt si pe asta official:
nu ma voi lasa de kappa pana ce nu se va inchide lumea,de noi sau de alta alianta",desigur face exceptie incidente gen tirul sau trenul peste mine.
5.si ultimul
Iubesc toti cei care sufera si ne dau atentie:)fara jucatori ca tine nu ar fi la fel:)!
 

DeletedUser

Guest
@jigsaw
Ca sa incheiem discutia cu drag:
1.Eu nu am intrat niciodata in panda,au fost probleme interne in alianta,si am plecat.
2.Am verificat cat timp am pana la tine cu usoarele din secunda 1 in care am auzit ca ma barfeai pe yahoo cu uni si cu alti,ar trebui sa stii ca un jucator de genul nostru are urechi peste tot,si aude detoate.din fericire pentru tine,ai primit o moarte simpla si fara dureri,dar banuiesc ca pentru tine e doar un "joc",de asta iti pierzi timpul pe forum,in speranta ca poate ii dai pe alti jos,moral.
3.Lumile eta,epsilon,pe care am activat si am fost rank 1,au fost lumi in care mi-am demonstrat ce am vrut,dar,tinand cont de faptul ca sunt lumi FARA SFARSIT,iti urez tie succes pe ele.
4.Am anuntat mereu pe lumile care ma voi lasa,si anunt si pe asta official:
nu ma voi lasa de kappa pana ce nu se va inchide lumea,de noi sau de alta alianta",desigur face exceptie incidente gen tirul sau trenul peste mine.
5.si ultimul
Iubesc toti cei care sufera si ne dau atentie:)fara jucatori ca tine nu ar fi la fel:)!

Aha,aha... da sigur.Poti sa ai urechi peste tot,si eu am auzit de la unii ca vreti sa ma cuceriti,macar odata a-ti reusit si voi :))
2.Da...pe eta ai fost rank 1...pana cand nu a venit domnul Tiberiu,si a preluat locul 1,dupa care sigur ca te-ai lasat de lumea eta.Pe epsilon nu stiu cum sta treaba,acolo am fost doar 2-3 sapt.
3.Daca nu ai intrat in panda...cum ai ajuns acolo?Si u si esse?Strange....

P.S.:Multumiri pt. cele 2 orase "predate" de voi in ultimele 24 de ore ;)
Bafta in continuare.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser4216

Guest
Asta e cea mai mare placere a jocului.. oftica celorlati... cand ii vezi ca se comporta ca un copil mic caruia ia fost furata acadica si hotul o mananca in fatza lui, fara sa poata face nimic..
 

DeletedUser

Guest
Ma oameni buni ( Esse , tagesorin , alex ) unii nu stiu sa piarda si se vede :D
Lasati-i in pace : ))
 

DeletedUser

Guest
nu ai pierdut tot , dar vad ca te oftici ca si cum ai fi pierdut miliarde de euro : ))
 

DeletedUser4201

Guest
P.S.:Multumiri pt. cele 2 orase "predate" de voi in ultimele 24 de ore ;)
Bafta in continuare.

1 ati luat si felicitari pt el. la ala ati lucrat frumos, el a intrat tarziu... asta e bravo voua. de celalalt mai micut, mi-ar fi jena sa vorbesc...intraba ti colegul ce l-a cucerit cu ce au atacat cei de la noi... CU NAVA DE COLONIZARE. era la interne la noi, doar ati fost mai rapizi. orice s-ar crede si new life are jucatori care se lasa. doar ca ati fost mai rapizi nu va face mai BUNI. deci treb sa l ia cineva de la noi...asa ca DOAR 1 aveti luat CA LA CARTE!
 

DeletedUser

Guest
Aha,aha... da sigur.Poti sa ai urechi peste tot,si eu am auzit de la unii ca vreti sa ma cuceriti,macar odata a-ti reusit si voi :))
2.Da...pe eta ai fost rank 1...pana cand nu a venit domnul Tiberiu,si a preluat locul 1,dupa care sigur ca te-ai lasat de lumea eta.Pe epsilon nu stiu cum sta treaba,acolo am fost doar 2-3 sapt.
3.Daca nu ai intrat in panda...cum ai ajuns acolo?Si u si esse?Strange....

P.S.:Multumiri pt. cele 2 orase "predate" de voi in ultimele 24 de ore ;)
Bafta in continuare.

1.Macar odata am reusit si noi?dar cand am mai incercat?si care "noi" ca te-a cucerit unul lejer.
2.Domnul tiberiu:)))???pe eta intram odata pe zi in ultimele 2-3 saptamani de joc,dupa ce am facut curat cu esse pe o raza de 6 ore de transportatoare in o luna,ne-a picat rau tare fisa cand am vazut ca numai e nimeni in zona noastra.A fost si va fi parerea mea o lume foarte,foarte plictisitoare.putini jucatori de elita,inclusiv tiberiu al tau:))).
3.Bine ati luat 2 oras...sa vedem...cam cat e scorul..10-15 la 2?
 

DeletedUser

Guest
1.Macar odata am reusit si noi?dar cand am mai incercat?si care "noi" ca te-a cucerit unul lejer.
2.Domnul tiberiu:)))???pe eta intram odata pe zi in ultimele 2-3 saptamani de joc,dupa ce am facut curat cu esse pe o raza de 6 ore de transportatoare in o luna,ne-a picat rau tare fisa cand am vazut ca numai e nimeni in zona noastra.A fost si va fi parerea mea o lume foarte,foarte plictisitoare.putini jucatori de elita,inclusiv tiberiu al tau:))).
3.Bine ati luat 2 oras...sa vedem...cam cat e scorul..10-15 la 2?

1.Erau mai multe incercari,nu cu nava.+ am primit rapoartele...prima data a bagat omul vreo 2 bireme...deci nu prea lua orasul singur ;)
2.Da sigur...de aceea dupa ce a-ti iesit din vacanta a-ti ramas fara orase?Ca ierati foarte departe....Fiecare lume e plictisitor in primele 2-3 luni,dupa aceea incep razboaiele adevarate....e bine ca te crezi intre jucatori de elita :)(premium FTW eh? )
3.Daca sunteti atat de tari nu pierdeti nici 2 orase contra unei aliante care e de 2 ori mai mic :)(ca punctaj)
Bafta.
 

DeletedUser4201

Guest
3.Daca sunteti atat de tari nu pierdeti nici 2 orase contra unei aliante care e de 2 ori mai mic :)(ca punctaj)
Bafta.
Asa m-am rastit si eu la ei. Nu trebuia sa pierdem nici unu. SA NE FIE RUSINE! DAR LASA CA RAMAN PANA LA URMA JUCATORII F ACTIVI SI NU MAI PIERDEM!
 
Sus