FRIENDS LANSEAZA PROVOCAREA PENTRU TOAMNA

RAGNARAR.

Stie Tot
ASTEPTAM ADVERSARI IN TOAMNA , VA PUPA FAMILIA FRIENDS !
smiley-emoticons-cuinlove.gif
 

SoulOfOcean

Membru
Aici sunteți TOP că nu ați întâlnit nici o alianță la fel de puternică și de numeroasă la startul lumii, dar dacă ar intra în toamnă o alianță din cele care bat și toacă pe alte lumi cu câte 80-100 jucători s-ar schimba treburile. Iar grecii (care îi un popor dement și nu se lasă orice ar fi) v-au dat o mână de ajutor cât un picior de la trădătorii noștri. Ști cum zic? Sau pote mă-nșel, dar îs ferm convins că prin marea voastră ați defilat, doar Polux și cei din Legiune ce v-au mai ținut în șah pacolo. Dacă zic ceva greșit , contraziceți-mă.
 

RAGNARAR.

Stie Tot
Noi suntem mai mult decat o echipa ca si o familie , am inceput sa formam legaturi intre noi , prietenii nostrii greci vor intra cu noi si pe serverele viitoare .

polux si legiunea nu ne au putut face fata au bagat vacanta majoritatea de pe granita .

tind sa te contrazic deoarece la inceputul lumii coalitia voastra era formata din aprox 450 de juc iar noi 125 cu totul .

de acolo pana aici e treaba lunga , nu a fost usor sa bati marea masa . si suntem mandrii ca am facut o printr un joc corect nu cum ati incercat sa procedati voi , probabil ca nu stii toate amanuntele ( tradari spioni miscari revolutionare atentate etc . )
 
Sus