- FRIENDS - WINNERS OF GOLGI -

valiemilian

Stie Tot
Ai pe dracu sa te ia cu toate cacaturile pe care le a făcut rage e un jucător de fel puțin 10 ori peste tine și oricine poate sa o confirme un lider adevărat nu îmi da mesaje ca sta dormeza prin nucleu.
 

valiemilian

Stie Tot
Dacă ar vedea monster și venemo ca nu au fost prima voastră opțiune de pact v ar da fix la muie da ce sa iti zic în 3 alianțe facem cât 8 ale voastre oricând și o sa vezi la final
 

valiemilian

Stie Tot
Pana atunci în 30 de min intra regele pe scena și trb sa îl ascult ca unii mai ieșim și afara ca nu ne e rușine cu vocea sau cum arătăm,mai cauta spioni pe la noi ca doar atat poți sa faci pe sv asta și cu o mie de spioni și cedări tot ti o coacem
 

Mr.SunShine

Stie Tot
CUM BA SA FITI 4 ALIANTE FULL SI SA CERETI PACT BAAAAAA MI AR FI RUSINE IN PNM
la asta nu ma pot abtine sa nu iti raspund...

Efectiv, Cosmin v-a contactat de pact, si fara sa ii spun eu. A vrut sa jucam ca si aliati dat fiind trecutul lumii dimale in care multi am fost colegi.

Ca ati refuzat este partea a doua... si nu joaca nimeni pt mine cum crezi tu. Lumea joaca pt alianta. ca tot aud ca joaca X, Y, Z pt mine....

de asta exista aliante, ca fiecare sa isi aleaga o alianta si sa joace pt alianta......... sa fii multumit ca asediu inca nu este mort ca pe revolta

pe revolta s-au unit liderii aliantelor bune lasand orgoliu la o parte si castiga lume dupa lume cand intra
 

valiemilian

Stie Tot
Si când folosiți numele de method sa iti aduci aminte ca nu e nici trafikk și nici nimeni din lideri method pe joc,asa ca ești ca friends un method fake
 

Mr.SunShine

Stie Tot
chiar te rog sa arunci un ochi pe lumea Helike, pe lumea Bhirtos etc

tavi1506 detinea deathrow, mopmop detinea cla , spartacus200 detinea ghost squad... ei bine au lasat orgoliul deoparte ca e doar un joc.. si acum ce lumi cu revolta isi aleg pe care sa joace... efectiv alea le castiga neavand adversar
 

Mr.SunShine

Stie Tot
Normal ca nu joaca ma nimeni pentru tine cine ar juca cu tine coaie?le ai promis marea cu sarea pana nu o sa mai fie
pai nici pt tine nu joaca nimeni coaie
joaca pt alianta
un lider are rol sa se ocupe de alianta, de organizare pe cat posibil dar mai departe membrii joaca pt alianta coite

suna-ma cand grepolis e fara aliante , cu duele fara aliante.. momentan e optiunea de alianta
 

valiemilian

Stie Tot
pai nici pt tine nu joaca nimeni coaie
joaca pt alianta
un lider are rol sa se ocupe de alianta, de organizare pe cat posibil dar mai departe membrii joaca pt alianta coite

suna-ma cand grepolis e fara aliante , cu duele fara aliante.. momentan e optiunea de alianta
1 2 tot mai sunt care au intrat sa ma ajute și de dedica mi am făcut prieteni și oameni pe care ii respect și ma respecta tu poți sa zici asta?
 

Mr.SunShine

Stie Tot
Si când folosiți numele de method sa iti aduci aminte ca nu e nici trafikk și nici nimeni din lideri method pe joc,asa ca ești ca friends un method fake
esti prost informat coie
cosmin a fost lider cu trafik
tot cosmin a ales si numele asta si are tot dreptul sa il foloseasca atata timp cat el cu trafik l-a infiintat

da-i tu frumos mesaj si intreaba-l "gucci a vrut numele method?" si vezi ce spune
dupa posteaza aici conversatia sau tine-o privata...
 

valiemilian

Stie Tot
esti prost informat coie
cosmin a fost lider cu trafik
tot cosmin a ales si numele asta si are tot dreptul sa il foloseasca atata timp cat el cu trafik l-a infiintat

da-i tu frumos mesaj si intreaba-l "gucci a vrut numele method?" si vezi ce spune
dupa posteaza aici conversatia sau tine-o privata...
Pai tu voiai sa joci cu only fans normal ca l ai schimbat în plm
 

ElChapo

Stie Tot
esti prost informat coie
cosmin a fost lider cu trafik
tot cosmin a ales si numele asta si are tot dreptul sa il foloseasca atata timp cat el cu trafik l-a infiintat

da-i tu frumos mesaj si intreaba-l "gucci a vrut numele method?" si vezi ce spune
dupa posteaza aici conversatia sau tine-o privata...
Da ti 2 palme =)))))))))))
Lideri methodului si fondatori au fost trafik si seby pe orice lume jucata de method :) cosmin a fost un comandant ca si mine,pe lumea paros cand ne a parasit trafik,Methodul a ramas pe mana mea,a lui andrey si a lui shev nu a lui cosmin :) iar ca idee ca lider method am dus cativa jucatori spre castigarea servarului paros,unde tu ai incercat sa ma sugi de pula si ai fost dat afara si ai ramas fara coronita :)
 

DanyGBR

Membru activ
Coaie, nu va mai terminati odata…deja deveniți plictisitori, va dati prea multă atenție unul altuia si nu e ok..enjoy the game and let the fun begin.
 
Sus