Fun si spam in kappa

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Va reamintesc ca razboiul de pe campul de lupta este unul virtual, iar noi suntem oameni reali acre au voie sa stea la un pahar de vorba cu dusmanul si sa chicoteasca (sau borboroseasca critic).
wine-cheers_300.jpg
 

DeletedUser

Guest
imi pare rau,dar nu beau vin.Daca pui un pepsi sau altceva in paharele alea acolo da!
 

DeletedUser

Guest
spamer ce esti,normal ca iti i-au netu astia,floodezi prea mult!
 

DeletedUser4201

Guest
Daca-s sarac lipit! Nu dau si astia super oferta la net !!! Platesti o banda si primesti dublu!!!
 

DeletedUser3207

Guest
faina lumea asta kappa......dar mi se pare ca se creste prea greu
 

DeletedUser

Guest
'na seara, alandala vezi ca ai o greseala in text, nu vreau sa par carcotas, doar te-am atentionat.
 

DeletedUser

Guest
greu daca te-ai obisinuit cu un speed 25 sau speed 4 cat a fost lumea de teste.
2 e foarte acceptabil,e perfecta si pentru jucatori care intra mai putin si pentru cei activi.Si fiind prima lume de 2.0,sunt multumit pentru cum a facut fata serverul in primele zile,0 probleme pana acum
 

DeletedUser

Guest
Beau doar ce-ai de tei,cel de catina e prea amar.

ceaiul rosu e de rooibos(anti imbatranire, anticancer, anti alergic...etc )
am adus si-o invitata sa va tina companie in lipsa mea
71247maxim.jpg



'na seara, alandala vezi ca ai o greseala in text, nu vreau sa par carcotas, doar te-am atentionat.
si cam care ar fi greseala aceea?(inafara de faptul ca nu am scris cu diacritice) ca eu nu m-am prins
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
probabil se refera la cuvantul "care" scris "acre" dar e minora si afecteaza doar esteticul frazei. Mai baga fete cu ceaiuri ca sunt secsy.

nu scrie asa ceva si n-am adus nici o modificare...o fi vreo zeitate suparata care joaca feste, mai bine le-am aduce ofrande... ma duc sa caut o virgina
 

DeletedUser

Guest
ok....imi cer scuze pentru acea greseala, nu mai aduc ofrande, aduceti voi companie:p
 

DeletedUser

Guest
'na seara, alandala vezi ca ai o greseala in text, nu vreau sa par carcotas, doar te-am atentionat.

Mamă , la o greşeală ca asta .. :) , se mai întâmplă , nu-mi zice că tu nu greşeşti când scrii ..



SPAM : Se mişcă cam rpd lumea asta , având viteza 2..
Cred că este din cauza Boţiilor .. deoarece , cine îi are pe toţi .. are un avantaj la resurse .. ( Foarte mare .. ).
 

DeletedUser4201

Guest
Vrea si domnisoara un ceai smecher. sa fie fierbinte dar cu niste gheata, sa apuce sa bea pana se topeste. A, si sa nu fie in pahar ca poate se sparge. PS. Daca exista vreo domnisoara care arata asa, un msg pe privat va rog!

17269698.jpg
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Vrea si domnisoara un ceai smecher. sa fie fierbinte dar cu niste gheata, sa apuce sa bea pana se topeste. A, si sa nu fie in pahar ca poate se sparge. PS. Daca exista vreo domnisoara care arata asa, un msg pe privat va rog!

17269698.jpg
eu nu cred ca-i domnisoara...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus