Felicitari Friends

Stai nu fugi

Membru Nou
Mai isi deschid si singuri subiect extern pe forum sa se bage in seama, daca tot nimanui nu le-a pasat de serveru' lor cu adversari de temut (stancile goale)
 

Stefan T

Membru
Mai isi deschid si singuri subiect extern pe forum sa se bage in seama, daca tot nimanui nu le-a pasat de serveru' lor cu adversari de temut (stancile goale)
E lumea lor castigata cinstit:)) fara CB, fara boti, fara anydesk. desigur ca @Stil si-a facut treaba sa ii verifice, cu dovezile in fata, nu avea nimeni nimic neregulamentar:))))
 

Nihilus

Membru Nou
Chargeback nu se mai poate face prietene, nu stiu daca stiai dar au inchis schema de cateva luni bune, il poti intreba pe domnu Guta ca ai jucat cu el pe cateva lumi si ti spune el mai multe.

Anydesk de nu era nu mai castiga nici Sons lumi pe grepolis, ca ai jucat acolo adus de Anubis, calm, lasa prostiile ca va statea unguru pe 10-15 calculatoare de odata, stii bine asta. Oricum nu se baneaza aceasta aplicatie pentru ca nu se poate dovedii fara un ss calumea. Eu unul nu am folosit dar pe server sunt sigur ca s a folosit si la noi si la voi. De exemplu Gina16 cu Andyd foloseau anydesk la voi din surse sigure stiu asta :)

Si legat de bot crede ma ca toti care foloseau de la noi au luat ban atacabil pentru asta, dar de la voi de exemplu havenoid stanley si mai sunt cativa cu crigl, au luat ban? unde e banu? nu te mai oftica ca ati fost ajutati de tichete si adminaj, am avut 6-7 banuri toata granita de odata pentru bot si nu ati fost in stare sa ne cuceriti. Si pana sa vina zeuxis admin nu se bana crigl si tot serveru romanesc il folosea dar in fine atat s a putut. se joaca ca in 2010 acum.
 

Stefan T

Membru
atat s a putut, serveru s a jucat, lasa oftica ca nu e buna @Stefan T.

Vezi atașament 8793
Pai cine se oftica? :)) sunt doar fapte. Nu vrei sa recunosti aia e. Am auzit ca ai reputatie de copil mincinos:))
Oricum atatea luni de zile n-ai reusit sa-mi iei un oras, insa eu da, fix pe cruce, insula rosie, cu tine on. Dar pacat ca n-ati avut adversari de la inceput de lume si ati reusit sa va cuceriti orasele crescute cu CB (nu-l invoc pe Guta pentru o nulitate ca tine) si sa incepeti blaturile in spate pe baza a 300 de lachei :))))
Ma mir ca i s-o facut mila ungurului sa stea pe contul azoka pt voi :))
 

soko21

Membru Nou
Pai cine se oftica? :)) sunt doar fapte. Nu vrei sa recunosti aia e. Am auzit ca ai reputatie de copil mincinos:))
Oricum atatea luni de zile n-ai reusit sa-mi iei un oras, insa eu da, fix pe cruce, insula rosie, cu tine on. Dar pacat ca n-ati avut adversari de la inceput de lume si ati reusit sa va cuceriti orasele crescute cu CB (nu-l invoc pe Guta pentru o nulitate ca tine) si sa incepeti blaturile in spate pe baza a 300 de lachei :))))
Ma mir ca i s-o facut mila ungurului sa stea pe contul azoka pt voi :))
Koe nu mai baga vrajeli, ai luat bataie de la noi, avem 1-0, shhh tacere, cus cus la colt pierzatorule.
 

Nihilus

Membru Nou
Am 75 de orase, tu ai 44 de orase @Stefan T, m am apucat in decembrie la 2 luni de cand te ai apucat tu si am aproape dublu fata de orasele tale. Am mai multe orase luate de la voi decat tu interne. Esti o nulitate pe jocu asta, 0 barat, taci, la cotet cu tine.
 
Sus