FRIENDS LANSEAZA PROVOCAREA PENTRU TOAMNA

SoulOfOcean

Membru
nustiu ce coalitie, pote...n-am prins startul dar pe M45 cand am intrat eram singur si rosu...am intrat mai târziu un pic, era gata protecția de mult. Mie așe mi s-o părut că ați vost din start mai mulți și vs alianțe ce au recrutat și nu au venit cu un grup de jucători ați defilat. Oricum vă felicit, că nu-s cioban să zic că nu sunteți buni pe Mocholos, numa că înțelegi ce spun. Nu poți provoca alianțele mari că se suie peste voi, numa dacă-l faci pe Stallone diplomat și vă face 3/4 harta aliată :)
 

RAGNARAR.

Stie Tot
Este deja stalonu diplomat :)) eu nu am provocat pe cnv in special , nu port ura de la un joc , doar am anuntat ca intram in toamna si asteptam adversari , cred ca orice alianta de top isi doreste adversari :) .

in fine la inceput eram mici in formare , memento mori erau 4 aliante chosen 4 united 4 legiunea 4 black angels 4 .
Noi am fost doar si grecii si am luptat actiune dupa actiune sa ajungem unde suntem .
 

DeletedUser17370

Guest
Aici sunteți TOP că nu ați întâlnit nici o alianță la fel de puternică și de numeroasă la startul lumii, dar dacă ar intra în toamnă o alianță din cele care bat și toacă pe alte lumi cu câte 80-100 jucători s-ar schimba treburile. Iar grecii (care îi un popor dement și nu se lasă orice ar fi) v-au dat o mână de ajutor cât un picior de la trădătorii noștri. Ști cum zic? Sau pote mă-nșel, dar îs ferm convins că prin marea voastră ați defilat, doar Polux și cei din Legiune ce v-au mai ținut în șah pacolo. Dacă zic ceva greșit , contraziceți-mă.
Nu ne subestima te rog.
Fiecare dacă are ambiție poate rezista și pe alte lumi.
 
Aici sunteți TOP că nu ați întâlnit nici o alianță la fel de puternică și de numeroasă la startul lumii, dar dacă ar intra în toamnă o alianță din cele care bat și toacă pe alte lumi cu câte 80-100 jucători s-ar schimba treburile. Iar grecii (care îi un popor dement și nu se lasă orice ar fi) v-au dat o mână de ajutor cât un picior de la trădătorii noștri. Ști cum zic? Sau pote mă-nșel, dar îs ferm convins că prin marea voastră ați defilat, doar Polux și cei din Legiune ce v-au mai ținut în șah pacolo. Dacă zic ceva greșit , contraziceți-mă.
Ce sa tina polux ma in sah ca i-am bagat nava cand dormea si patu sub el intr-o seara cu tot cu zidurile pizdii ma-sii
 

NoobFromRo

Stie Tot
ASTEPTAM ADVERSARI IN TOAMNA , VA PUPA FAMILIA FRIENDS !
smiley-emoticons-cuinlove.gif
=))))))))
 
Sus