- FRIENDS - WINNERS OF GOLGI -

Deoxys

Membru activ
vezi ca sunt de 4 ani aproape cu prietena mea, si arat destul de bine mersi, tu vorbesti de femei? care stai aici pe forum sa iti faci labe pe prietena lui ragnarar? Nu mai folosi mana si cauta si tu ce va de f... dar ce se cauti tu ca esti un nespalat.
Nu ai bani, nu ai prietena, esti urat si prost. COMBO X4
Nu te mai lua de real lu altii cand viata ta e jenanta
 

DoareRau

Membru Nou
@DoareRau
Vezi atașament 7649
cf flocosule ai mai pierdut unu?
Bai jeg de broască,in situația mea suflai mucii pe urechi, față de comentacii care vb din spate am rezistat eroic,teipan in poziția de atacator cu 7 orase pe insula si alte 10 la -20 min distanta îți permiți sa faci actiune singur intr-un timp scurt ,nu iti mai pierzi timpul sa-l trezesti pe azog vibratoru sau ragnarar de amazon .dar nu există scuze,voi reveni cu blindaj ,si o să luați voi insula aia pt dominație cand iau permis de aviator .
 

ElChapo

Stie Tot
Asta parca era fullul ala pe care zicea ca l are deja gata dupa ce i l am prins ieri dimineata
 

Atașamente

  • Screenshot_4057.png
    Screenshot_4057.png
    195,3 KB · Vizualizări: 30

ElChapo

Stie Tot
fa pasi,ca o sa incep sa joc si pe v5 ul ala si ti zbor toata granita aia de carton(inafara de guta,care oricum e fratele meu si nu ne batem restul is 0 barati)
 

Mr.SunShine

Stie Tot
fa pasi,ca o sa incep sa joc si pe v5 ul ala si ti zbor toata granita aia de carton(inafara de guta,care oricum e fratele meu si nu ne batem restul is 0 barati)
Tu inca te consideri jucator bun?
Te-ai batut cu un wild demoralizat dupa plecarea jucatorilor care intr-adevar erau activi si de granita.
Pe noi ne mai interesa doar cum sa ajungem la minuni
Prin actiune s-au luat maxim un 20-40 orase
mie cel putin nici un oras nu mi-ai luat prin actiune, efectiv eram ultima dormeza in ultima luna.

Si da, nici orasele alea nu erau luate prin actiune daca bila nu avea gura mare si nu plecau acei jucatori... dar nah, asta e.

Efectiv datorita lui guta ai ajuns si tu catusi de cat sa stii jocul..... cand jucai in duo cu StarkMarian, ai jucat binisor cu el pana la un moment dat cand l-ai futut pe la spate si acum nici nu mai vrea sa joace cu tine..... Bine.. starkmarian era si mai naiv de fel, isi punea increderea in tine si te lasa la el ... daca nu te lasa, nu aveai cum sa il futi....
 
Sus