Fun si spam in kappa

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
si eu am fost la mare, am venit marti :D
dar chestii simpatice ca aia n-am vazut :(, poate mai bine, asa a scapat saraca de picii pici, ce nume i-ai pus?
 

DeletedUser4006

Guest
Ce adopta bula de pe insoritul litoral :








PieS: Grecule daca dadeam de tine prin parcarea aia pe unde am gasit felina asta simpatica,ma crezi ca te-nfiam?
Esti la Constanta? Acolo eram si eu cand am fost plecat o_O Ce hotel?
Bonjour mesdames!Bonjour messieurs !
41f84f1c.gif

No merci :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
si eu am fost la mare, am venit marti :D
dar chestii simpatice ca aia n-am vazut :(, poate mai bine, asa a scapat saraca de picii pici, ce nume i-ai pus?

CRACANISU il cheama pe motan . Daca era motanita ii puneam numele CARAMELA.
 

DeletedUser

Guest
Si o sa ai companie toata elita nationala de pensionari. In august organizeaza Si pensionarii excursii de tratament la Felix si Amara.
 

DeletedUser

Guest
nu mai au pensionarii bani de plimbare, nu mai au ei de medicamente si mancare...o sa fie singurel...
 

DeletedUser

Guest
nu mai au pensionarii bani de plimbare, nu mai au ei de medicamente si mancare...o sa fie singurel...

Si gandeste-te ca Nea Grecu se duce la statiune doar cu alocatia. Nu cred ca va fi singur ,singurel. O gasi el pe-acolo vreo octogenara care stationeaza la VANATOARE DE MASCULI.
 

DeletedUser

Guest
acum esti un pic rautacios... sincer, eu cred ca merge la bunici acolo, stii cum mergeam si noi vara (ma rog , cei care aveau unde.........)
 

DeletedUser

Guest
Daca omu a zis clar ca se duce la BAI de ce ii mai cauti o salvare? Bantuie reumatismul prin el ca pestii prin ocean.
 

DeletedUser

Guest
n-am vazut oceanul decat in filme..uite cum reusesti tu sa ma intristezi :(
 

DeletedUser

Guest
de unde stii tu ca e acelasi ip? de unde stii ca e aceeasi persoana? hmmm
 

DeletedUser

Guest
Pai el o zis cu gura lui draga mamaica....Nu ii tine partea iubitelului tau(cu care eu nu sunt de acord)...Nu era parca o regula care interzicea asta?;) =))
 

DeletedUser

Guest

DeletedUser3207

Guest
ılı.------Volume------.ılı.
▄ █ ▄ █ ▄ ▄ █ ▄ █ ▄ █
Min- - - - - - - - - - -●Max
► Play ▌▌ Pause ■ Stop
★═════════════════★
 

DeletedUser4006

Guest
ılı.------Volume------.ılı.
▄ █ ▄ █ ▄ ▄ █ ▄ █ ▄ █
Min- - - - - - - - - - -●Max
► Play ▌▌ Pause ■ Stop
★═════════════════★

Cine il baga pe minimum, are probleme cu mine :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Ce ziceti voi daca-am pune-o de-un concurs? Primarul(Primarita) Grepolisului? Hai sa vedem cine se descurca cu electoratul? Sa castige voturi ,sa se lupte cu ceilalti candidati, independenti sau propusi de aliante( aici alianta joaca rolul unui partid politic ) .Hai sa facem politica si propaganda :D Un loc unde barfim,se fac blaturi,PSD ne da si pachete cu faina si zahar,PNL ne lapte si miere, PD ne da de gandit,UDMR ne da la gioale ,chestii de-astea amuzante.. Cu programe de guvernare a primariei. Hai ca vreau sa strigati la mine Domn Primar :D Alegerea se bazeaza pe votul democratic al userilor!:D Bineinteles,vor exista si premii atragatoare. Ca de exemplu ,eu as propune : TITLUL DE PRIMAR PE FORUM. Concurenti vor prezenta platforma de program, se vor prezenta si vor face spoturi electorale.
 

DeletedUser6312

Guest
Ce ziceti voi daca-am pune-o de-un concurs? Primarul(Primarita) Grepolisului? Hai sa vedem cine se descurca cu electoratul? Sa castige voturi ,sa se lupte cu ceilalti candidati, independenti sau propusi de aliante( aici alianta joaca rolul unui partid politic ) .Hai sa facem politica si propaganda :D Un loc unde barfim,se fac blaturi,PSD ne da si pachete cu faina si zahar,PNL ne lapte si miere, PD ne da de gandit,UDMR ne da la gioale ,chestii de-astea amuzante.. Cu programe de guvernare a primariei. Hai ca vreau sa strigati la mine Domn Primar :D Alegerea se bazeaza pe votul democratic al userilor!:D Bineinteles,vor exista si premii atragatoare. Ca de exemplu ,eu as propune : TITLUL DE PRIMAR PE FORUM. Concurenti vor prezenta platforma de program, se vor prezenta si vor face spoturi electorale.

Bulisor mama, vrei sa te faci primar sau sa fraudezi alegeri?
Ai visat azi noapte ca poti si te-ai trezit cu ideea asta fixa ? :p
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus