Fulgerul cel enervant

DeletedUser

Guest
doamne fereste ce oameni.....fulgerul este super ok....nu va m-ai plangeti atata de el....merge doar din 2 in 2 ore plus ca exista athena ca si protectie.....asta e daca se pun multi pe voi si voi va punteti pe ei..mare scofala...oricum nu se va scaote fulgerul este doar o propunere aiurea...baiatul care e propus acest lucru apucate de triburile
 

DeletedUser

Guest
doamne fereste ce oameni.....fulgerul este super ok....nu va m-ai plangeti atata de el....merge doar din 2 in 2 ore plus ca exista athena ca si protectie.....asta e daca se pun multi pe voi si voi va punteti pe ei..mare scofala...oricum nu se va scaote fulgerul este doar o propunere aiurea...baiatul care e propus acest lucru apucate de triburile


Vorbesti in nestiinta.Mai bine ma abtin...nu vreau sa plec in vacanta.
 

DeletedUser47

Guest
SirKris are perfectă dreptate. Eu am făcut un mic test, am atacat de 2 ori pe zi cu fulgerul un oraş al unui jucător. După 4 zile de fulgere jucătorul avea mai mult cu 200 de puncte pe oraşul respectiv. Ceea ce vreau sa subliniez este faptul că dacă un singur jucător te atacă cu fulgere nu poate face faţă pentru a incetinii creşterea oraşului vizibil. Întrucât se pune problema că dă un jucător mai mic cu un fulger pe un oraş dezvoltat la maxim, păi jucătorul ala mai mic mai mult de un fulger pe zi nu poate da că nu are atâtea favoruri iar voi cu un oraş la maxim crdeţimă că aveţi de unde să refaceţi clădirea deteriorată. Şi la urma urmei puterea lui Zeus chiar era fulgerul dacă s-ar scoate ar fi ciudat să avem un Zeus fără fulgere.
 

DeletedUser

Guest
si ce s-a intimplat cu bietul jucator pe care l-ai atacat cu fulgere :) ?
 

DeletedUser

Guest
eu unul nu ma plang , am fost atacat intr-o zi de vre-o 20 de fulgere si cutremure , asta inseamna ca le e frica de mine si ma face sa ma simt mandru , am gandit : "lasa-i pe ei sa se joace cu fulgerele ca sunt copii , eu imi vad de treaba mea in continuare , si s-au plictisit , probabil au observat ca acele favoruri sunt mai benefice polisului folosindu-le cu cap "
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
doamne fereste ce oameni.....fulgerul este super ok....nu va m-ai plangeti atata de el....merge doar din 2 in 2 ore plus ca exista athena ca si protectie.....asta e daca se pun multi pe voi si voi va punteti pe ei..mare scofala...oricum nu se va scaote fulgerul este doar o propunere aiurea...baiatul care e propus acest lucru apucate de triburile
Am specificat la inceputul topicului sa se expuna parerile pri PRO sau CONTRA, pt nu a intra in polemici sau discutii aprinse.
Deocamdata nu am cerut nici o indrumare spre alt joc asa ca daca nu ai nimic de spus, mai bine taci :)
 

DeletedUser

Guest
doamne fereste ce oameni.....fulgerul este super ok....nu va m-ai plangeti atata de el....merge doar din 2 in 2 ore plus ca exista athena ca si protectie.....asta e daca se pun multi pe voi si voi va punteti pe ei..mare scofala...oricum nu se va scaote fulgerul este doar o propunere aiurea...baiatul care e propus acest lucru apucate de triburile


Ia spune-ne tu, ce oameni?

Adică, toți de pe aici care am postat și am adus argumente în favoarea scoaterii sau limitării razei de acțiune a fulgerului, suntem cum? ...,, ce oameni''?
 
Sus