Felicitari Friends

Stefan T

Membru
Am 75 de orase, tu ai 44 de orase @Stefan T, m am apucat in decembrie la 2 luni de cand te ai apucat tu si am aproape dublu fata de orasele tale. Am mai multe orase luate de la voi decat tu interne. Esti o nulitate pe jocu asta, 0 barat, taci, la cotet cu tine.
Cum am spus, mi-ai luat 0 orase la cat de activ ai fost. Doar ai internat jucatori pe rand de la voi si ai facut si tu orase:))) cultura facand blaturi nu se pune ca si jucat, deci ciocu mic. Decat sa am reputatie de ratat, mai degraba in anonimat pe extern.
Pe prima lume unde te-am vazut ai dat stergere dupa prima luna, asta cand aveai si gold nelimitat din CB. Deci atat de ratat esti, ca nici goldul nu te salveaza
 

Anubis.K

Stie Tot
Chargeback nu se mai poate face prietene, nu stiu daca stiai dar au inchis schema de cateva luni bune, il poti intreba pe domnu Guta ca ai jucat cu el pe cateva lumi si ti spune el mai multe.

Anydesk de nu era nu mai castiga nici Sons lumi pe grepolis, ca ai jucat acolo adus de Anubis, calm, lasa prostiile ca va statea unguru pe 10-15 calculatoare de odata, stii bine asta. Oricum nu se baneaza aceasta aplicatie pentru ca nu se poate dovedii fara un ss calumea. Eu unul nu am folosit dar pe server sunt sigur ca s a folosit si la noi si la voi. De exemplu Gina16 cu Andyd foloseau anydesk la voi din surse sigure stiu asta :)


Si legat de bot crede ma ca toti care foloseau de la noi au luat ban atacabil pentru asta, dar de la voi de exemplu havenoid stanley si mai sunt cativa cu crigl, au luat ban? unde e banu? nu te mai oftica ca ati fost ajutati de tichete si adminaj, am avut 6-7 banuri toata granita de odata pentru bot si nu ati fost in stare sa ne cuceriti. Si pana sa vina zeuxis admin nu se bana crigl si tot serveru romanesc il folosea dar in fine atat s a putut. se joaca ca in 2010 acum.

interesanta declaratie :))
 

dharak

Membru
Ce va ofticati ca a castigat David lumea
dar sa fim sinceri pe selimbria friends a castigat prin actiuni si chiar au avut adversari
 

twistdark1

Stie Tot
Lumea se castiga cu 4 minuni , nu cu 7

De intrat sa ne fi zis ca ce bine e ca , castigam lumea , n ati intrat , dar de vorbit de rau sunteti campioni :)))
 

ZamolcseTheConqueror

Membru activ
Lumea se castiga cu 4 minuni , nu cu 7

De intrat sa ne fi zis ca ce bine e ca , castigam lumea , n ati intrat , dar de vorbit de rau sunteti campioni :)))
Felicitari celor care au jucat acolo si au pus suflet!
NU ca altii care se dau vedete, se duc pe extern se cred jucatori si pierd oras pe minune in centrul unei mari pline de orase albastre!
 
Sus