Game talk

DeletedUser

Guest
Gg dumi

Go dumat:))))
Toata lumea a inceput sa se abtina in privinta comentariilor de cand am luat avant:))
SA nu ajungeti sa fiti anorexici, cu atatea abtineri:)))
Sau sunteti la cura de slabire dupa ce v-ati umflat la inceput:)) :cool:
Bafta in continuare dumi:p;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Go dumat:))))
Toata lumea a inceput sa se abtina in privinta comentariilor de cand am luat avant:))
SA nu ajungeti sa fiti anorexici, cu atatea abtineri:)))
Sau sunteti la cura de slabire dupa ce v-ati umflat la inceput:)) :cool:
Bafta in continuare dumi:p;)


Nu iti inteleg scopul,nu am zis nimic care sa il jicnesc sau sa fiu importriva lui!
Nu sunt la cura de slabire,sunt in continuare cu 5000 de puncte de atac in fata lui si 10.000 de puncte ca luptatori.Nu cred ca e o diferenta asa mica.

Am specificat ca ma abtin in privinta medalilor,dar fiecare intelege ce vrea,sau ce il doare
 

DeletedUser

Guest
Neintelegere!!!

NU ma refeream al tine, vb la general. te ai simtit? :cool:
 

DeletedUser

Guest
NU ma refeream al tine, vb la general. te ai simtit? :cool:
clisee peste clisee. mai vorbiti si cu cuvintele voastre. toata Romania stia ca la el te referi.

PS. dupa cum se vede mi-am facut cont special dupa acest post, care se repeta cu viteza uluitoare. toti se cred interesanti si apeleaza la ironie ieftina.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
clisee peste clisee. mai vorbiti si cu cuvintele voastre. toata Romania stia ca la el te referi.

PS. dupa cum se vede mi-am facut cont special dupa acest post, care se repeta cu viteza uluitoare. toti se cred interesanti si apeleaza la ironie ieftina.

E o onoare pt noi sa va avem aici probabil sunteti purtatorul/a de cuvant al unei persoane sau sunteti un simplu analist/a de text ...
Ps:mor de curiozitate sa aflu
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
clisee peste clisee. mai vorbiti si cu cuvintele voastre. toata Romania stia ca la el te referi.

PS. dupa cum se vede mi-am facut cont special dupa acest post, care se repeta cu viteza uluitoare. toti se cred interesanti si apeleaza la ironie ieftina.

Esti purtatorul de cuv al cuiva? sau lingusitor?
Eu vb la modul general, ca la inceput multi au laudat alte aliante:d si au ras de ceilalti. Noi am dovedit ca se poate!!!
Nu conteaza numele sau 10 jucatori, conteaza unitatea si colegialitatea, dar cel mai important conteaza conducerea, acei cativa jucatori care isi investec timpul liber pt binele celorlalti. asa ca te rog nu comenta, daca nu stii la cine ma refer. exact asa cum am zis, vb la modul general!!!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
cand o sa fiu eu lingusitoare o sa-ti vezi tu ceafa! esti blocked pt mine.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Esti purtatorul de cuv al cuiva? sau lingusitor?
Eu vb la modul general, ca la inceput multi au laudat alte aliante:d si au ras de ceilalti. Noi am dovedit ca se poate!!!
Nu conteaza numele sau 10 jucatori, conteaza unitatea si colegialitatea, dar cel mai important conteaza conducerea, acei cativa jucatori care isi investec timpul liber pt binele celorlalti. asa ca te rog nu comenta, daca nu stii la cine ma refer. exact asa cum am zis, vb la modul general!!!

Si cine a ras de voi mai exact?Vazand ca o dai in generalitate
 

DeletedUser

Guest
Va rog sa mentineti discutiile in limitele bunului simt si sa nu mai faceti referiri sau jigniri cu privire la persoane.
 

DeletedUser

Guest
Imi cer scuze, daca a ti crezut ca am jignit, dar de parte de mine acest gand. am pus o intrebare simpla!!!
Inca odata imi cer scuze pt neintelegere!!!
 
Sus