Felicitări !

DeletedUser

Guest
cum zici tu ;).

ca sa stii ceva .. nu ma intereseaza pe mine daca ai tu timp sau daca nu ai , deci .. mai incet...

eu am anuntat ca am fost banat , nu vreau sa fac tam tam acum ..

aveam si pe Zeta , atacuri ca si pe IOTA ;).
 

DeletedUser

Guest
Da prietene , am avut cu multi !

Pe Epsilon .. Pe Zeta , si cu Kalubestialu pe eta sau theta , nu mai stiu pe care .
Pe zeta am fost in Centurionii si TRIADA ( prima data in centurionii academy , dupa triada , dupa iar centurionii .. - am plecat atunci cand triada a facut fuziune cu 2-3 aliante .. si multi au plecat )
Cat despre tine .. oi zice de mine ca nu am avut realizari .. dar , tu ce realizari ai avut ?
te stiu de 3 lumi incua , peste tot , cand s-a facut o lume noua , ai facut exact ca mine , stergere cont .. deci , vorbesti sa te aflii in treaba..

jucatorii adevarati sunt pe
Beta
Gamma
Epsilon
Zeta
( Parere personala ) ..

Warrior17 stai linistit ca tu ai tradat si pe kingsage asa ca stai linistit si cand vb de centurioni nu vb la general pt ca la multi din ei nu ajungi nici la coltul care trebuie indepartat la degetul mic de la picior
sfat incearca sa intelegi ca trebuie sa incerci sa fii loial cat de cat unei aliante nu sa le schimbi cand ti se pune (dip)
 

DeletedUser5491

Guest
Se pare că .. după atâta timp , în care toată lumea era "rea" cu mine , eu am fost banat .. ( asta e ) , şi acum puteţi să vă faceţi treburile ..

Din câte vorbe şi laude de sine am auzit de la mulţi dintre voi , mulţi .. aproape de mine ( mare + timp ) , nu am avut NICI UN ATACAT .. praf , pentru cei care se credeau mari smardoi ...


Prin acest mesaj , o să îmi iau "ADIO!" de la Grepolis :) , poate o să apar iar , sau deja am apărut .. sub o altă identitate !

Când se v-a face 2.0 , cred că voi fi şi pedepsit , din cauza şcolii .. :))

Heh , una peste alta ..

La Revedere !

Vă pupă , Jean !

vai! cata modestie!
presupun ca esti vre-un "barosan" in jocul asta...
 

DeletedUser

Guest
Poate un moderator sa inchida acest topic facut in totala bataie de joc?
Deja sunt prea multe pe forum...
 

DeletedUser

Guest
Aici a fost părerea mea personală ca jucător în care m-am simțit vizat. Sincer, aveam o părere mai bună despre Warrior, singur și-a dat cu stângul în dreptul.
 

DeletedUser

Guest
Aici a fost părerea mea personală ca jucător în care m-am simțit vizat. Sincer, aveam o părere mai bună despre Warrior, singur și-a dat cu stângul în dreptul.

Cand esti incoltit de atatia adversari, incepi sa iti dai cu stangul in dreptul..
 

DeletedUser

Guest
Si la fel a facut-o si cu restul lumilor. Esti moderator, fi mai impartial..
ryuuzaki...avem dreptul la pareri chiar daca suntem moderatori, sarcina noastra nu ne priveaza de dreptul la o parere .nu a jignit pe nimeni si nu era/este locul tau sa ii faci observatie. nu este nimeni masina care impune reguli si atat.
 

DeletedUser

Guest
Cred că-ți dai seama că ai jignit tot serverul alpha și că ți-ai atras încă vreo câteva păreri de bine nu?
Îmi pare rău dacă am jignit pe cineva .. dar eu am precizat , că aceasta este o părere personală ..

Este adevărat , primii jucători sunt pe Alpha , dar .. mulţi de acolo au 'plecat' şi s-au dus pe alte servere ( cred ) ..
 

DeletedUser

Guest
Aici greșești, lumea Alpha este cel mai echilibrat server pentru că sunt ff. mulți jucători buni împărțiți destul de echitabil.
 

DeletedUser

Guest
Este adevărat , primii jucători sunt pe Alpha , dar .. mulţi de acolo au 'plecat' şi s-au dus pe alte servere ( cred ) ..


Iar deschizi topic sa te afli in treaba?Un mod. sa inchida acest topic va rog,este vorba despre un ex.jucator grepolis !
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
lasam topicul si fiecare cu parerile lui, fara sa jignim...
 

DeletedUser3972

Guest
dupa parerea mea pe toate lumile sunt jucatori si aliante bune.nu stiu de ce zici tu(warrior17),ca doar pe cateva lumi sunt.sau doar acolo ai jucat tu?
 

DeletedUser

Guest
am o intrebare...

o sa imi stergeti rapid postarea daca folosesc cuvinte jignitoare...ca sa zicem asa???
sau va apuca sa vada cineva?

si daca folosesc "_" o stergeti si atunci????

:pro:(SW)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
am o intrebare...

o sa imi stergeti rapid postarea daca folosesc cuvinte jignitoare...ca sa zicem asa???
sau va apuca sa vada cineva?

si daca folosesc "_" o stergeti si atunci????

:pro:(SW)

O sa fie stearsa si tu o sa primesti sanctiune!
 

DeletedUser

Guest
O sa fie stearsa si tu o sa primesti sanctiune!

nu ma intereseaza daca primesc sanctiune...oricum ii primadata cand postez pe forum extern si printre ultimele dati...
si daca chiar ii problema sunt destule alte conturi sa fac rost sa postez doar...

vreau sa ii adresez cateva cuvinte la "maretul" Warrior17..

vreau sa apuce sa citeasca:)))..si dupa aia nu ma mai intereseaza...

deci ????...ma lasati?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser598

Guest
nu ma intereseaza daca primesc sanctiune...oricum ii primadata cand postez pe forum extern si printre ultimele dati...
si daca chiar ii problema sunt destule alte conturi sa fac rost sa postez doar...

vreau sa ii adresez cateva cuvinte la "maretul" Warrior17..

vreau sa apuce sa citeasca:)))..si dupa aia nu ma mai intereseaza...

deci ????...ma lasati?

Te lasa...uimeste-ne maestre.... :D
 

DeletedUser

Guest
Aha
1. Marfă
2. pff , de când joc Grepolis , câte perechi ai schimbat?
3. 5 încercări ? le-ai numărat ? Waw :eek: înseamnă că eşti tare ! şi cu numele , nu comenta .
4. Eu nu stau numai pe Grepolis , când intru ( mai ales pe Varză IOTA ) intram şi dădeam 5 clickuri , 5 răspunsuri , şi atât ..

Ps =» Din toţi , chiar TOŢI , care au zis că nu mă suportă , sau mai ştiu eu ce , nu mi-au făcut nimic , mai ales MĂREŢII CENTURIONI , ce mi-au făcut ? NIMIC !
Ce să le faci , ăştia-s oamenii , zic ceva , fac altceva ..


Bye Bye :))!


Mult ţi-a luat să găseşti acest adevăr :eek:

Se pare ca nu ai intalnit centurionii adevarati:)))) sa ti se dea o lectie de grepolis!!!
 
Sus